Banner

Potrestání učitelky

Je mi 25 let. Kromě jiných pozitivních vlastností, nenávidím jednu (vyjma i jiných) učitelku ze základní školy. Provedla mi (a nejen mně) takových naschválů, i dalo by se říct šikan, že jsem měl po celou tu dobu sto chutí jí to jakkoli oplatit.

Potrestání učitelky

A tak není divu, že když jsem ji nedávno potkal, jak si to kráčela sama po osmé hodině večerní v zimním období okrajem lesa kousek nad periferním sídlištěm našeho města, nenechal jsem to bez povšimnutí a řádné odplaty. Měl jsem v sobě asi dvě tři piva, tak to šlo vše mnohem lépe. Už zdály jsem zahlédl její typickou postavu a hned jsem ji poznal. Měla kolem 45 let a nebyla to žádná kráska, spíš taková nahrblá, podivná ženská jako stará panna. Okamžitě jsem se schoval za křovisko. Teplota se pohybovala okolo -10 °C a na zemi se válelo asi deset čísel prašanu. Kulicha jsem si stáhl přes obličej a vypáral na něm otvory pro oči. Byl jsem si jistý, že mě nepozná. Počkal jsem, až přejde. Zezadu jsem k ní mrštně přiskočil, obličejem položil na zem do sněhu, přikleknul jí ruce a připravenou šálou jsem jí, teď už mírně tlumeně ječící do sněhu, omotal kolem pusy jako roubík a stáhnul napevno.

Zmítala se a neuvěřitelně kroutila a kopala. Nic na plat - byl jsem o něco silnější a s momentem překvapení. Lokty jsem jí za zády skroutil tak, aby dělala to, kam jsem ji směroval. Se svěšenou hlavou, tlumeně ječící, došla se mnou k jednomu blízkému, ale zapadlému ohništi, které bylo k mému štěstí kolem dokola ovázáno po stromech několika provazy. Nikde ani noha, jen my dva. Sníh poskytoval trochu odraženého světla z města. Snažil jsem se neprohodit ani slovo. Nožem, který mám stále v kapse, jsem jednou rukou odřízl dva provazy, s nimiž jsem uvázal velmi pracně učitelku za ruce ke stromu. Jak jsem tak naň zmítající koukal, došlo mi, že by bylo lepší, kdyby byla v jiné poloze. Opět pracně jsem jí odvázal a znovu připoutal na záda za ruce kolem klády, na které se obyčejně u ohně sedí. Nahrnuly se jí slzy do očí, zřejmě to bolelo.

Ještě jsem pouto zkontroloval a bylo vskutku pevné, že se ruce téměř nemohly pohnout. Bylo to okouzlující. Vidět takto nenáviděnou „paní učitelku“ jen mně na pospas. Promýšlel jsem, co dál, ale dlouho to netrvalo. Byla oblečená v plstěném kabátu, na němž už dva knoflíky, od teď, chyběly a manšestrové kalhoty a kozačky. Stále s sebou trochu zmítala, ale už asi docházely síly. Hlavu se snažila vztyčovat a nohy měla přehozeny na jednu stranu klády, asi aby nebyly tak roztažený. Pomalu jsem jí rozepnul kabát, pod nímž se nacházel pletený svetr. Chtěl jsem jí samozřejmě znásilnit, ale nejdřív jsem si troufal užít její potupy. Nabral jsem do rukou co nejvíce sněhu, přizdvihnul na hrudi svetr i s košilkou a sníh jsem nasypal na holé břicho. Potom jsem stáhnul podprsenku až pod její trojky kozy a nasypal nový sníh. Třásla se, vzpínala se a huhňala něco.

Následně jsem pomalu rozepnul kalhoty. Za menšího boje jsem je stáhl úplně dolů. Kopala nohama a dávala je stále na jednu stranu. Uřízl jsem proto další dva provazy a každou nohu zvlášť připoutal k přilehlým stromům tak, aby se udržely roztažené. Kalhoty jsem složil a umístil je pod záda tam, kde jsou asi ledviny. Přeci jen byl docela mráz. To už zůstala přede mnou jen v silonkách a (kupodivu pro mě) v krajkových tmavých polotangách. Další dávka sněhu směřovala přímo do rozkroku oné učitelky - pěkně jsem jí sníh vtěsnal až do pochvy. Na to s sebou trhla tak, že setřásla trochu sněhu ze stromů, na nichž byl provaz uchycen. Hleděl jsem slastně, jak se tam zmítá a trápí. Můj penis už to dlouho nevydrží, je napjatý jak struna. Nejprve jsem jí prohmátl pořádně pěkně tučné, klasické kozy maminy.

Pak jsem odřízl silonky i kalhotky a přede mnou se rozjasnila tmavě zarostlá, šťavnatá, studem se stahující buchta. Rozepnul jsem si jen poklopec a pevně kroužil chvíli okolo její dírky svým ptákem. Na to jsem ho tam pomalu zasunul. Byla studená a suchá. Vytáhl jsem ho, naslinil a znovu zašoupnul. Vzdychala a škubala s sebou, ale to mně ještě více dráždilo ptáka, neboť cítil pořádně každou stěnu pochvy a přirážel rychleji a tvrději. Když jsem skoro byl, přistoupil jsem k obličeji, nadzdvihl opatrně šálu a nastříkal jí to pěkně do pusinky - a že toho málo nebylo. Snažila se to vyplivnout, ale já ji přimáčkl šálou, a tak to zřejmě polkla. Náhle mě napadlo, že mám ještě pásek na kalhotách. Pták se mi opět vzpřímil. Vyňal jsem pásek, a aby mi kundička nevystydla, plácal jsem o ní rukou a následně opaskem - a řádně. Po každé ráně se bolestí celá nadzvedla a zpět dosedla.

Opět jsem jí ho tam vrazil, ale tentokrát jsem se s tím nemazlil. Tvrdě jsem přirážel a mačkal jí přitom obě kozy pod svetrem. Když jsem ještě neměl dost, chtěl jsem potrápit i zadeček. Nechtěl jsem ji odvazovat a tak jsem přistoupil k odvážnější poloze. Podebral jsem rukou zadek, druhou nahmatal dírku, hladil a strkal do ní dva prsty. Nezmohla se už ani na odpor. Přizvedl jsem rukou zadek a prsty mírně roztáhl půlky, naslinil si opět ptáka a strkal jí ho do prdele. Líbilo se mi, jak byl análek těsný a nepoddajný, ale nakonec tam byl celý. Vrážel jsem jí ho tam a ona se vzpínala tak, jako kdybych ji bičoval. Souložili jsme takto asi deset minut, než jsem ucítil, že potřebuji strašně čůrat. Přerušil jsem to a nenapadlo mě nic jiného než paní učitelce načůrat přímo na obličej. Mohla kroutit hlavou sebevíc, ale nebylo nic platné. Načůral jsem jí i přímo do pusinky.

Měla skoro mokrou hlavu a hruď. Nakonec jsem jí odvázal jednu ruku, položil si ji na ptáka a naznačil pohybem, ať ho honí. Nechtěla. Švihnul jsem nato nemilosrdně páskem přes kundičku. To se opakovalo třikrát, než zmoudřela a začala mi ho honit. Postavil jsem se nad ni, abych měl ptáka u pusinky a trochu jí odhrnul roubík. Pokusila se zaječet, ale dostala takovou ránu přes buchtu, že měla dokonce dál pusinku stále otevřenou jako by čekala, až to tam nastříkám. Při každém náznaku polevení, dostala ránu. Když jsem začal slastně vzdychat a šlo to na mě, kupodivu ještě zrychlovala. Byla zkušená. Nechala si to poslušně nastříkat do pusinky a část jsem ji toho donutil spolknout. Chvíli nato jsem jí rychle odřízl všechna pouta a střelhbitě pelášil pryč.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.