Banner

První poznání

Už je to dávno, hodně dávno. Jsem již dospělý muž a ten zážitek, co jsem měl, mě poznamenal na celý život. A je třeba přiznat, že kladně. Bylo mi asi 14 let, když jsem zjistil, jak je to příjemné hrát si se svým přirozením. Asi v této době se naši rozešli a my zůstali s maminkou sami. Mamince bylo něco kolem 30 let a byla velmi půvabná.

První poznání

Doma jsme se před sebou nestyděli a v nahotě jsem neviděl nic špatného, nebo nemravného. Je fakt, že jsem byl pěkný špindíra a tak nebylo nic mimořádného, když mě maminka po vykoupání kontrolovala, zdali jsem se řádně umyl. Po jednom vykoupání se maminka zeptala, zda jsem se řádně umyl. Řekl jsem jí, ať si mě jde klidně zkontrolovat. Bylo večer a mamka poletovala doma jen tak v kalhotkách a malé podprsence, které její 4 sotva ukryla. Když přišla, tak řekla, ať jí dám mýdlo, že jsem špatně umytý, že mě raději umyje sama. Když jsem se postavil ve vaně, všimnul jsem si jejich krásných prsou. V ten okamžik se mi čurák zvětšil a pěkně se postavil. „Koukám, že tady ještě něco je k umytí,“ řekla mamka a celého mi namydlila a začala třít. Když mi poprvé stáhla předkožku, zavřel jsem blahem oči. „Líbí se Ti to,“ zeptala se. Nic jsem nebyl schopen říci, jen jsem kývnul hlavou. „Tak to musíme umýt řádně,“ prohlásila a začala mi ho řádně honit. Najednou se mi zatmělo před očima, celé tělo se napnulo a poprvé v životě ze mě vystříklo semeno.

„Maminko promiň,“ řekl jsem, neboť jsem myslel, že jsem se počůral. „To nebylo čůrání, ale dnes se z Tebe stal muž. Utři se a přijdi za mnou do ložnice a já Ti vše vysvětlím.“ Když jsem přišel do ložnice, našel jsem mamku nahou. Zeptala se mě zda-li se mi líbí. No moc a když jsem se na mamku podíval okamžitě se mi zase postavil. „Jejej, on nemá ještě dost,“ podivila se mamka a řekla, že to tak nemůže nechat, protože by mě bolely kuličky. Řekla mi, abych se postavil vedle postele a zavřel oči. Počala mě hladit po celém těle, ale nejkrásnější bylo, když mi začala jemně masírovat varlata. Pojednou jsem ucítil, že mi někam můj pinďa zajel a byl v teple. Otevřel jsem oči a viděl, jak mi zajíždí a vyjíždí z maminčiných úst. A ten okamžik, jsem již po druhé v životě poznal, co je to se udělat.

Protože mi pořád stál, řekla maminka, že když mi bylo tak hezky, že bych jí to měl oplatit. „Ale jak?“ zeptal jsem se. Vzala mi ho do ruky, nasměrovala do svého klína a najednou jsem byl v nebi. Takovou slast jsem dosud nepoznal. Asi po 2 minutách začala mamka křičet „mrdej mě synáčku, nepřestávej.“ Cítil jsem, jak mi pinďa byl sevřen a v ten okamžik jsem stříkal mamince do její překrásné kundičky. Pak mě naučila vše co, žena potřebuje, aby byla v posteli šťastná a díky tomu můj další sexuální život je pohádkou. Ještě dnes je pro mě šťastný okamžik, když maminka přijde na návštěvu a zeptá se mě: „Jsi špinavý?“ Vždy řeknu, že hodně a čeká mě fantastické mrdání. Mám fantastickou maminku.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.