Banner
Banner

Před maturitou

Já jsem Karol. Je mi 17, mám před maturitou a jsem panna. Vím, že tu maturitu nezvládnu, protože se učím hrozně. Ale to jenom kvůli tomu, že jsem se zabouchla do učitele fyziky - do Pavla. Je krásnej blonďák a vždycky, když se podívám na jeho kládu, jsem vlhká. Chtěla bych, aby mně líbal kozičky, svalil na stůl, protrhl panenskou blánu a mrdal mě.

Před maturitou

Byly to jenom sny a já nevěřila, že se jednou můžou splnit... „Ech... Karol!“ křikl Pavel. „Pane profesore?“ vzdychla jsem. „Můžete přijít pak za mnou do kanceláře?“ „Ano jistě,“ odpověděla jsem. Co po mně asi může chtít, myslela jsem si. Když jsem přišla do kanclu uvítal mě. „Karol chci si promluvit o tvé maturitě,“ řekl sladce. „Já vím, já vím,“ brzdila jsem ho „musím se polepšit.“ „Ne, chci ti něco nabídnout,“ řekl Pavel tajemně. Lekla jsem se. Pětka z fyziky? Když viděl že mlčím pokračoval: „Co takhle toto - užijem si spolu, ty nebudeš panna a já tě zachráním před maturkou?“ nabídl mi. Stékal ze mě pot, ale při pohledu na jeho koule v kalhotách jsem musela přikývnout. „Tak dobře Karol,“ přistoupil ke mně a začal mě líbat na krku. Mlčela jsem. „A teď to trochu osladíme,“ řekl a rozepnul mi mikinu.

„Já nechci,“ vyjelo ze mě najednou. „Ale Karol, buď hodná,“ řekl Pavel a já věděla, že z toho už se nevykroutím. Za chvíli už mi přes podprsenku osahával pevné dvojky. „Jsi moc hezká,“ mumlal. Rozepla jsem mu kalhoty. Nemohla jsem to vydržet a osahávala jsem mu kládu. Byla tvrdá a v pozoru, dlouhá tak 18 nebo 20 centimetrů. „Posluž si!“ řekl mi Pavel. „Kuř!“ přikázal. Klekla jsem si, zatím co on si lehl na stůl. Stáhla jsem mu kůžičku a pak znovu a znovu honila ho, a nakonec si ho dala do pusy. „Lízej mi žalud a pak celýho, než ti vstříknu sperma do krku,“ řekl mi tvrďácky. Začínala jsem mít strach, ale i tak ho poslechla. Vzdychal a oddechoval, až mi sperma zůstalo v krku a já rychle polykala. Bylo ho hodně. Potom mě Pavel položil na stůl, svlékl sukni a kalhotky. „Roztáhni nohy!“ přikázal.

Roztáhla jsem co nejvíc končetiny, aby se v mé chlupaté kundě vyznal. Cítila jsem jak se mi šťourá v pochvě a mačká klitoris. Čekal na mou reakci. Vzdychala jsem. To ho neuspokojilo. Kvikala jsem. To taky ne. Vzal svou půl metrovou kládu a zajel mi s ní do kundy. Bylo to jako dostat elektrický šok. Najednou jsem ucítila směsici mrazení, bolesti a pohybů Pavlovi klády ve mně. Ale pak jsem se zděsila ještě víc, když řekl, že tam musí zasunout ještě druhou půlku. „Né, prosím né,“ marně jsem prosila. „Ty kurvo, buď zticha!“ zařval na mě. Měla jsem veliký strach, ale on na mě tlačil a tlačil, až jsem jeho kládu cítila u střev a cítila jsem ji, jak tlačí a tlačí. Mrdal mě a mrdal a já brečela, křičela, prosila, ječela, ale Pavel jel jak mašina. „Pusťte mě! Nechte mě!“ řekla jsem z posledních sil. „Zkusíme si anál,“ řekl tiše Pavel. Hned, jak do druhé díry vrazil kládu až po koule, vyteklo do mě horké sperma, trochu vyteklo na mé břicho a trochu mi stříkl do ksichtu.

Brečela jsem, ale on mě šukal a šukal do druhé díry, že bylo marný křičet. Nechtěl přestat a střídal obě dírky. A z obou mi vytékalo sperma smíchané s krví. Bylo toho tak moc, že jsem myslela že vykrvácím. „Ach!!!!!!“ ječel Pavel a mrdal mi análek. Cítila jsem jeho kládu, až asi 25 cenťáků od dírky, jak je ve mně a mrdá. Sperma vystříklo znovu do mého těla a pak znovu. Vystřídal dírky. Jeho kláda byla jako monstrum. Zase vyteklo sperma s krví, ani mi ho neutíral a celý stůl byl jako hromada spermatu s krví. „Kuř kurvo!“ řekl mi co přestal mrdat. „Neee,“ špitala jsem, ale uchopila jemně to jeho mrdací monstrum a začala ho olizovat. Do pusy se mi celé nevešlo. „Celýho!“ ječel Pavel. Měla jsem kládu až někde v jícnu a začínala jsem se dusit. Pavel ale vypustil sperma a pak další. Dusila jsem se. Vyndal kládu a já všechno spolykala. Pak mě ještě hodinu mrdal a mohla jsem odejít. Byla to hrůza...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.