Banner

První orgasmus se sestrou

Ahoj. Tenkrát mi bylo 16, když se to stalo. Byl víkend. Rodiče odjeli přes den někam na návštěvu s tím, že se vrátí až pozdě večer. A tak jsem zůstala sama doma se svou 17-ti letou sestrou a naším ovčákem Ronnym. Bylo dost teplo, a tak jsme byly jen v kraťasech a tričkách. Byla jsem ve svém pokoji, když ke mně přišla Katka, moje sestra.

Zrovna jsem si četla na gauči a ona si přisedla ke mně. Máme se spolu docela rádi, a tak mi to nepřipadalo nijak divné. Najednou se mě sestra zeptala, jestli jsem již někdy zkoumala své tělo. Byla jsem dost zmatená její otázkou a zeptala se, co tím myslí. Ona na to, jestli jsem se již někdy hladila po těle a tak. Nikdy jsem nic takového nedělala a tak jsem jí to řekla. Lehce se pousmála a prohlásila, že už jsem velká holka a že bych se měla dozvědět něco o svém těle. Sama si při tom posteskla, že ještě nic neměla se žádným klukem, ale sama si to umí udělat pěkně. Nechápala jsem, co tím myslí, ale byla jsem zvědavá, co bude dál. Katka mě lehce položila na gauč a začala mě hladit rukou po celém těle. Musím přiznat, že mi to bylo příjemné a v podbřišku jsem začala cítit krásný pocit. Sestra to asi vycítila a svlékla mi tričko. Začala si hrát s mými malými prsy a vysvětlovala mi, že pokud se chce žena vzrušit a udělat si dobře, tak začíná většinou takto. Pak mi sundala i kraťasy a já se začala stydět.

Říkala, že je to úplně normální a abych se nestyděla, mohu ji také svléknout. Když jsem jí sundala tričko, měla na sobě podprsenku. Tu jsem jí také sundala a začala si hrát s jejími prsy, stejně jako ona s mými. Pak přišly dolů i kraťasy. Následně mi sundala kalhotky a já ji také. Přitom jsem si všimla, že jsou vlhké a mezi nohy, že má nějak mokro. Zeptala jsem se, jestli se počůrala a ona se usmála a vysvětlila, že když je žena vzrušená, má vlhkou kundičku. Zeptala se, jestli taky chci být vlhká a já na to, proč ne. Opět mě tedy položila na gauč tak, aby mi nohy vysely na zem, sama si klekla na zem a nohy mi roztáhla. Připadala jsem si trochu divně, ale zároveň někde uvnitř byl velmi příjemný pocit. Když se Katka poprvé dotkla mé mušličky, bylo to velmi příjemné. Lehounce ji rozevřela a prstem se dotkla něčeho, čemu říkala klitoris. Dívala jsem se na ni i na svou píčku, protože jsem to ještě neviděla.

Najednou se přiblížila obličejem a jazykem si začala hrát s poštěváčkem. Najednou mě zasáhla taková mocná vlna, až jsem vzdychla. Sestra prohlásila, že je znát, že už jsem velká a pokračovala. Při tom mi do kundičky strkala jeden prstík a já jsem byla v sedmém nebi. Pak najednou přišel neuvěřitelně silný pocit blaha a já jsem byla naprosto uspokojená. Netrvalo to ale dlouho a Katka si lehla na mně tak, že svůj obličej měla mezi mýma nohama a svou kundičku dala k mé hlavě. Řekla, že mám dělat to, co jsem právě viděla a tak jsem to udělala. Po několika orgasmech jsme byly obě velmi vyčerpané a sestra slíbila, že mě někdy zase bude učit. Zatím, že si to mám sama zkoušet. Od té doby si obě velmi dobře rozumíme.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.