Banner
Audio povídky

Sestra, máma a já

Bylo mi 15 let, když se tento příběh stal. Žijeme s mámou a sestrou sami. Otec zemřel při nějaké nehodě, ale to už je dávno. Byl jsem ten tip puberťáka, co se stará jen o svůj ocas, no abych vám to přeložil prostě nadrženec. Strašně rád jsem pozoroval klíčovou dírkou, když se sestra koupala, nebo byla ve sprše.

Sestra, máma a já

Jednou, takhle o víkendu, nám mamka řekla, že jde s kamarádkou něco slavit a se sestrou jsme se dívali na televizi a pak se šla sestra umýt. Následoval jsem ji potají až ke dveřím, kde jsem si stáhnul kalhoty a koukal se na krásné tělo mé sestry. Sestra si moc ve sprše nehrála se svým přirozením, a tak jsem myslel, že ona není vůbec nadržená, že je prostě úplně normální holka a ne puberťačka jako já (bylo jí 17). Když jsem už myslel, že vystříknu, najednou jsem slyšel, jak se někdo blíží ke mně po chodbě. Než jsem stačil něco udělat, stála kousek přede mnou mamka s vykulenýma očima a zeptala se, co to dělám. Mluvila docela nahlas a já tam byl pořád skrčený s vytaženým ocasem. Moje mamka měla 40 let a byla to pořád krásná žena s velkými prsy. Sestra byla taky krásná, ale prsa měla menší, ale zato měla krásně vyholenou píčku.

Jak na mě mamka koukala a ptala se, co to dělám a já tam byl ještě s vytaženým ocasem, zákonitě to musela slyšet sestra, která najednou vyšla ze dveří s ručníkem omotaným kolem sebe a koukala na mě. Máma se koukla na svou dceru a řekla, ať počkáme v ložnici. Koukal jsem s otevřenou pusou. Sestra neměla žádný protesty a chytla mě za ruku a vedla do mamčiny ložnice, kde mě posadila na postel a chytla mě za mého stojícího klacka (který měří 16 cm). Začala ho pomalu honit a já jsem jen řekl „ale ségra...“ nic víc, protože se ve dveřích objevila naše matka a zeptala se své dcery, proč nepočkala. Sestra jí odpověděla, že už si chtěla sáhnout a maminka se jen usmála. Máma na sobě měla svůj župan, a když ke mně přistoupila, tak si ho ze sebe sundala a já před sebou měl její krásný, velký prsa a docela chlupatou kundičku. Koukal jsem na mámu jako na bohyni a ona si ke mně klekla a už jsem cítil svůj penis sevřený v její sladké pusince. Mamka se mi o můj ocas uměla postarat.

Krásně mi ho kouřila, špičkou jazyka se dotýkala mého žaludu a krásně mě dráždila. Svou ručkou mi ho vyhonila do mého prvního výstřiku, který skončil v její pusince a všechno statečně spolkla a koukala se mi do očí. Vůbec nic jsem nechápal, bylo to jako by na mě byly obě připravené, ale moc se mi to líbilo. Pak přišla na řadu moje sestřička, která natož, že je nebylo 40 a nebyla tak zkušená, to uměla taky dobře. Krásně mi ho kouřila a když už jsem se zaklepal, což bylo znamení, že vystříknu, maminka řekla sestře, ať přestane, že musí něco zbýt na jejich nažhavené buchtičky. Mamka mě položila na postel a namířila si to svou píčkou k mým ústům. Nad sebou jsem najednou měl její chlupatou kundičku a ona mi přikázala „lízej! dělej!“ a trochu se u toho zaklepala, když jsem se jazykem probojoval přes její chloupky k cíli. Začal jsem se jí jazýčkem dobývat do své pevnosti, kde se mi to opravdu líbilo.

Najednou jsem cítil, jak někde drží mého pindíka v ruce a už jsem se po chvilce zase cítil jako v nebi. Trošku jsem se snažil naklonit hlavu, abych viděl, co se s mým nástrojem děje a viděl jsem, jak na mně sedí moje krásná sestra a prohání se na mně. Bylo to opravdu krásné! Skvělý incest, na který nezapomenu. Ale co by mamka neudělala. Nastavila mi svou prdelku a řekla, ať jí krásně vylížu její zadeček. Do toho se mi moc nechtělo, při představě, co s tímto zadečkem mamka přes den dělá, mi to bylo až odporné, ale mamka poznala, jak se mi do toho nechce, ale ona to prostě chtěla. Svůj zadeček mi dala ještě blíž k mé puse a když viděla, že to se mnou nic nedělá, tak mi na pusu svůj zadeček doslova nalepila. Aby se nic nestalo, začal jsem se jazýčkem probíjet do její dírky. Moc dobře to teda nechutnalo, ale co jsem mohl dělat.

Mezitím jsem se blížil ke svému výstřiku, a to už to sestra měla všechno ve své buchtičce. Mamka se ode mě odlepila a šla za sestrou, která si lehla na postel a roztáhla nohy a máma jí začala moji dávku lízat. Mamka byla v poloze, kde jsem měl snadný přístup k její prdelce a odvážil jsem se a položil ruku na její zadeček. Bylo vidět, jak se mamka usmála a já přidal i druhou ruku a začal jsem si pořádně osahávat její zadeček. Pak jsem sebral ještě více odvahy a začal svůj klacek strkat do mamčiny dírky. Mamka se trochu prohnula, když jsem se do ní dostal a já začal přirážet a mamka se dál staralo o sestřinu buchtičku. Teď jsem mámu pěkně mrdal a mrdal, až jsem se blížil ke svému dalšímu výstřiku. Všechno jsem to do ní nastříkal a mamka jako by ztuhla a přestala lízat buchtičku. Otočila se ke mně a řekla... no spíš poručila, ať si všechno, co jsem si nastříkal, vylížu.

Byl jsem tak nadržený, že jsem nevěděl, co dělám, nebo jestli mě to ještě více vzrušovalo, bez protestů jsem se vrhl k mamčině zadečku a začal jsem jí lízat svoje sperma. Mamka mě upozornila ať to spolku! Že to nechce mít na zemi. Poslouchal jsem jako beránek a když jsem skončil, už na mě čekala moje sestra se svým krásným zadečkem připraveným k tomu, aby ji můj klacek opíchal. Chytl jsem ji za boky a zastrčil do ní svého macíka a začal přirážet. Sestra křičela „píchej! dělej! oh! Ještě, píchej mě ano!“ A takových výkřiku padlo ještě spousta a bylo vidět, že se jí to líbilo. Aby ji někdo utišil, tak si k ní přistoupila mamka a začala ji líbat. Mamka byla už opravdu zkušená, což bylo vidět a počínala si jako nějaká kurva v porno filmu. Sestru jsem dovedl až k orgasmu, při kterém se krásně prohnula, ale já jsem se už svého dalšího výstřiku nedočkal. Tak skončilo moje první mrdání s mámou a sestrou. Mamka mě sice upozornila, že to bylo poprvé a naposledy, ale nikdy nevíte...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.