Banner

První výstřik

V té době, kdy se stala tato událost, jsem byl ještě velmi mlád. Vrátil jsem se domů z fotbalu, který jsme mastili s klukama před domem, a protože jsem byl špinavý jak prase, musel jsem do vany. Po chvilce přišla mamka, aby zjistila, jak jsem se umyl. Konstatovala, že nic moc a počala mě znova mýt. Bylo mi to příjemné a najednou jsem pozoroval, že mi můj pindík roste a tvrdne.

První výstřik

Protože jsem stál, tak si toho mamka všimnula a řekla: „Jejej ukaž, co to je“ a vzala mi ho do ruky a jemně mi ho počala honit. Maskovala to tím, že je jako namydlený a asi po 10 tazích mi ho opláchla a pokračovala jako by se nic nestalo. Po večeři jsme šli spát. A protože jsme s mamkou bydleli sami, spali jsme spolu v ložnici. Už jsem skoro usínal, když přišla mamka z koupelny. Podívala se, zdali spím, a když uviděla moje zavřené oči, přišla nahá do postele. Zhasnula lampičku a já myslel, že budeme spát, ale opak byl pravdou. Do ložnice prosvítalo světlo měsíce a já uviděl, jak se mamka odkryla a začala si hladit prsa a jednou rukou i svoje přirození. Vzdychala při tom a rychle dýchala. To mě tak vzrušilo, že v ten okamžik mi stál pindík jako kůl. Vzpomněl jsem si na ten okamžik, když mi mamka třela pindíka a začal jsem si ho pod peřinou honit. Bylo mi stále pěkněji a pěkněji. Ani nevím, jak se to stalo, peřina ze mě spadla a já si ho honil, jako kdyby mi šlo o život.

Mamka se najednou prohnula a začala tiše křičet: „Mrdat, mrdat.“ A já nepřestával ve své činnosti. Najednou mamka zjistila, že nespím a co dělám a uvědomila si, že jsem byl svědkem toho, co dělala. Řekla mi, že nikdy nesmím nikomu říci, co jsem viděl, že to bude naše tajemství. Když jsem to slíbil, zeptala se mě, co to dělám. Řekl jsem, že jsem v koupelně, když mě myla, přišel na to, že je to velmi příjemné. Mamka se mě zeptala, zdali chci, aby mi to ještě dělala. Řekl jsem, že ano. Pomalu se ke mně naklonila a vzala mi pindíka do ruky a pomaličku mi začala přetahovat kůžičku. Bylo to úžasné. Asi po 5 minutách mamka prohlásila, že to tak nechat nemůže a že mi musí být krásně, jako bylo jí. Tomu jsem, ale nerozuměl. Naklonila se ke mně a pomalu mi ho vzala do pusinky a začala mi ho kouřit. Během chvilky jsem cítil, že se něco se mnou děje. Napnul jsem se a z mého čuráčka začala stříkat bílá tekutina a mně bylo velmi krásně. Tak prohlásila mamka „Teď jsi již muž.“ Podívala se mě a řekla, že když budu chtít, tak že nám může být hezky oběma. Řekl jsem tiše „ano“ a těšil se na příště.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.