Banner
Banner

Sex v chatce

Myslel jsem, že jsem obyčejnej kluk, který myslí jenom na to, jak sbalit holku a poprvé zažít něco pořádnýho ohledně sexu. Avšak jedné noci se to změnilo a poznal jsem, že jsem na kluky. Tehdy mi bylo patnáct a za tři měsíce mi mělo bejt šestnáct.

Sex v chatce

Měl jsem hnědé vlasy asi tak 4 centimetry dlouhý, hnědé oči, střední a hubenou postavu. Nastoupil jsem do prváku. Společně se mnou nastoupil kluk téhož věku jako já. Jmenoval se Tomáš. Byl velice pohlednej, měl blond nagelovaný vlasy, modré oči, střední a též hubenou postavy. První den jsme si sedli vedle sebe a za týden jsme byli dobří kámoši. Byla ale škoda, že jsme od sebe bydleli 12 kilometrů daleko, ale vždycky jeden za tím druhým přijel. Jednou jsme se ve škole dohodli, že bych u něj mohl přespat. Plán to byl dobrej a v sobotu jsem přijel autobusem. Čekal na mě na zastávce a když jsem vystoupil, tak jsme se šli kouknout na zahradu a na chatku, ve který jsme měli spát. Uvnitř to bylo hezké, na zemi byl hebkej koberec, dvě postele, stůl a židle. Byla to sice malá místnost, ale zato velmi útulná.

Najednou Tomáš řekl, že mi zapomněl říct, že s náma budou ještě dva kluci našeho věku. Odešli jsme z chaty a Tomáš navrhl, aby jsme se šli ještě vykoupat do nedalekého rybníčka. Souhlasil jsem, ale až tam jsem si uvědomil, že nemám plavky. Tomáš jenom pokrčil rameny a řekl, že pude ve slipech a když mi to nebude vadit, tak klidně i naostro. Svlékli jsme se do slipů, a pak si Tomáš sundal i je. Měl nádherné péro s 18 cenťáky. Abych nevypadal blbě, sundal jsem si taky slipy a šli jsme se nahatí vykoupat. Když jsme se vraceli do chaty, ti dva už tam byli, protože jsme zaslechli jakési hekání. Otevřel jsem dveře a jaké bylo překvapení, když jsem uviděl, jak si honí ptáky. Ten menší se jmenoval Lukáš, měl hnědé vlasy, malou, hubenou postavu. Ten druhej se jmenoval David, měl černé vlasy a také menší postavy. Nevěřil jsem vlastním očím, zatímco oni si v klidu honili dál.

Tom mě pouze obešel, aby mohl jít do chaty a řekl: „To nic, děláme to často, chceš to taky zkusit?“ I já jsem vešel do chaty a koutkem oka pozoroval ty dva, jak si užívají. Mezitím se Tomáš svlíkl a přišel ke mně. Začal mě pomalu svlíkat tričko, kalhoty, a nakonec i slipy. Pomalu se dotknul mého 17 centimetrového ptáka a začal mi ho honit. Nevím proč, ale chytnul jsem jeho péro a začal jsem mu ho taky honit. On si vzal mýho ptáka do pusy a pomalu ho lízal. Měl jsem zavřený oči a plně si tu kuřbu vychutnával. Když jsem kouknul na Davida a Lukáše, uviděl jsem, jak šoustaj ty svoje zadečky. Tom mi řekl, že to chce taky zkusit. Zajel mi jazykem do prdílky a pomalu ji olizoval. Poté tam strčil tu svoji kládu a pomalu mě začal šoustat.

Po chvilce se do mě udělal a já cítil, jak mi jeho teplé sperma stříká do zadku. Tom si ho vytáhl a šel za Davidem, zatímco Lukáš šel ke mně a řekl, ať mu ho tam strčím. Pomalu jsem ho strčil do tý jeho prdelky a začal ho šoustat. Po chvilce jsem se do něj vystříkal a padl vyčerpáním na jednu z postelí. Ráno jsem se probudil nahatej v chatce a Lukáš mi ležel hlavou u ptáka. Dohodli jsme se, že příští sobotu si to zopáknem a odešel jsem na autobus.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.