Banner

Přítelkyně kamaráda

Jedno odpoledne jsem se měl stavit u svého bývalého kamaráda na návštěvě, že si dáme kávu, povídáme atd... Když jsem dorazil před dveře jeho bytu byl jsem trochu nesvůj a nervózně zazvonil. Čekal jsem, že mi přijde otevřít on a jeho přítelkyně, že nebude doma, protože mě moc nemusí, ale to jsem se pořádně spletl.

Přítelkyně kamaráda

Otevřela ona a to jen v delší košilce, tak nad zadeček, přes kterou jí prosvítali miniaturní tanga. Podíval jsem se na ní a polkl. Suše řekla: „Pojď dál, Zdeněk tu ještě není…“, chvilku jsem na ni koukal a vstoupil. Šel jsem si sednout do obýváku a celý se potil, chvilku jsme si povídali a pak se na mě podívala a říká: „Nechceš se jít osprchovat? Jsi celej upocenej.“ Neváhal jsem ani minutu. Bylo mi opravdu dusno, tak jsem se šel hned svléknout do koupelny, přes dveře jsem slyšel, jak říká, ať to mokré tričko dám do koše na prádlo, že mi dá čisté od toho jejího. Během sprchování jsem přemýšlel, co to všechno znamená. Během utírání se otevřely dveře od koupelny a vešla ona jen v podprsence, kalhotkách a v ruce držela čisté tričko.

Podívala se na mě a pak přímo do rozkroku a řekla: „Potřebuju se upravit, nebude ti to doufám vadit.“ Odpověděl jsem, že ne a otíral se dál. V zrcadle jsem viděl, jak mi kouká na něj, pořád kouká a to mě začalo vzrušovat a pomalu se mi začal dávat do pozoru. Vylezl jsem z vany a postavil se za ni k zrcadlu, tak abych jí vyděl do tváře a kozičky. Pomalu jsem k ní šel se ztopořeným čurákem, až se jí dotkl prdelky a rukama jsem ji chytil za pas. Přitiskla se prdelkou na mě a zasténala. Začal jsem ji líbat na krk a otáčel jsem si ji k sobě, až jsme se líbali. Já jí přitom hladil prdelku a ona mi ho začala honit. Vzal jsem ji za prdelku, posadil ji na pračku a rukou jí začal honit kundičku, která už pěkně tekla, dal jsem jí na stranu kalhotky a celého ho do ní strčil.

Chytila se rukama po stranách pračky a já začal přirážet, hlavu přitom měla zakloněnou a tiše sténala slastí, když tu se mi z ničeho vyvlékla z ocasu řekla, že to kvůli Zdeňkovi nejde a šla si sednout do křesla v obýváku. Šel jsem za ní a pohladil ji po koleni a sjížděl po vnitřní straně stehen, až jsem měl zase prst na její kundičce. Chvilku jsme na sebe koukali a jí se úplně rozzářily oči, když jsem jí tou rukou začal masírovat kundičku. Roztáhla úplně nohy, já si k ní klekl, dal na stranu kalhotky a začal jí lízat kundičku. Na chvilku jsem přestal, sundal jí kalhotky a lízal znovu její kundičku, poté jsem se narovnal a pomalu ho do ní strčil, nabodla se na něj jako divá a začal jsem přirážet.

Chvíli jsem jí to tak dělal a pak ji nabodlou na ocasu vzal do náruče a položil ji na sedačku. Vyndal jsem ho z ní, strčil jí tam dva prsty, jezdil sem tam u toho jí sál poštěváček. Zvedl jsem hlavu a přitáhl si ji na kraj sedačky a znovu ho do ní strčil, měla přitom zakloněnou hlavu a znovu tiše sténala. Začal jsem přirážet víc a plácl ji přes prdelku, hlasitěji zasténala a já věděl, že se jí to líbí. Prohnul jsem se v pase rychle ho z ní vytáhl a horké sperma jí nacákal na bříško a ona si ho s úsměvem na rtech roztírala udýchaná po celém bříšku. Poté se přiznala, že jí slastí brněli celá ústa a konečky prstů, jak se na to těšila a jsem jí zato vděčný...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.