Banner

Přistižen sestrou

Když jsem dospíval, bylo to asi období, kdy jsem nejvíc toužil po sexu a neměl jsem ho s kým mít. Vždycky, když nebyl nikdo doma, pustil jsem si v obýváku nějaké pracně sehnané porno a onanoval jsem, až do zbláznění. Jednou o víkendu odjeli rodiče na hory a mě nechali doma samotného se sedmnáctiletou starší sestrou.

Přistižen sestrou

Ta se hned večer sbalila, že půjde ven s kámoškou a nevrátí se před svítáním. Když odešla, koukal jsem ještě chvíli na bednu a pak jsem si sundal kalhoty a pustil video. Za chvíli jsem se docela rozpálil. Byl jsem úplně nahý, klacek mi stál nalitý a já po něm jezdil šílenou rychlostí. Vzdychal jsem stejně jak ty holky v televizi a do toho se otevřely dveře. V nich stála ségra s kámoškou a ségra hned řekla: „Co to děláš ty prase?“ Začal jsem se oblíkat, vypnul video a holky odešly. Vrátil jsem se k sobě do pokoje a lehl si na postel. V tom přišla Katka (sestřina kamarádka) a řekla, že si z toho nemám nic dělat, že je to úplně normální, a že to dělá ona i její bratr. Pak se mi podívala do očí a začala mi přes kalhoty hladit můj, stále ještě nalitý, klacek. Znovu odešla a za pět minut se zase vrátila i se sestrou. Pak ségra řekla, že pokud nechci, aby se to dozvěděli rodiče, musím celý večer plnit jejich úkoly. Souhlasil jsem.

Jako první jsem dostal za úkol vylízat Katku. Sundala si kalhoty, lehla si na mou postel a roztáhla svý šíleně dlouhý nohy. Lízal jsem ji, hladil na bříšku a na stehnech a ona se po chvíli udělala. Pak jsem dostal za úkol koukat, jak to Katka dělá mojí sestře a fotit je při tom. Klacek už mi zase stál, když jsem viděl, jak se sestra rozpálila. Obě bradavky jí stály úplně ztuhlé, dýchala tak nahlas, že to musel slyšet celý barák. Katka jí hladila úplně všude a sála a lízala kundičku s neuvěřitelnou frekvencí. Když se ségra udělala, holky se chvíli radily a pak mi ségra sundala kalhoty. „Lehni si,“ řekla mi, pak odněkud vytáhla kondom a nasadila mi ho. Hned na mě nasedla Katka a já jako první ucítil, že byla ještě panna. A pak jsem se hned udělal, byl jsem tak nadržený, že jsem nevydržel ani první příraz. Holky to rozdráždilo, chtěly si ještě užít. Katka mi sundala kondom a začala mě kouřit.

Když se jí to chvíli nedařilo, sestra jí odstrčila a sama mi ho vzala do pusy. V tu chvíli mi už zase stál jak stožár. „A heleme se, tak tohle se ti líbí,“ řekla sestra a nasadila mi už druhý kondom, pak na mě zase nasedla a já poznal, že už jsem pomohl druhé panně. Začala na mně přirážet, já ji hladil na stehýnkách a Katka jí objímala zezadu, sundala jí tričko a hladila kozičky. Obě holky se takhle několikrát vystřídaly, a když na mně byla znovu sestra, převalil jsem ji na záda a začal do ní přirážet v misionáři z vrchu. Zavřela oči a udělala se, to jsem nemohl vydržet a taky to na mě přišlo. Pak jsme všichni koukali na moje video a ještě párkrát si to různě dělali. Bohužel, se sestrou to bylo naposledy. Ráno prohlásila, že to bylo nechutný, a že o tom nemám nikde mluvit. Zato Katka, když spala u nás, za mnou ještě párkrát v noci přišla, než si našla nějakého kluka a já pro ni přestal být diskrétní sexuální alternativou. Přesto na ni vzpomínám v dobrém, byla to ona, která mě připravila o panictví a taky mi pomohla k sexu se sestrou, což byl asi můj nejkrásnější sexuální zážitek zakončený největším orgasmem v mém životě.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.