Banner

Rehabilitace

Když mi bylo 17 chodil jsem na rehabilitace se zády. Rehabilitační sestra Markéta vypadala moc dobře. Bylo jí asi 31 let, blondýna, kozy tak 2. Když jsem jednou přišel, tak jsem se svlékl jako obvykle jen do trenek a začali jsme se cvičením. Jak jsem tak cvičil, tak jsem si začal představovat jaký by mohl být s Markétou sex a při těchto představách mi začal tvrdnout.

Rehabilitace

Po chvíli mi říká: „Tak se postav.“ Představy udělaly své a mně pořád stál v pozoru. Stoupl jsem si zády k Markétě a ona se podívala na záda a pak říká: „Teď se otoč.“ Tak jsem se otočil se svým pořád stojícím klackem. Ona si toho samozřejmě hned všimla a já jsem viděl v jejím obličeji jak trochu překvapený výraz, tak i potěšený výraz. Šla pomalu ke mně a povídá s pobavením: „Co tě tak vzrušilo? Já?“ A já jí na to odpovídám: „No, popravdě ano.“ Ona se usmála a říká: „Já vím, já jsem si už několikrát všimla, jak se po mně koukáš. No zbývá nám ještě hodina, než přijde další pacient, to by jsme asi měli využít.“ Ona si klekla na zem, sundala mi trenky a osvobodila tak můj tvrdý klacek. Stáhla mi předkožku, olízla mi žalud a začala ho pomalu zkušeně kouřit a já začal vzrušením vzdychat.

Hrála si s mým žaludem tak krásně, že bylo poznat, že musí být už hodně zkušená. Za chvíli jsem cítil, že už budu a začal mi cukat. Markéta to poznala a zasunula si ho co nejvíc do krku a já začal stříkat pořádnou dávku semene do její krásné pusy a ona to hned polykala, aby jí nic neuniklo. Pak se zvedla a začali jsme se vášnivě líbat a já jí začal vyhrnovat tričko, pak jsme se na chvíli přestali líbat, abych jí mohl tričko přetáhnout přes hlavu. Jen co jsem odhodil tričko, tak jsme se líbali dál a já ji hladil po těle a přejížděl po kozách, které měla ještě schované v podprsence. Pak jsem rukama zamířil níž a rozvázal ji šňůrku u jejích doktorských kalhot a jednou rukou jsem pokračoval ještě níž a přes její kalhotky jsem jí zajel rukou na kundičku. Pak jsem jí stáhl ty doktorské kalhoty a zůstala přede mnou jen ve spodním prádle.

Začal jsem ji znovu líbal a při tom sundal jedno ramínko a hned na to druhé ramínko od podprsenky a pak jí podprsenku sundal a konečně jsem uviděl její hezké pevné kozy. Začal jsem je masírovat rukama a střídavě jí sál bradavky. Takhle jsem si s nimi chvíli hrál a potom jsem ji položil na rehabilitační stůl a líbal ji na těle od krku přes kozy, pak na břiše, až jsem došel ke kalhotkám, které jsem chytil a začal je pomalu sundávat a vychutnával si ten pohled na její krásně vyholenou kundičku. Markéta hned roztáhla nohy, abych se k ní krásně dostal. Olízl jsem jí kundičku a zjistil, jak moc hodně ji má mokrou a také jsem si to vychutnal. Pokračoval jsem v lízání a poštěváček jsem zatím vynechal. Když jsem si pořádně vychutnal její šťávičky, tak jsem se začal věnovat poštěváčku a jazykem ho začal dráždit. To už Markéta začalo pořádně vzdychat a roztahovala při tom nohy víc od sebe.

Jak jsem ji dráždil jazykem poštěváček, tak jsem za chvíli uviděl, jak se začíná nepatrně třást a tak jsem přidal na intenzitě a za chvíli se začala třást hodně a v té chvíli se prohnula a prožila orgasmus a kundička jí úplně tekla a já jsem měl zas co lízat. Pak mi Markéta řekla, že chce, abych jí už ho tam zasunul a pořádně ji vyšukal. Já jsem na nic nečekal a začal jsem svým opět tvrdým klackem zajíždět do její kundičky. Jezdil jsem v ní střídavě. Nejdřív pomalu, pak zas hodně rychle. Takhle jsem ji šukal a pomalu cítil, že za chvíli budu zase stříkat a viděl jsem na Markétě, že to na ni taky začíná přicházet. Tak jsem začal pořádně rychle a tvrdě přirážet a Markéta taky a po chvíli jsem vystříkl a ona ve stejné chvíli dostala svůj druhý orgasmus. Zůstal jsem v ní, dokud mi pták nezměkl a nevyjel.

Markéta se pak zvedla a řekla, že by to chtěla ještě moc do zadečku, protože doma jí to manžel neudělá. Já jsem jí řekl, že jí to rád udělám do jejího krásného zadečku. Markéta si vylezla na rehabilitační stůl a klekla si na všechny čtyři a vystrčila na mě tak svůj hezký zadeček. Ta představa, že jí můžu vystříkat zadeček, mě tak vzrušila, že se mi hned postavil a byl zase tvrdej jak kámen. Já jsem si za ní klekl, nastavil jsem si svého ptáka k jejímu análku a začal jsem pomalinku zajíždět a Markéta mi řekla, že chce abych jí tam ptáka zasunul rychle a hned celýho a ne pomalinku postupně.

Tak jsem Markétu chytil za boky a rychle jsem jí ho tam zarazil, až Markéta trochu vykřikla a řekla, že přesně takhle se jí to líbí. Začal jsem ji šukat ptákem její análek a ona proti mně přirážela svým zadečkem. Po chvilce řekla, že je to fajn, ale že chce, abych jí to dělal rychle a tvrdě. Tak jsem začal pořádně rychle a tvrdě šukat její zadeček a rukama jsem jí střídavě hladil kundičku nebo kozy. A pak jsem přirazil pořádně až na dno a vyplnil jí zadeček hustou dávkou svého semene a zas jsem v ní zůstal do chvíle, než mi změkl a vyklouzl z jejího zadečku. Pak mi ho pěkně v pusince očistila. Oblékli jsme se a řekla mi, že se těší na příště.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.