Banner

Sen

Bylo mně čtrnáct, když se mně zdál ten krásný sen. Ležela jsem na posteli a usínala jsem, když v tom ke mně přišel hezký kluk. Zalíbil se mně na první pohled a chvilečku se na mě usmíval a hladil mně ruku. Pak mě začal hladit přes noční košilku, má ňadra, a dokonce zajel rukou i pod ní, přejel po vnější straně mých stydkých pysků. Zachvěla jsem se.

Sen

Nemohl pochybovat o mé touze a já si v tu chvíli ani nepřála nic jiného, než aby mě zbavil panenství. Svlékl se do naha a já poprvé uviděla ztopořený penis kluka. Pohladila jsem mu ho a on mně na něj položil ruku, čímž mě dal na srozuměnou, že si s ním mám hrát. To jsem učinila velmi ráda. Stáhla jsem mu předkožku a obnažila jeho hlavičku žaludu. Byl naběhlý krví a pulsovalo mu v něm. Posadila jsem se na lůžku a prohlížela si opravdový penis. Přidržel mně moji hlavu a přiblížil mně svůj úd k mým ústům a naznačil, abych si ho nechala do nich dát. Z toho jsem měla trochu strach. Nevěděla jsem, co to se mnou udělá. Cítila jsem, ale jak tam dole vlhnu a zatoužila jsem mu ho alespoň olíznout. Vyplázla jsem jazyk a jemně mu přes jeho hlavičku přejela. Pleskl mě jim jemně do tváře. Bylo to moc příjemné. Otevřela jsem pusinku a špičku jsem mu uchopila mezi rty. Přidržela jsem si ho rukou a pomalu po něm sklouzávala níž. Zastavil se, až mně narazil na mandle. Byla jsem až v polovině jeho délky.

Opět jsem začala sjíždět zpět. Už, už by mně vyklouzl z pusy, ale on mně hlavu znovu přitiskl k sobě a úd mně zajížděl opět až do krku. Netrvalo dlouho a mně přímo do krku něco stříklo. Polkla jsem to. Nemělo to skoro žádnou chuť, snad možná to bylo trochu hořké. Začal mu v mé puse vadnout. Cumlala jsem ho, ale dál. On ho ze mě vytáhl a položil na postel a rozevřel má stehna a nohy mi pokrčil v kolenou. Poslechla jsem ho a nelitovala. Sklonil se nade mnou, pohladil po prcince a jemně mě rozchlípl stydké pysky. Nahlédl mezi ně a jemně mně polaskal poštěváček. Výskala jsem rozkoší, kterou jsem sama nikdy prstíkem nedosáhla. Úžasné! Pojednou sklonil hlavu až do mého lůna a já cítila jeho dech na své prcině. Jazykem mně vnikl mezi pysky a jemně mně prcinku vylizoval. Kroužil jazykem po mém poštěváčku a já šílela. Házela jsem sebou, vzdychala, vřískala a já nevím co dělala, protože sem ztratila kontrolu nad svým tělem. Vlna krásného orgasmu prostoupila mé tělo a já snad na okamžik i omdlela.

Když jsem se vzpamatovala, otočil mě na kolena a já se musela předklonit. Začal se věnovat mému zadečku a mně už v tu chvíli bylo vše jedno. Naslinil si svůj prst a jemně s ním vklouzl do mé prdélky. Jen jsem se zavrtěla, už jsem ho tam měla. Opatrně mně jim tam klouzal. Vzápětí přidal i druhý prst a pak i třetí, ale to mě už začala prdýlka bolet. Začala jsem kňourat bolestí a on jeden prst ubral. Bolest ustala. Cítila jsem, jak mně zadeček promazává jemným olejíčkem a pak mně k jeho ústí přiložil tvrdý pyj. Trochu jsem se zhrozila, protože jsem měla strach, že to bude bolet. Zatlačil mně ho do zadečku. Jen co se špička dostala za svěrač, tupá bolest, která mě začala sužovat ustoupila a jeho penis zajel hluboko do mé prdélky. Snad jsem ho měla až v bříšku, ale to mě v tu chvíli bylo jedno, hlavně, že se mě to líbilo. Začal mně prdélku projíždět po celé délce. Nádhera. Netrvalo dlouho a já cítila, jak mně prdélku plní svým semínkem. Pak ho ze mě vytáhl a odešel. Lehla jsem si a usnula. Nespala jsem asi dlouho, když mě zase vzbudil. Přiměl mě nadzvednout zadeček a vložil pod něj tvrdý polštářek. Když mě položil zpět, byla jsem podivně vyklenutá, ale on se na mě jen mile usmíval.

Rozevřel má stehna, jako prve, když mně vylizoval moji pičku. Nebránila jsem se, protože jsem myslela, že v tom bude pokračovat a těšila se na to. On si klekl mezi má stehna a opatrně na mě nalehl. Rukou si přidržoval penis a směroval ho na stydkou rýhu. Bude mě deflorovat, napadlo mě. „Ne, já nechci!“ zvolala jsem ve snu. Přiložil ho do rýhy a zašmidlal jim v ní. Uklidnila jsem se. Byla jsem vlhká a jak přitlačil jeho penis do mě vklouzl, vyjekla jsem, protože to jen trošičku píchlo. Měla jsem ho v sobě maximálně hluboko a nic nebolelo. Začal mě pomalu zpracovávat a klouzal jim, v mé, právě odpaněné pochvě. Uvědomila jsem si, že jsem právě prcaná a byla jsem šťastná. Mnohé holky z naší třídy na to teprve čekají a já už prcám. V tom jsem se probudila. V rozkroku jsem byla celá vlhká, a tak trochu zklamaná. Jsem stále panna a na svoji první soulož si musím teprve počkat. Chodím sice s Toníkem, ale ten mě kromě pusy a jemného dráždění prsů přes šaty zatím nic jiného neudělal. Musím ho trochu popohnat! Ani ještě nevím, jak jeho pindík vypadá!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.