Banner
Banner

Sex na intru

Už aby byl pátek, pomyslel jsem si, když jsem vycházel ze školy. Druhá moje myšlenka směřovala k tomu, co budu dneska odpoledne na intru dělat. Ten rok jsem maturoval, ale učit se mi rozhodně nechtělo, vždyť byl teprve říjen. Toto vyřešil můj kamarád a spolubydlící Tom, když mi navrhl abychom šli do posilovny. Souhlasil jsem a šli jsme.

Sex na intru

Když jsme přišli do posilovny, všiml jsem si holky, která cvičila na žíněnce. Byla mi povědomá, ale s mojí pamětí je to horší, a tak jsem si nemohl vzpomenout. V tu chvíli se otočila a spatřila mě. S úsměvem na tváři ke mně přišla a pozdravila mě. Ach ano, už si vzpomínám, je to prvačka, která je na intru... Ano, Petra se jmenuje. V hlavě mi blesklo jak je možné, že jsem si jí dřív pořádně neprohlídl... Byla šikovná... Spíše menší postavy, ale hubeňoučká. Pěkně tvarované dvojky prsa a pěkně zakulacený zadeček. Hned jsem se dal do řeči. V tom jsem zjistil, že je prý sestra holky, se kterou zrovna flirtuji. Trochu jsem se zarazil. Usmála se a řekla, jestli po cvičení nechceme s Tomášem někam zajít. Oba jsme souhlasili. Po cvičení jsme šli všichni společně někam sednout.

Začali jsme se bavit o všem možném. Asi po hodině mi řekla, že si o mně myslela úplně něco jiného, že prý jsem působil jako takový hodný ňouma a přitom, že se ze mě vyklubal docela darebák. S úsměvem jsem přikyvoval. Věděl jsem, že na první pohled působím jako největší neviňátko. S Tomem jsme na ni naráželi se sexuálními narážkami. Docela se bavila a taky narážela svými narážkami. Byl čas jít na intr. Když jsme došli na intr, nabídli jsme jí, ať jde s náma ještě na pokoj. Měli jsme ještě zásoby alkoholu ukryté u nás na pokoji, a navíc náš pokoj byl nechvalně známý svými „tajnými“ nočními večírky. Neváhala dlouho a Petru jsme propašovali k nám na pokoj. Tom se šel sprchovat a já věděl, že tam bude dlouho. Petra si mezitím prohlížela naše fotky. Stála u police a s komentáři hodnotila bláznivé fotky nás dvou.

V tu chvíli jsem k ní přistoupil a chytil za boku. Přitiskl jsem se k ní a začal hladit. Usmála se a dodala, jestli se blíží to znásilnění, co jsme jí s Tomem slibovali. S úsměvem jsem přikývl. Hladit se nechala dál. Rukou jsem nahmatal její prsa a začal je dráždit a mačkat. Poté jsem ji uvolnil a poodešel pár kroků. Upřeně se na mě podívala a já k ní znovu přistoupil. Rukou jsem jí zajel pod její kalhoty, a i pod kalhotky a nahmatal její pevný zadeček. Petra se nechala hladit, ale po chvíli mi ruku vytáhla a položila si ji na klín. A pohledem mě vyzvala, abych ji hladil mezi nohama. Rovnou jsem jí vysvlékl tričko a uviděl její pěkná, pevná prsa a uprostřed naběhlé bradavky, které čněli jako malé knoflíčky. Na nic jsem nečekal, protože nás tlačit čas a věděl jsem, že Tom ve sprše nebude věčně a začal jí vysvlékat i kalhoty. Měla sněhově bílé kalhotky francouzské, krajkové. Božínku to byla nádhera.

Petra se usmála a vysvlékla mi tričko a kalhoty. Pak se mě zeptala, jestli mi nevadí, že svádím ji a zároveň její sestru, opáčil jsem s tím, že v tuto chvíli je mi to jedno. Čekal jsem její reakci. Jen se usmála. Najednou jsme v pokoji zůstali jenom ve spodním prádle a Peťka už jenom v kalhotkách. Posadil jsem se na postel a řekl jí, ať si klekne. To udělala a já jí vytáhl ze svých trenek mého stojícího a čekajícího ptáka. Podívala se na mě a zeptala se mě, jestli ho chci vyhonit anebo vykouřit. Řekl jsem, že obojí by bylo nejlepší. Vzala ho do pusy a začala ho jazykem laskat. Pomalinku přetahovala předkožku a začala víc a víc sát. Pak začala pořádně kouřit a kouřila ho tak důkladně, že se v něm můj klacek ztrácel celý. Po chvilce zvolnila tempo a začala mi zase jazykem přejíždět po předkožce a po žaludovi.

Po chvilce zase začala zběsile kouřit a zarážet si mého ptáka až do krku. To se opakovalo furt dokola. Po chvilce mi začal cukat a já věděl, že už to na mě jde. Trochu znejistila, ale pokračovala dál. Ten tlak se už nedal vydržet a začal jsem stříkat. Jak jsem jí začal stříkat do pusy, tak se Peťka lekla, ale pokračovala dál a začala polykat. Vysála mi ho dosucha. Pak jsem jí stáhl kalhotky. Trochu namítala, že každou chvíli může přijít Tomáš. Neposlouchal jsem ji a kalhotky jí stáhl. Po chvilce přemlouvání roztáhla své nožky. Ležela na mé posteli a já nečekal na nic a klekl jsem k její nádherné růžové broskvičce. Byla pěkně holá, jenom nad kundičkou byl malý vyholený proužek. Začala se třást, ale nohy nechala roztažené. Přičichl jsem k její zahrádce a začal jí lízat. Lízal jsem ji kolem pysků a sem a tam přejel přes pysky. Mezitím si Peťka hladila a třela své prsa a začínala sténat.

Prstama jsem roztáhl její malé pysky a jazykem jsem projížděl její nadrženou a vlhkou kundičku. Poštěváček už měla napnutý a hladový po rozkoši. Začal jsem jí ho sát a lízat. Po chvilce laskán s její dírkou jsem se zvedl a lehl jsem si na ní. To už Petra nebyla tak sebevědomá jako předtím a viděl jsem i trochu strach v jejich očích. Zeptal jsem se jí, co se děje a ona odpověděla, že sice orální sex už provozovala, ale že ještě s nikým nespala a že je ještě panna. Odpověděl jsem, že se nemusí ničeho bát a že to jenom na chvilku zabolí. Ptákem jsem jí zakroužil okolo její dírky a pomalu jsem přirážel, až jsem narazil na její panenskou blánu. Přitlačil jsem a protrhl ji. Lehce zakřičela bolestí, ale já na to nehleděl a začal přirážet... První pozvolna a poté, co jsem viděl, že její bolest ustupuje, jsem začal pořádně přirážet.

Rychlými a tvrdými přírazy jsem ji mrdal a Peťka po chvilce prdelkou chodila naproti mému ptákovi. Šlo na ní vidět, že se jí to už líbí. Po chvíli začala víc a víc vzdychat a začala se třást. To jsem věděl, co přijde, a ještě jsem přidal na důrazu. Peťce se zatmělo před očima a prožívala svůj orgasmus, v té chvíli to na mě taky přišlo a já začal stříkat přímo do ní. Byla to taková dávka, že sperma z ní začalo vytékat dřív, než jsem stačil dostříkat. Chvilku jsem ležel na ní a odpočíval. Peťka se taky vzpamatovávala z prvního sexu. V tu chvíli jsem slyšel Tomův hlas na chodbě. Jediné, co jsem stihl bylo, že jsem přes nás přetáhl deku. Když Tom vlezl do pokoje s řevem, že teď bude bordel, v tu chvíli se zarazil a pronesl, no to jste na mě mohli počkat a odešel na chodbu. Rychle jsme se oblékli. Peťka mě políbila a řekla, že zítra si to můžeme zopakovat. Když odešla, Tom přišel a řekl, že příště je na řadě on. S úsměvem jsem neodpověděl a šel si smýt zbytek sperma z mého ptáka.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.