Banner
Banner

Přesilovka

Budu vám vyprávět příběh, ze kterého jsem se dlouho nemohl vzpamatovat. Moji ženu jsem si bral v devětadvaceti, jí bylo dvacet pět. Je od přírody pěkně rostlá, 170 cm vysoká a chlapi se po ní vždy otáčeli. Sexu jsme si užívali do sytosti, orální sex ale odmítala a já si s postupem času zvykl. V průběhu devíti let se z ní stala zralá sexy žena. Jednoho dne mi zavolal starý kamarád, že by jsme mohli zajít na druhé straně našeho hlavního města na pivo.

Přesilovka

Řekl jsem proč ne, domluvili se na pátek, žena, jak mi zase oznámila, že jde s kamarádkami někam si posedět, tak co bych dělal doma sám. Ten večer odešla manželka asi o hodinu dřív než já. Když jsem čekal ve smluvené hospodě a popíjel druhé pivo, volal mi kamarád, že bohužel nepřijde, musí zůstat v práci. Chtěl jsem dopít a zaplatit, ale přisedli si ke mně dva chlapi v mých letech. Po třetím pivu už jsme byli kamarádi. Už v náladě mi jeden povídá: „Nechceš se s námi jít podívat tady u nás do kasáren, jak si vojáci užívaj s jednou moc pěknou kurvičkou? Je tam jedna opuštěná rota a jednu zadní cimru maj vystlanou matracema. Až uvidíš, co s tou děvkou ty kanci dělaj, budeš čumět.“ Zaplatili jsme a vyrazili na cestu, docela jsem se těšil.

U kasáren jsme prolezli dírou v plotě, a když jsme se doplížili ke zmiňované rotě, přesně pod ono pootevřené okno, kde se svítilo, slyšeli jsme tlumené hekání ženy a huronský smích několika kluků. Jelikož svítili, neviděli tak dobře ven. Toho jsme využili, přiblížili se a ze strany se podívali do okna. To, co jsem uviděl, mě šokovalo, ta kurvička, která klečela na všech čtyřech a kolem ní pět vojáků, byla moje žena! Nevěřil jsem vlastním očím, chovala se a vypadala jako kurva, měla na sobě černé síťované punčochy, obuta do bot s jehlovými podpatky, velké náušnice a rudě zmalovanou pusu, asi aby v ni vynikly ocasy, které tak vášnivě kouřila. Po chvíli si na ní vystřídali místa, klečela s roztaženýma nohama a zezadu ji jeden mrdal jak o život, další ji plácal po její krásný prdeli. Další tři klečeli u její hlavy, jednoho kouřila a další dva ji oplácávali čurákama obličej.

Její čtyřky kozy jí lítaly ze strany na stranu a taky jí je sem tam propleskli. Nebránila se, změna střídala změnu, kouřila a zároveň honila, zaměstnávali jí obě ruce. Měli docela velký ptáky, kterým zase po chvíli na jejich přání olizovala naběhlé žaludy, varlata, bylo vidět, že jí to dělá dobře a dělala co jí řekli. Těšila je všechny najednou a do jisté míry mě to i vzrušilo. Na závěr jí oznámili, že bude brzy bumbáníčko pro kurvičky. Velmi ochotně jim dokuřovala ptáky a polykala semeno. Poté jsem na nic nečekal a zmizel jsem. Přišla domů kolem půlnoci, chvíli byla v koupelně pak přišla do ložnice a vkradla se do postele. Když mi ráno řekla: „Ahoj zlato, jak jsi se měl,“ táhlo ji z pusy jak ze spermobanky. Později jsem ji pořídil dva rodinné přítele a čtyřku provozujeme dodnes. Bylo mi tenkrát hrozně, ale ustál jsem to.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.