Banner

Sestřina koupel

Jednou odjeli rodiče na chatu a nechali mě doma se sestrou (19 let). Večer se moje sestra Markéta šla koupat a nechala pootevřené dveře od koupelny. Já jsem si toho nevšímal. Ale zaujaly mě vzrušující vzdechy z koupelny. To mi nedalo a potichu jsem se šel podívat do koupelny.

Sestřina koupel

Mezerou ve dveřích jsem se díval na zrcadlo, kde byl odraz mé sestry ve vaně, jak si krásně jednou rukou masíruje ňadro a druhou si zajíždí na lasturku. Chvíli jsem se tak díval a neuvědomil si, že si mě sestra všimla. Přestala a zeptala se mě: „Pojď dovnitř, co potřebuješ?“ Vešel jsem do koupelny a uviděl jsem svou sestru v plné její kráse. Ty její nádherné kozičky, a ještě pěknější lasturečka, která byla krásně vyholená a byla vidět v plné své kráse. V tu chvíli už mi v trenkách vyrostla boule a Markéta si toho všimla a pokynula, abych přišel blíž. Já neměl nic proti tomu a přistoupil jsem k vaně. Ona si mezitím ve vaně klekla a pak mi sundala trenky a můj klacek tam stál v plné kráse s "hlavou vztyčenou". Pak ho vzala do ruky a párkrát ho promnula a dala si ho do pusinky.

Začala ho oblizovat a sát. Byla to nádhera. Já jí zatím začal masírovat ty její krásný prsíčka. Potom si ségra krásně sedla do vany, tak aby jí nohy trčely ven z vany a já se mohl lehce dostat k její dírce. Chytl jsem jí za nohy a jazykem jsem se zabořil do její lasturky. Zasténala vzrušením a já pokračoval dál. Až se udělala, jsem si za ní vlezl do vany a roztáhl jí nohy. Prvně jsem jí jezdit špičkou mého ocasu po okraji její píčky, ale pak jsem ho zarazil do ní až po koule. Byla to nádhera a ona taky pěkně na můj ocas přirážela. Až už se blížil můj orgasmus, tak jsem ho vytáhl a ona ho párkrát pokouřila a já jí nastříkal celou dávku na obličej, na kozičky a něco i do pusinky. Potom mi ho vzala ještě do pusy, aby z něj vysála zbytky. Setřela a slízala ze sebe moje semeno. Umyla se a potom jsme pokračovali v našem společném pokojíčku. Dováděli jsme tak spolu až do doby příjezdů rodičů. I potom jsme se spolu potají milovali, ale vždy, když rodiče odjedou, tak to nespíme celou noc a rozdáváme si to všude.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.