Banner

Sex ve skladu

Jsem v práci známá tím, že dám každému. No co, kunda je kožená a neubude jí a když mě ten můj ňouma doma nešuká, nemůže se tomu divit. Když mě vedoucí poslal do skladu, netušila jsem, co mě tam čeká.

Sex ve skladu

Vedoucí skladu mě zavedl do kanceláře, kde měl pěknou sedačku, právě pro tyto účely přidělenou svým nadřízeným a na ní už seděli 3 cizí chlápci s ocasy v ruce nahoněnými do úctyhodné délky. Vedoucí mi nařídil svléknout, a tak jsem poslechla. Ti tři uznale pohvizdovali, když se z kozích chlívků vyvalily moje pětky a mezi nohama uviděli chumáč černých chlupů. Vedoucí mě srazil na kolena a musela jsem tomu prostřednímu kouřit čuráka. Byl to macek a málem jsem si s ním roztrhla hubu. Jeden mi zatím vylizoval píču a prdel a třetí mi vytahoval cecky, že jsem z toho skoro omdlévala blahem. Když se jim zdálo, že už jsem si já užila dost, šoustali mě do všech otvorů a naplnili mě až po okraj. Byla jsem v takovém rauši, že jsem tam snad i usnula. Probudilo mě až hekání vedoucího skladu, který mě začal ve spánku šoustat. „Tak co ty píčo vyjebaná, líbí se Ti to se mnou? To víš, já už takového čuráka jako měli ti tři nemám, ale něco jsem si na Tebe přichystal ty projebaná kundo.“

Jsem známá tím, že se udělám i jen ze sprostých nadávek, a tak se taky stalo, tekla jsem a ten starý prasák řval: „No píchej ty kurvo, mrdej ty čubko, přirážej fest ty kundo nadržená,“ a já píchala jako šílená. Už ani nevím kolikrát jsem byla hotová, když se ten jeho čurák začal do mě vyprazdňovat. Už jsem myslela, že mě to prase nechá chvíli odpočinout, ale přinesl tlustou salátovou okurku a narval mi jí do kundy co to šlo. Řvala jsem jako pominutá, ale přirážela se na ní, až jsem se opět udělala. To mu však ještě nestačilo a do prdele mi zarazil tlustou mrkev. „Tááák dneska si uděláme zeleninovou mrdačku ty píčo. Jak se Ti líbí okurkovo-mrkvovej sendvič.“ Řvala jsem blahem. „Je to paráááda, ty kaňoure júúúúáááááááóóóó,“ a byla jsem opět v rauši. Ten den jsem se zdržela dlouho přesčas, neboť vedoucí skladu na zeleninový den pozval několik chtivých pánů, kteří pokračovali v jím započatých hrátkách se zeleninou a já držela jako správná fena. Však jak jsem řekla, kunda je kožená a neopotřebuje se a penízky na účtu jsou moc dobrá věc, člověk musí myslet na horší časy!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.