Banner

Prošukaný víkend

Když jsem začala chodit s Petrem, netušila jsem, co mě všechno čeká. Měla už jsem za sebou několik sexuálních zkušeností s mladýma i starýma chlapama a nebyla jsem žádná stydlivka, což Petr uvítal, protože měl rád sex vždy a všude. Vůbec se nestyděl vytáhnout péro z kalhot a nechat se ode mě vykouřit v autobuse, i když jen v poloprázdném. Klidně si mě vzal na stojáka za čekárnou, ve které stálo několik lidí a čekalo na autobus, prostě nebylo mu nic proti mysli a já se mu vždy podvolila.

Prošukaný víkend

Jednou mě vzal s sebou na mejdan ke kámošovi Radimovi. Radim tam měl taky svou holku a bylo tam ještě 5 kluků a dvě holky. Pilo se víc, než bylo zdrávo a za chvíli mě Petr beze studu před všemi vysvlékl a natlačil mě do rohu pokoje. Napíchl si mě pěkně na čuráka na stojáka a začal mě mrdat. Potichu jsem vzdychala a on na mě vyštěkl: „Klidně řvi, jak jsi zvyklá, klukům to nevadí, že jóóó?“ Mé sténání nabíralo na intenzitě a když do mě začal Petr stříkat, ječela jsem jako blázen. Jen co ze mě vyklouzl, stál u nás nějaký kluk a říká: „Půjčíš mi ji?“ „Jasně kámo, je celá tvoje.“ A než jsem se nadála, už mi do kundy rval čuráka jako hrom. Nebyla jsem sice na to připravená, ale přesto jsem se snažila na to jeho péro co nejvíce nabodávat. Zahlédla jsem Petra, jak na sedačce líže nějaké holce kundu, zatím co ona kouřila dalšího čuráka.

Na zemi ležel jeden kluk, který si nabodl další holku na ocas a Radim narval svůj ocas do její prdele. I Radimova holka měla dva čuráky v sobě narvané ve spodních dírách a třetího pěkně pokuřovala. Najednou se u nás objevil jeden z kluků, který zůstal plonkový a řekl: „Pojď s ní na zem, budeme ji šukat spolu.“ Ani nevím, jak jsem se dostala na zem, ale už jsem měla ocas toho nového v kundě a do prdele se mi rval ten s tím obrem, který mě dosud pěkně promrdával kundu na stojáka. Pokojem se nesl řev a sténání a celý pokoj byl provoněný stříkajícím semenem a kundím mokem. Asi za hodinu už jsme všichni seděli a popíjeli a každou chvíli k některé holce přišel někdo z kluků a nechal se kouřit nebo nás vymrdávali prsty. Pak nám kluci poručili, abychom si navzájem lízaly kundy. I když čuráků jsem v kundě měla už dost, s holkou jsem to ještě nedělala, ale když si ke mně jedna z nich přiklekla a začala mi sát zduřeného poštěváčka, udělala jsem se jako ještě nikdy.

To už mi ale hubu ucpala kundou Radimova holka a já se snažila udělat jí to tak krásně, jako ta holka v mé kundě. Brnkala jsem jazykem o poštěváčka, sála růžové závojíčky a ona mi začala pěkně masírovat mé trojky. Udělaly jsme se zároveň. Ona stříkala do mé pusy a má šťávička vytékala na potah sedačky. Petr už opět mrdal tu co mi tak krásně prolízla kundu, Radim jí cpal čuráka do huby a dva kluci se vrhli na její kozy. Měla je z nás největší a až teď jsem si všimla, že má v každé bradavce stříbrný kroužek, za který ji právě tahali a ona chuděra ani nemohla křičet, protože jí právě Radim začal stříkat semeno do pusy. Každou chvíli mi někdo přiložil k ústům panáka, kterého jsem musela vypít a přiznám se, že jsem přestala vnímat, kdo mě právě prcá, nebo koho kouřím. I já jsem se dočkala dvou kluků, kteří mě začali olizovat a okusovat cecíky a abych nemohla řvát, dostala jsem do huby roubík v podobě živého čuráka.

Když jsem se ráno probudila, byla jsem celá ulepená od semene a odešla jsem se do koupelny umýt. Tam jsem však narazila na holku s dvěma klukama a hned jsem se k nim musela přidat. Ležely jsme přes vanu a oni se v nás střídali a řvali u toho na sebe, že takové kurvy tu ještě neměli a že máme pěkně vytahané kundy a už opět chlastali vodku přímo z láhve, a i my jsme si musely každou chvíli loknout. Měla jsem už toho dost, ale musela jsem držet, dokud se do nás ti dva nevycákli. Pak jsme si s tou druhou vlezly do vany (jména si už ani nepamatuju) a když jsme se vykoupaly, začaly jsme si olizovat cecíky. Ona měla asi tak dvojky, ale měla pěkně nateklé bradavky a stále prosila, abych jí je pěkně sála. Když jsme se vrátily do pokoje naskytl se nám (alespoň pro mě) děsný pohled.

Můj Petr se nechal šukat tím největším čurákem co zde byl do prdele a Radimova holka mu kouřila při tom ptáka. Když si mě Petr všiml, zařval abych pěkně opucovala toho čuráka, který se mu právě vystříkal do prdele. Ne, že by mi to bylo příjemné, ale poslechla jsem. I druhý den se mrdalo jako o závod a když už kluci neměli čuráky v pozoru, rvali nám do kundy všechno, co jim přišlo pod ruku. Asi jsme byly opravdu dobré kurvy, protože se nám to líbilo, žádná z nás neprotestovala a držela k jejich spokojenosti. Odcházeli jsme všichni pěkně vyšoustaní a já měla kundu i prdel pěkně odřenou a myslím, že i další tři holky na tom nebyly jinak. V tomto složení jsme se setkali ještě asi třikrát, později mě šukalo i několik dalších kluků a asi po půlročním "vymetání mejdanů" mi Petr dal kopačky, protože jsem prý sprostá kurva, která dá každému. Mně to ale nevadilo, protože už jsem měla další kamarády, kteří mě brali na ty krásně prošukané víkendy.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.