Banner
Banner

Předváděčka

Moje představy při onanii nikdy nekroužily kolem toho, jak vypadá nahá žena. Naši před námi odmala chodili nazí, i se ségrou jsme se nijak nestyděli. Starší sestru jsem viděl dospívat, takže vím, jak jí rostly prsa a chloupky, až ji měla úplně černou. Máminy kozy, skvělou zadnici i blonďatou kundičku jsem měl možnost vídat prakticky denně.

Předváděčka

Honil jsem ptáka někdy od jedenácti let, ve třinácti už vlastně každý den. Nejčastěji ve vaně, v posteli nebo u počítače. Rád jsem procházel po koupání kolem pokoje, kde seděla máma nebo do pokoje kolem ségry. Šel jsem nahý a péro jsem měl buď ještě nezvadlé po stříkání nebo jsem si ho trochu nahonil, aby bylo větší a trčelo maličko dopředu. Vždycky se podívaly. Jednou máma koukala na televizi a já jsem šel kolem jejího křesla nahý. Pták se mi trochu vytrčoval dopředu. Zadíval jsem se taky na telku a najednou mě máma po něm jako letmo pohladila a párkrát zatáhla jako při honění. Reagoval okamžitě a začal se stavět a tvrdnout. Ucukl jsem a neměl ho za co schovat. Máma se dívala, jak se trápím. Vzala ho do ruky, pořádně pohonila a pak řekla, ať se jdu klidně dodělat. Nemusela říkat dvakrát.

Rudý až za ušima a pěkně nadržený jsem odešel na záchod, abych se tam v klidu vystříkal. Máme společný vchod do koupelny a na záchod. Vlítnu tam s pérem až po pupek, ale ouha - mezitím se tam chystala ségra do vany. Stála tam úplně nahá a prohlížela se před zrcadlem ze všech stran. Zrovna byla z profilu, prohlížela si v zrcadle prsa a rukou je probírala a nadzdvihovala. Když jsem vešel, lekla se a otočila hlavu. „Teda brácha!“ vyhekla a otočila se ke mně. V rychlosti ještě vytahovala druhou ruku z rozkroku, jak jsem si všiml. Chtěl jsem někam zalézt, ale rychle mě chytila. „Nechoď nikam. Dávno to chci vidět, jak si to děláš. Já ti to taky ukážu.“ Ještě jsem se styděl, ale ona mi přistrčila pod nos svoje kozy a otřela mi bradavky o pusu. Automaticky jsem chytil svého ptáka a začal honit. Odstoupila ode mě a pozorovala. Hnětla a leštila si prsa a pak přešla k rozkroku. Sedla si na vanu a rukou zajížděla mezi nohy.

„Pojď sem,“ řekla. Přistoupil jsem blíž. Ocas jsem měl snad až k bradě a rudý byl jako indián. Chytla mě za ruku a dala ji na ňadro. „Lehce to mačkej.“ Poslechl jsem a zapomněl při tom úplně honit. Uvolněnou rukou jsem chytl druhou kozu a mačkal a palcem dráždil bradavky. Ségra měla jednu ruku nezaměstnanou, tak jí přesunula na můj klacek. Okamžitě mi zapružil. Začala ho mnout a postupně stahovat kůžičku sem a tam. „Přestaň nebo se už vycákám,“ řekl jsem jí. Hned poslechla. „Tak ještě ty tady,“ a vzala mou ruku a zavedla ji dolů. Jako bych sáhl do moře. Roztáhla nohy a opatrně mi vedla ruku. „Tady lehce mačkej, a vůbec postupuj hodně jemně,“ učila mě. Propátral jsem celou její mušli, jen dovnitř mě nepustila. „Jsem ještě panna. Ale mám i prdelku.“ A převedla mi ruku na svou zadní dírku. Sténala blahem, když jsem jí rejdil kolem otvoru a lehce zkoušel zajet dovnitř. „Musíš to navlhčit,“ řekla a já si sáhl do jejího oceánu rozkoše a promazal pořádně druhou díru.

Najednou ji otevřela a můj prst vklouzl hladce dovnitř. Nasedala na něj a zase se zdvihala. Chytila mi ptáka a jemně honila. Najednou přestala s pohyby, volnou ruku položila do rozkroku a jako šílená si dráždila hrbolek. Přidala i na tempu u mě. V tom tlumeně, přerušovaně zavzdychala a přestala. Vysmekla svůj zadek z mého prstu a soustředila se na moje péro. „Přestaň,“ jekl jsem, když moje napětí začalo nekontrolovaně růst. Zastavila pohyby. Ještě dvakrát jsem hýbnul pánví v její ruce a šílený tlak vymrštil ohromující dávku semene proti jejím prsům a bříšku. Fascinovaně sledovala dopadající bílé zlato. Rukou vnímala všechny stahy mého ocasu a čekala, kam poletí další výstřik. Za chvíli bylo po všem. „Máš pěkně velký a tvrdý penis,“ řekla obdivně. „To semeno ale pěkně lepí.“ Vzala svoje kalhotky a začala ho stírat. Pak mi je podala. „Na, utři se, ještě pořád kapeš.“ Otřel jsem si ptáka a dal jí je zpátky.

Přičichla si. „Pěkně voní. Musím čůrat.“ Ale nešla na záchod. Vlezla do vany, postavila se tak, abych viděl a vypustila ze své lasturky zlatý proud. Také jsem se musel vyčůrat. Vlezl jsem k ní a její zlato dopadalo na mé nohy. Ještě naběhlý pták mi začal močit a kropil její stehna. Lehce ho přizvedla a nastavila svoje bříško. „Musím to pěkně opláchnout,“ prohlásila. „Jsem ráda, že jsem tě viděla honit.“ „Jo, bylo to fajn. Chtěl bych to ještě někdy zkusit.“ „Určitě jo.“ Umyli jsme se a šli každý zvlášť z koupelny. Máma už byla asi v ložnici. Na křesle byl jenom její župan a spodní prádlo.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.