Banner

Ráno poté

Po noci plného milování jsme konečně usnuli. Probudil jsem se s hlavou na tvých nahých prsou. Hned jsem jim dal pusu a zavzpomínal na večer. Pak vstanu a jdu do koupelny se trochu opláchnout. Když se vrátím, stále ležíš v posteli a tiše spíš.

Ráno poté

Peřinu máš napůl odhrnutou a spíš nahá, takže vidím jedno tvoje hebké prso a krásné nožky, na kundičce máš peřinu, ale i tak je to vzrušující pohled. Cítím, jak mi tvrdne penis. Lehnu si zpátky k tobě a políbím ti bradavku, pak vezmu do ruky penis a začnu si ho honit. Není to ale ono... Pomalu z tebe stáhnu peřinu a cítím, že tě chci. Pohladím tě v rozkroku, trochu se zavrtíš ale spíš dál. Nevím, jak to mám udělat, tak se podívám do nočního stolku vedle postele. Najdu tam lubrikační gel. „To by šlo,“ řeknu si. Rozetřu si trochu na penisu a pak si přilehnu k tobě mezi nohy a pomalu ti je roztáhnu. Chvíli se těším z pohledu na tvoji roztaženou kundičku, pak ti jemně roztáhnu závojíčky, až je dobře vidět dovnitř a kápnu ti na vchod trochu gelu. Vzrušuje mě to a cuká mi v něm nedočkavostí.

Vím, ale že nesmím spěchat, abych tě neprobudil. Položím gel vedle, držím ti kundičku roztaženou, druhou vemu svého ptáka a nasměruju ho do tvojí kundy. Když má správný směr, pomalu si na tebe lehnu a podepřu se rukou. Už mám vevnitř špičku penisu, spíš asi tvrdě. Jenom se trochu zavrtíš. Počkám až se uklidníš a dám ruce pod tebe a přidržím tě za ramena. Pomalu zasouvám penis hlouběji do tvojí pochvy. Začneš se probouzet. „Co to...?“ optáš se rozespale. V té chvíli ho do tebe vrazím co nejvíc. Cítím teplo tvojí pochvy, gel pomohl proniknout dovnitř, ale tebe to stejně bolelo, snažíš se posadit, ale držím tě pevně za ramena. „Chci tě Jano,“ zašeptám a začnu tě líbat. Uklidní tě to a ty se trochu vzpamatuješ.

Uvědomíš si, co se děje, bolest už ustoupila a začneš si vychutnávat ten krásný pocit, když máš v kundičce mého ptáka. Cítím, jak vlhneš. Přestaneš mě líbat. „Už můžeš,“ zašeptáš. Pomalu se v tobě začnu pohybovat, aby sis na to zvykla. Trošku tě to bolí, ale začíná se ti to víc a víc líbit. Za chvíli tě šukám v plném tempu a oba sténáme rozkoší. Netrvá dlouho a podle vzdechů usoudím, že ti to brzo přijde, hladím tě na prsou a trošku zrychlím přírazy, šukám tě až nadoraz. Přijde ti to. Zmítáš se pode mnou a hlasitě sténáš rozkoší. Když se uklidníš, na chvíli zpomalím a zase se budeme líbat. „A teď ty,“ pobídneš mě. Ještě to nedořekneš a už cítíš můj penis, jak ti plnou silou rozráží pochvu. Vzdycháš spolu se mnou. Je to nádherné, už to déle nevydržím, a tak ucítíš, jak stříkám dovnitř svoje semeno.

Unaveně si na tebe lehnu a líbáme se. Ty mě ale odstrčíš vedle sebe, takže z tebe vyklouzne můj penis. Sáhneš si na kundičku a hodíš si ji, skoro ti to přišlo podruhé, tak to nevydržíš, roztahuješ si ji a prstuješ se, vytéká z tebe moje semeno, tak si ho roztíráš po kundičce, přidám se a cucám a lížu ti bradavky. Uděláš se podruhé, tečou z tebe naše milostné šťávy a jsme oba uspokojení, ale je ráno a za chvíli máme chuť znova... :-)

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.