Banner
Banner

Sestra

Jmenuju se Honza a je mi patnáct let. Měl jsem zatím jen jednu dívku a tak jsem byl vcelku nezkušený. Byl jsem ale hodně nadržený a tak jsem si velice často honil a přemýšlel jsem o dost blbých věcech. Jako o svojí sestře Kláře, že to s ní dělám. Moje sestra byla o rok mladší, ale už tehdy měla krásné kozičky jako broskvičky. Hodně se mi líbila.

Sestra

Taky jsem někdy myslel na svojí mamku Věru. Té bylo čtyřicet. Byla to pěkná blondýnka z kozama tak trojkama. Jednou se moje sestra koupala a já těsně předtím potají vklouznul do sprchového koutu a pozoroval jsem jí. Svlékla se a věci hodila na pračku. Měla, jak jsem předpokládal kozičky akorát do ručky s malými ztuhlými bradavkami. Pičku měla krásnou s malými rašícími chloupky. Když si lezla do vany a pustila na sebe horkou vodu, tak si začala třít kozičky. Pak si začala mít kundičku a z toho pohledu se mi okamžitě v kalhotech postavil. Potichu jsem ho vytáhl a začal si ho honit. Pak jsem se krásně udělal a postříkal jsem si ruku a kachličky horkou mrdkou. Potom už akorát ségra vylezla z vany, osušila se a odešla z koupelny. Chvíli po ní jsem taky potichu vyklouzl, a jelikož byl už večer, tak jsem šel spát. V noci jsem ale nemohl usnout, jak jsem myslel na Kláru.

Tak jsem ho vytáhl z kalhot a začal si ho honit. Když jsem byl v nejlepším, najednou někdo rozrazil dveře mého pokoje. Otočil jsem hlavu. Mimochodem, ptáka jsem měl pořád v ruce. Ve dveřích stála sestra a vykulovala na mého ptáka oči. Pak celá zčervenala. „Já, já, slyšela jsem tu nějaké vzdychání, ale nevěděla jsem, že si tu to...“, dál už to ale nedořekla a zčervenala ještě víc. Taky jsem byl červený, ale ovládl jsem se. „To nevadí, já, já“, nevěděl jsem, co mám říkat. Pak jsem se neudržel. „Nechceš, nechceš mi s tím pomoct?“, vytlačil jsem to ze sebe a sám jsem se divil, že jsem to dokázal říct. Klára se na mě podívala. Byla pořád celá červená, ale už mohla normálně mluvit. „No, já jsem ještě nikdy neviděla ptáka. Jenom na internetu, když jsem si prohlížela nějaký obrázky“, řekla a stále měla oči upřené na mého cca šestnácticentimetrového klacka. Udivilo mě, že si už v jejím věku prohlíží porno, ale zároveň jsem byl odhodlaný dnes něco zažít.

„Tak si můžeme zkusit to, co jsi tam viděla“, řekl jsem a pokusil jsem se o úsměv. Sestra váhavě zavřela dveře a přešla ke mně. Vzala do své drobné ruky mého ptáka a přehnula mi předkožku. Užíval jsem si ten pocit, kdy ho měla v ruce. Měla na sobě jen průsvitnou košilku a já jí strčil ruku pod ní a pohladil jsem jí po kundičce. Klára slastně vzdychla. „Líbí se ti to?“, zeptal jsem se a ona jen přikývla. Pak si sedla ke mně na postel a vyhrnula si košili. Znovu se mi naskytl pohled na její krásnou nezkoušenou kundičku. Vnořil jsem jí tam prst a pak dva. Vydechla slastí. „Ještě“, řekla zasněně a já pokračoval v zásunu prstů. Začala plynule vzdychat a za několik minut tohoto laskání tlumeně vykřikla. Na ruce mi vytekla její šťávička. „To bylo krásný“, řekla mi a já jsem jí řekl, ať si lehne na postel. Ale ještě předtím jsem jí sundal košilku. Ona si poslušně lehla a já jí nejdřív začal laskat a cucat její malé kozičky. Znovu začala vzdychat slastí. A pak jsem se přesunul k jejímu klínu.

Pomalu jsem jí přejel jazykem po pyscích a sestra vzrušeně vykřikla. Pak jsem jí tam zasunul jazyk. Chutnalo to opravdu nádherně a tak jsem v tom pokračoval. Pak jsem se přesunul nad ní a pomalu, velice pomalu jsem jí tam strčil svého ptáka. Když jsem ucítil tenkou blánu, tak jsem nejdřív pomalu zatlačil. „To bolí“, řekla Klára. „Já vím, ale za chvíli to přestane, neboj“, řekl jsem konejšivě. Pak jsem prudce přirazil. Sestra hlasitě vykřikla, až jsem se bál, že to probudí mamku. Sestře vytekly z očí slzy. „To byla hrozná bolest“, zavzlykala a já jí dal pusu. „Neboj se, teď už to bude jenom krásný“. Pak jsem začal pomalu přirážet. Klára začal místo bolestí křičet slastí a já začal taky oddychovat. Několik minut jsme se krásně milovali a pak jsem ucítil, že budu stříkat. Vytáhl jsem ho z ní a počal si ho honit rukou. Tolik mrdky ze mě ještě nikdy neteklo. Skropil jsem jí kozičky a bříško. Zbytek jsem jí nastříkal na kundičku a pak jsem do ní ještě zabořil jazyk, aby se taky udělala. Asi za minutku vykřikla slastí a její šťávičky mi vytekly do pusy. Vylízal jsem ji do sucha. Pak jsme se otřeli kapesníčky. „Bylo to tak krásný“, řekla mi po chvíli Klára. „Jo, bylo“, řekl jsem. Ona si vedle mě lehla a přitulila se ke mně. A tak jsme usnuli. Nazí a v objetí.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.