Banner
Banner

Představení pro bratra

Naši rodiče byli pozváni na nějakou oslavu narozenin, a tak jsem byla s bratrem večer sama doma. Mě bylo šestnáct a bratrovi patnáct. Protože jsem ho často pozorovala, jak onanuje, vím, jak je vášnivý, že někdy onanuje 2 - 3 krát za den, chtěla jsem využít příležitost.

Představení pro bratra

Chtěla jsem se také ukojit a dát mému bratru příležitost vidět opravdové ženské přirození, protože jsem věděla, že je ještě panic. Já už panna nebyla, protože když jsem se jednou sama ukájela, protrhla jsem si schválně sama blánu, ale muže jsem také ještě žádného neměla. Myslela jsem si, že nebudeme mít před sebou tajnosti a můžeme se ukájet společně, každý sám. Vzala jsem si podprsenku, dráždivé kalhotky (růžové s průsvitnou látkou) a punčochy bez podvazků. Tak jsem přišla do obýváku, kde ležel můj bratr na gauči. Sedla jsem si do křesla proti němu. Vykulil oči, když mě viděl takhle oblečenou, ale nic neříkal. Otevřela jsem stehna, takže mohl vidět přes průsvitné kalhotky mou dírku. Stále nic neříkal, jen kulil oči. Jedním prstem jsem si projela v rozkroku pod kalhotkami a vytáhla tak, na každé straně, chloupky ven.

Viděla jsem, že mě pořád upřeně a užasle pozoruje. Pak jsem si přejela prstem přes kalhotky po pohlaví odzdola nahoru. Pomalu jsem rozevřela stehna víc a tím se mu otevřel zcela volný výhled. Prstem jsem lehce vjela pod kalhotky a pohladila si pysky. Cítila jsem, že jsem vlhká. Tím zvlhnul i můj prst a já ho strčila do úst a olízala. Při tom jsem se dívala na bratra. Viděla jsem, že na kalhotách se mu dělá boule a stále roste. Nemohl odtrhnou svůj zrak od mého rozkroku. Jeho penis pořád rostl. Teď jsem jednou rukou zcela odsunula kalhotky na stranu, moje mokrá jeskyňka byla volná. Pomalu jsem do ní vsunula jeden prst, povytáhla ho a vsunula zase dovnitř. Viděla jsem, jak bratrovo ruka vklouzla do jeho rozkroku a že si přes kalhoty začíná mačkat svůj tvrdý penis. Vzápětí jeho ruka vklouzla pod kalhoty a začal si ho bez rozpaků masírovat. Skoro jsem už docílila toho, co jsem chtěla.

Ale zatímco on si moji jeskyňku mohl prohlížet volně, já jeho penis neviděla, protože ho zakrývaly kalhoty. Chtěla jsem víc, chtěla jsem ho vidět. Vzala jsem za gumu kalhotek a stáhla je dolů. Zadečkem jsem se svezla až na okraj křesla, rozevřela jsem opravdu doširoka nohy a ukázala bratrovi, co mám. Před jeho zraky jsem opět do svojí jeskyňky vsunula dva prsty a zasunula je tak hluboce, jak to jen šlo, skoro po zápěstí a začala s nimi rytmicky pohybovat dovnitř a ven. Byly celé mokré od mé jeskyňky, tak jsem je vyndala a jeden po druhém požitkářsky olizovala jazykem, kterým jsem si dráždivě zároveň přejížděla po rtech. Mému bratru začaly zřejmě kalhoty vadit v pohybu, protože si je jedním pohybem svlékl a zároveň i slipy. Já mohla konečně vidět jeho tvrdý penis v celé jeho kráse.

Stál mu a trčel do vzduchu, žaludem ke mně. Chvěl se vzrušením a na špičce se objevila kapička. Poznala jsem, že je pořádně vzrušený a přesně to jsem chtěla. Chvilku jsme se takhle dráždili naproti sobě, funíc a vzdychajíc. „Pojď,“ vyzvala jsem ho. „Pojď ke mně. Pojď se podívat zblízka!“ A bratr přišel, klekl si před moji jeskyňku a prohlížel si ji ze vzdálenosti tak 20 cm. Pak se trochu zvedl a klekl si blíž, takže špička jeho penisu se dotkla vchodu do mojí jeskyňky. Zašmátrala jsem rukou v jeho rozkroku a dirigovala jeho penis správným směrem. Teď už jsem chtěla víc. Byla jsem tak rozvášněná, že jsem už nechtěla se jen společně ukájet, ale chtěla jsem s ním normálně souložit. To, že to byl můj bratr, mi vůbec nevadilo, naopak dodávalo to všemu ještě pikantnější příchuť a vzrušení. První soulož a s vlastním bratrem.

Trošku jsem se svezla dozadu, takže moje jeskyňka se nadzvedla a zašeptala mu: „Pojď... dělej... vsuň ho tam... neváhej... dělej... miluj mě... chci to... teď... hned!“ On se oběma rukama opřel o opěradla na křesle a pomaloučku do mé jeskyňky vsunul svůj penis. Povytáhl a pomalu vsouval znovu a znovu a znovu. Jeho pohyby nabíraly na rychlosti. „Ano... ano... to je ono... víc... rychleji... udělej mě šťastnou!“ Povzbuzovala jsem svého bratra. „Neboj... sestřičko... bude... se ti to... líbit,“ sténal. A mně se to líbilo, líbilo se mi to už teď. Pohlcená rozkoší jsem už ani nemohla myslet. Cítila jsem jen, jak je moje jeskyňka zaplněná, přeplněná údem mého mladšího bratra. Cítila jsem, jak přiráží, jak jeho špička naráží až na moji dělohu. Vlny rozkoše několikrát přišly a zase odešly. Nevím už kolikrát jsem prožila orgasmus.

Jeho přirážení nabíralo stále na intenzitě, pot kapal z jeho čela, nemysleli jsme, oba dva jsme chtěli jen jedno: milování, vášeň, rozkoš, uspokojení. „Už to bude,“ vzdychl najednou bratr. „Už mi to přijde. Už to déle nevydržím, nemůžu.“ Vjela jsem mu prsty do vlasů a přitiskla na svá prsa jeho hlavu. „Tak dělej... nevyndávej ho... stříkej dovnitř... naplň mě... úplně... stříkej,“ křičela jsem. Ještě několikrát přirazil a pak jsem cítila uvnitř jeskyňky, jak do mě začal stříkat. Bylo to několik rychle za sebou jdoucích proudů. Cítila jsem jeho horké semeno hluboce v sobě. Ještě několik pohybů a jak se pohyboval vzad, začalo jeho semeno ze mě vytékat a stékat po mých stehnech dolů. Pak bratr vytáhl svůj penis z mojí jeskyňky. Byl už zmenšený a celý mokrý. Sklonil hlavu mezi moje nohy. Pohladila jsem mu ruku a cítila, jak mi začíná lízat po stehnech.

Olizoval svoje semeno spojené s mými výměšky. „Ano... ano... lízej mě... lízej moji jeskyňku... vylízej mi ji do čista,“ sténala jsem znovu rozkoší. Měl tvrdý a dlouhý jazyk. Pomohla jsem mu a dvěma prsty si jeskyňku doširoka roztáhla, aby k ní a do ní dobře mohl. Cítila jsem jeho rty a jazyk všude ve svém rozkroku. Znovu jsem prožila velký, perverzní orgasmus. Nevěděla jsem, že při lízání můžu dosáhnout takového velkého, ohromného orgasmu. Pak jsme se byli společně vykoupat a šli jsme spát, protože naši rodiče se mohli vrátit a co by asi řekli na naše sexuální hrátky. Od té doby si takhle s bratrem hrajeme často a vyzkoušeli jsme i jiné způsoby milování.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.