Banner
Banner

Posilovna

„Čau brácha, jdeš se mnou a s Klárou do posilovny,“ zeptala se Alena svého o dva roky staršího bratra. Pavel si je prohlédl, a nemohl jinak než jen souhlasit. Kláře bylo 22, její postava byla naprosto perfektní, a překrásný vzhled její tváře zvýrazňovaly nádherné dlouhé světlé vlasy. Aleně bylo 21, a své kamarádce byla v kráse značnou konkurentkou.

Posilovna

„Ale už je pozdě, nejspíš tam budeme sami“ konstatoval Pavel a chtěl ještě něco říct, ale Klára ho přerušila s tím, že bude jejich ochránce. Do posilky dorazili asi okolo 7 hodiny, a kromě majitele, zde opravdu nikdo nebyl. Měli štěstí, že majitel byl Pavlův kamarád, svěřil mu klíče, a odešel domů odpočívat. Děvčata se v šatně převlékla a daly se do cvičení. Pavel nevěděl kam s očima. Když se předním nenatřásala Klára, byla tu jeho sestra. Pavel cítil, jak je nadržený, a jak by rád šukal. Když jeho sestra cvičila ve vedlejším rohu, šel poučovat Kláru, jak má správně zvedat činky. Stoupl si těsně za ní a chytil ji za boku, kvůli zpevnění jejího trupu. Klára začala cvičit, ale čím víc se otírala o Pavlův rozkrok, tím víc jeho macek rostl. Kláru nejspíš bavilo takhle ho trápit, protože nepřestala, ani když se jeho tuhý penis snažil dostat mezi její půlky. To už Pavel ale nevydržel a silně ji stiskl prsa a zpracovával její ztuhlé bradavky. Klářin dech se prudce zrychlil, a tak se osmělil a jeho ruce vklouzly pod tričko a přisály se na holá prsa.

Jedna Pavlova ruka zůstala dráždit prsa, zatímco druhá směřovala dole k jeskyňce. Prodral se spodním prádlem a jeho prsty bez sebemenšího odporu vklouzly do vlhké, pečlivě upravené štěrbiny. Klára se nechala ještě chvíli dráždit, ale najednou se mu vtrhla, a vrhla se Pavlovi k nohám a rychle mu sundávala kraťasy. Pavlův tvrdý ohon se vzpínal před jejím obličejem, a Klára na něj mlsně koukala. Opatrně jej vzala do ruky, pomalinku stáhla předkožku a celý rudý žalud vsála do pusinky. Jazýček ji kmital po žaludu jak divý, a tak ji musel přerušit, aby ještě nevystříkl. Nyní on svlíkal Kláru, a úplně nahou si ji položil na žíněnku a znovu jí dal kouřit penis a sám se věnoval její dírce. „Co tady blázníte“ snažila se je zklidnit Alena, která musela kolem nich projít k dalšímu stanovišti, aby dokončila sérii cviků. Na její napomenutí však ani jeden nereagoval. „Už mi ho tam zasuň“ zakňučela Klára, a Pavel bez váhání si ji položil na lehátko, ale ještě se rozhodl ji trochu trápit a znovu zabořil prst do její lačné dírky.

„Nemůžete jít někam jinam, chtěla bych si párkrát zvednout činku“ ozval se za Pavlovými zády Alenčin podrážděný hlas. „Klidně si zvedej, co chceš,“ okřikl ji Pavel nazpět a dál se věnoval Kláře. Alenka přešla vedle stojanu, překročila lehátko. Nyní se ocitla nad Klárou. Ta se hned nazvedla, a stáhla Alence její kraťasy, její prstíky okamžitě vklouzly do Alenčiny dírky a ta jen překvapením zasténala. To už ale Pavel, který teď koukal i na kundu své sestry to nevydržel a začal Kláru divoce píchat. Po několika přírazech všichni tři změnili polohu. Pavel si lehl na lehátko, a Klára, která mezitím sundala Alence i horní díl úboru a tím odhalila její krásné kozy, na něj zády k němu nasedla a nechala se od Alenky laskat po celém těle. Pavel se snažil svůj vrchol oddalovat co nejdéle, ale nakonec to nevydržel a semeno se valilo do Klářiny horké dírky. Sotva v jejím těle skončila poslední salva, rychle seskočila s Pavla a důkladně si nechala vylízat dírku od své kamarádky. Když se po chvíli Pavlovi znovu postavil, zamířil ke své sestře a bez jakéhokoliv varování do ní zezadu vniknul. Alenka jen zasténala a dál se věnovala kundičce pod jejím tělem. I svou sestru nastříkal plnou a nakonec si od obou děvčat nechal olízat ptáka. Společně ještě nějakou chvíli odpočívali, než se vydali na cestu domů.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.