Banner

Schůzka přes internet

Sejdeme se v Ostravě a zajdeme si sednou někam do restaurace, koupíme si čaj a povídáme o všem možném. Nakonec dojde řeč na sex a tak si potichu špitáme, co máme rádi, až najednou navrhneš, že by jsme mohli zajít k tobě. Jsi dneska celý večer sama doma, takže to nevadí. Zaplatíme a jdeme k tobě. Otevřeš mi a pozveš dál, zujem se a svlíknem bundy, a ty řekneš, že pro jistotu zamkneš.

Schůzka přes internet

Otočíš se ke dveřím, ale něž stihneš otočit klíčem, obejmu tě zezadu a rukama ti stisknu obě prsa. Pro sebe se usměješ a zamkneš dveře. „Ty neztrácíš čas, že?“ zeptáš se mě a necháváš si mačkat prsa. „To víš že ne“ a jednou rukou sjíždím pomalu níž po bříšku... Najednou se otočíš a dáš si moje ruce na zadek. Okamžitě ti sevřu dlaněma půlky a ty mi nečekaně dáš pusu. Ucítím tvé rty na svých, ale to ti nestačí, hned mám v puse tvůj jazyk, přidám se a za chvíli mám jazyk v tvojí puse. Tiskneme se k sobě a cítím, jak mi taky položíš ruce na zadek. Trvá to chvilku, pak se odtrhneš a táhneš mě do ložnice. Začneš mě svlíkat. Pak řekneš ať svlíknu tebe. Takhle. Postupně se slíknem do spodního prádla. Když mi sundáváš kalhoty, všimneš si mého ztopořeného penisu a tak se o něj nezapomeneš otřít. Já ti to vrátím, když ti sundávám tvoje džíny a otřu se ti o rozkrok obličejem. Při tom ucítím vůni tvojí šťávy a mokrá tanga. Jsi provlhlá touhou po mrdu a nadržená.

Ty si pak ještě sundáš podprsenku a odhodíš ji. „Tohle nebudu potřebovat.“ Hladově sleduju tvoje obnažená prsa. Přijdeš se ke mně a přitiskneš mi je k hrudi, obejmeš mě a hladíš po zádech. Sáhnu ti zase na zadek, ale máš tanga, takže se mé ruce dotknou tvojí holé kůže. Hladím ti zadek a občas sevřu půlky v rukou. Přitiskneš se ke mně, až cítíš můj ztopořený penis na sobě. Pak se zamyslíš a řekneš: „To není ono,“ sehneš se a stáhneš mi trenky a opět se narovnáš. Vrátím ti ruce na zadek a znova jej hladím, ty se ke mně přitiskneš až na sobě ucítíš můj penis, vrtíš se, až se dotýká tvého malého prádélka mezi nohama a jelikož je malé, tak i tvojí kundičky. „Tak se mi to líbí,“ vydechneš a začneš mě opět líbat, vzpomenu si, co se ti líbí a za chvíli nám od pusy stékají sliny a padají dolů na tvoje prsa, kterými se o mě otíráš.

Chytneš do ruky můj penis a jemně mi ho honíš. Pak přestaneš, vytáhneš svůj jazyk z pusy a řekneš, ať tě vylížu a mrdám prstama, lehneš si na postel a já ti okamžitě stáhnu tanga, roztáhneš nohy, lehnu si mezi ně a prstama ti roztáhnu kundičku. Vidím úplně všechno, tvoje stydké pysky máš mokré od touhy, klitoris čekající na sání a uprostřed dírka, kterou brzičko vymrdám. Olíznu si prst a zasunu jej do dírky, druhou rukou ti ji stále roztahuju, jsi už hodně nadržená, tak tam strčím dva prsty a rychle tě s nima šukám, vzdycháš a spokojeně držíš. Palcem tě hladím na klitorisu. Křičíš, že už budeš, tak ti olíznu poštěváček a saju ze všech sil klitoris. Stačila chvilka a přijde to. Prohneš se, zmáčkneš si prsa a hážeš sebou v orgastické křeči. Já jsem pořád přisátý k tvojí kundičce a pohybuju jazykem, ať to máš co nejlepší.

Při orgasmu z tebe teče víc šťávy, kterou cítím v puse. Konečně se uklidníš a oddechuješ, přestanu tě lízat a lehnu si na záda. Chvíli počkám a pak řeknu: „teď ty,“ natáhneš se a začneš mi líbat penis, snažíš se vyhýbat se žaludu, je moc citlivý, olízneš mi jemně špičku a pak ho vezmeš do pusy co nejhloub, hlasitě vzdychnu, pak ho vytáhneš a zase si vcucneš co největší kus. Po třetím tomhle pohybu cítíš, že se mi to blíží, tak přestaneš a nasedneš na něj kundou, začneš rychle přirážet, vzdychám a nechávám tě, ať mi to uděláš. „Užžž,“ zasténám a při každém přírazu ucítíš můj výstřik semene, až na dno tvojí pochvy. Když to skončí lehneš si vedle mě a oba, oněmělí touhou, usneme...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.