Banner

První orál

Dneska ke mně přišel jeden nejmenovaný kluk (stejně ho neznáš ;-)) a docela jsme si užili. Ano, užili a jak? No dobře, přišli jsme spolu z gymplu a zapli jsme si počítač. Naštěstí nikdo nebyl doma, protože jinak bychom těžko prováděli věci níže napsané. Zapli jsme si počítač a začali jsme hledat nějaké erotické stránky.

První orál

ÁÁÁ starý známý freevideo.cz. Kamarádovi budeme říkat třeba Kuba. Kuba pomalu, ale jistě topořil. Najednou povídá: „Kurva, ten net je dneska pomalej jak prdel.“ Tak jsem usoudil, že by bylo lepší zapnout DVD a vložit disk s lechtivým obsahem. „Který chceš cédéčko?“ zeptal jsem se. „To červený,“ odpověděl Kuba. Zasunul jsem proto červený cédéčko, na kterém bylo všechno možné od masturbace až po orální sex. Kuba se zvedl a sundával si kalhoty.

Povídám mu: „Lehni si na postel,“ Kuba neprotestoval a jen v tričku a bílých slipech si lehl na mou postel. Pustil jsem mu jeho oblíbené video a klesnul jsem k němu a říkám: „Tak začnem!“ Šáhl jsem pod deku a nahmatal něco tvrdého. Ách, to byl jeho už ztopořený divoch. Popadl jsem ho a začal s ním udatně lomcovat. Nahoru, dolů, nahoru, dolů. Najednou mě napadlo, že bych mohl zkusit dosud mnou nevyzkoušenou techniku. Orální sex. Naklonil jsem se před jeho velkou kládu a přiložil ústa na jeho penis. Kuba zasténal. Tak jsem tedy pokračoval.

Kuba se podivně cukal a vypadal, že se mu to líbí. Najednou mi říká: „Počkej chvíli.“ V hlavě se mi honily otázky „Proč?“ „Já chci počkat na konec toho videa, tam jsem se ještě nikdy neudělal,“ pověděl Kuba. Chvíli jsem čekal a přitom jsem si hrál s jeho kládou. Ok, jdu na věc. Zase jsem uchopil jeho penis a začal jsem si s ním hrát, cucat, stahovat a olizovat. Kuba nic neříkal a najednou cítím teplou kapalinu v puse... To je jeho sperma. Překvapila mě ta chuť, ale vychutnával jsem si jí až do poslední kapky. To vzdychání jsem slyšel ještě týden... Na tohle nikdy nezapomenu...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.