Banner

Prošoustanej večer

Ahoj, jsem se svým manželem 5 let vdaná a šoustáme každej den i několikrát, bez toho mrdání by jsme to snad ani nepřežili. A tak jsme se domluvili, že přivede jednou kámoše a zašoustáme si ve třech. Souhlasila jsem, protože jsem si to přímo přála, aby ve mě byli 2 chlapi z velkýma čurákama.

Prošoustanej večer

A tak jednoho krásnýho večera přišel manžel domu se svým kolegou z práce. Jen jsem se na něj podívala, a už sem byla nadržená. Ta postavička hmm těšila jsem se, až uvidím, co bude mít v kalhotech. A přišla ta chvíle, šli jsme najednou do ložnice a jak se zavřeli dveře, už to začalo. Začali mě svlíkat, až jsem byla úplně nahá, oni už taky a já začala kouřit našemu příteli, teda to vám povím, to byla kláda, začala jsem se pomalu bát, že se do mě nevejde. Můj manžílek mi zatím prolizoval obě díry a já se nemohla dočkat, až se do mě narvou. A přišla ta chvíle, lehla jsem si na postel, roztáhla nožky a už se do mě soukal náš přítel. Začala jsem hekat, když to do mě rval, protože na takovou kládu jsem nebyla zvyklá. A už tam byl na doraz a začal brutálně přirážet, až po koule a já řvala jako kráva, ale moc dlouho jsem nemohla, protože mi manžílek narval tu svoji kládu do huby a tak jsem poslušně kouřila.

Teda, ale ten přítelíček, měl fakt výdrž, kunda už mě začínala pálit, ale on furt šukal a přirážel co to šlo. Najednou to na něj přišlo, přirazil na doraz a začal mě plnit po okraj, vytáhnul ho ze mě a začal mi lízat kundičku, teda, ale to byla lízačka, už ani nevím kolikrát jsem se u toho udělala. A teď bylo na řadě to, na co jsem čekala celej večer. Obě klády už zase stály jak stožáry a já pomalu nasedávala kundičkou na manžílka a do zadečku se mi začal rvát kolega, teda to byla kláda neuvěřitelný. A už tam byli oba dva a jízda mohla začít. Začala jsem rajtovat na manžílkovy a do zadečku brutálně přirážel náš kamarád a takhle to jelo fakt dlouho, přiráželi oba dva, jak jen mohli a pořád se ne a ne udělat. Už jsem myslela, že snad nikdy nebudou a najednou jo, přirazily tak, že jsem zařvala a oba mě začali plnit po okraj.

Vytáhli je ze mě a začali mě lízat, sát a všechno, já jim je taky kouřila na střídačku a sála až hvízdali. Potom jsem neodmítla, když řekl přítel, že by mi chtěl eště vyšukat kundičku a ani jsem se nenadála a už byl ve mně. Teda, ale jak ten umí šukat, to by jste nevěřili, přirážel jak to šlo, i já se na něj lepila, jak jsem mohla a šukal tak dlouho, že mě zase začínala pálit kundička a já řvala. Najednou zpomalil, až se ve mně úplně zastavil, chytil mě za boky, lehnul si na záda a už jsem byla na koníčkovi. A teď byla řada na mně, začala jsem skákat a přirážet, jak to šlo, čvachtalo to, až to nevydržel a už jsem cejtila, jak mě opět plní. Naplnil mě po okraj a už mi manžílek vylizoval kundičku a strkal mi tam eště pár prstíků.

Z týhle jízdy stál manželovy opět jako stožár a chtěl mi taky vyšukat kundičku a tak jsme šli na mou oblíbenou polohu. Vzal mě za boky opřel o zeď, roztáhl mi nožky a už se do mě soukal. Když byl na doraz, začal mě šukat jako blázen, asi se chtěl předvíst před kolegou a tak nepřestával a šukal a přirážel, jak to šlo, ale dlouho to nevydržel a za chvilku stříkal. Ale, ten tam toho měl, vystříkal mi kundičku a šli jsme všichni spát. Kundička mě pálila už jako čert a tak jsem pod dekou jim je eště vyhonila a vykouřila, aby mohli v klidu spát a pak jsem usla taky. A tak končí naše šoustačka, která se mi fakt líbila a tak jsem řekla manžílkovy, že si to musíme brzy zopakovat.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.