Banner
Banner

Princezna z Ocásova

Tento příběh je z dávných a dávných časů... Z časů králů a královen a princezniček s kulatou prdelkou a vyšpulenými bradavkami. Každá správná královská dcera si to smí rozdat až po svatbě a tak, i dcera krále z Ocásova, musela dohánět vše pouhou masturbací. Byla tak nadržená, že si přitom představovala snad všechny muže i ženy z království.

Princezna z Ocásova

Rukama si tam hrabala a dráždila se, dokud se nepřevalovala v posteli v divokém vyvrcholení. Často se sama sebe ptala, co by se asi stalo, kdyby si zašla k potůčku s nějakým tím chasníkem z podzámčí a pěkně si ho osedlala. I netrvalo dlouho a princezna dospěla věku, kdy už se musí vdát (16 je opravdu už hodně!) I na prince z vedlejšího království padl věk, kdy musí přestat ošukávat každou úslužnou služtičku či kuchtičku, co se zrovna prošla kolem. Zrovna, když mu jedna ze služek lízala koule, objevil se lokaj a pravil: „Přijela Vaše budoucí žena, jeho lordstvo.“ „Ach jo! Zrovna teď! Tak nic puso. Musím jít. Dodělá si tě tady můj lokaj.“ A služtička se jen usmála, protože lokajův klacek ji dokázal uspokojit mnohem více než princův. Hold výdrž je výdrž! A tak si lokaj nechal taky pěkně lízat kulky a pak jí to tam narval hezky zezadu a důkladně odvedl svou práci.

Mezitím si princ, kterému táhlo na 30, prohlížel to dítě, se kterým měl za týden souložit. Ta představa ho nijak nevzrušila a tak se už těšil, až se vrátí ke svým služtičkám. To ještě netušil, že pod tou andělskou tvářičkou se skrývá nadržená děvenka a ještě se sklony k lesbictví. Za týden byla svatba. Pilo se a jedlo co hrdlo ráčilo. A nevinné dívenky, co šly princezně za družičky, se nechávaly opít cizími pány, kteří je už opilé odváděli za nějaký ten buk či dub a pěkně jim zpracovávali ty jejich panenské kundičky. Princezna se o oslavy svatby moc nezajímala, hlavně už chtěla rajtovat na opravdivé kládě. Šla se tedy převléci do nové ložnice, ale jaké bylo její překvapení, když uviděla na posteli dvě šukající osoby. A nebyly to ledajaké osoby. Byla to služtička s kuchtičkou a dělaly si moooooc dobře.

Princezna začala tak rychle vlhnout a uvnitř ní to jen hořelo. I přistoupila tedy k posteli a pravila: „Tak co vy děvky, takhle se pracuje? Za to, že jste si zkrátily pracovní dobu, mě teď pěkně hezky vylížete.“ Tak vzaly mladou princezničku k sobě do postýlky a začaly jí rozepínat šaty. Pomalu se navzájem hladily a líbaly až nakonec princeznu střídavě lízaly a střídavě kroužily jazykem po bradavkách. Najednou vešel princ, který už se po své ženě sháněl a to co uviděl, mu naprosto vyrazilo dech. Byl tak vzrušený, že se musel ovládnout, aby rovnou nestříkal. Pohladil princezně kundičku a měl úplně mokrou ruku.

„No,“ pochválil princ služky. „Pěkně jste mi tu malou kurvičku připravily!“ Vzal svůj suchý ohon a nasměroval ho do horké jeskyňky a začal ho sunout tou panenskou cestou. Princeznu to bolelo a tak ji musely služtičky konejšit a hladit to nahé měkké tělíčko. Princ začal mohutně přirážet a za chvíli už stříkal na celé kolo. Pak už se to celé nějak zvrhlo... Všichni šukali dohromady a když už padali k ránu únavou, vstal princ z postele a všechny tři dívky si klekly vedle sebe a nechaly si stříkat na obličej i do jejich pusinek a každá spolykala co mohla. A pak spolu šukali den co den, noc co noc. A od té doby se šlechta nikdy nepovyšuje nad sloužícími...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.