Banner

Sexuální víkend

Na chatu jsme se vydaly s Denisou stopem. Mirek s Petrem nás pozvali na sexuální víkend, jak nazývali sobotu a neděli, kdy se nedělalo nic jiného, než souložilo. Těšily jsme se na divokou soulož a důkladně jsme probíraly všechny možné polohy i způsoby, které za ty dva dny jistě zažijeme, a nebylo tedy nic zvláštního na tom, že už na výpadovce za Prahou jsme obě byly pořádně nadržené.

Sexuální víkend

Na okraji silnice jsme mávaly dost dlouho a během rozhovoru jsme se dohodly, že když nám zastaví nějaký chlap, který bude jen trochu k světu, že ho znásilníme. Obě jsme byly už skoro nahé, protože se obě rády předvádíme a protože jsme už skutečně potřebovaly někoho stopnout. Když někdy nemáme komu se předvádět, tak se svlékáme alespoň před zrcadlem. Hrozně se nám líbí dělat si to při tom navzájem, ale přece jen je lepší, když k tomu máme taky alespoň jednoho chlapa. Denisa mi rozepíná knoflíček po knoflíčku blůzu a trvá jí to vždycky hrozně dlouho, protože když rozepne další, políbí mě na prsa. Já jí zase při tom rychle kmitám prsty přes poštěváček a ona úplně vzlyká, jak jí to dráždí. Když ho také má úplně tvrdý. Denisa má hrozně velká prsa, je to nádhera, když se její dva těžké balony vyklouznou na svobodu. Strčím mezi ně obličej, Denisa se mi přisaje ke kundičce a vylizuje mi z ní šťávičku. Jazykem vklouzne až úplně dovnitř a vrtí tam s ním tak obratně, že už skoro nemůžu vydržet.

Pak mi dovnitř vrazí vibrátor, přitom mě pořád dráždí rty, tiskne mi poštěváček zuby a krouží po jeho vrcholku jazykem. Když mi pak Denisa vrazí prst do zadečku, cítím, jak se na něj přes poševní stěnu přenášejí kmity z vibrátoru. Celý klín se mi do hloubky třese, že se to opravdu nedá vydržet. Jakmile mám jeden orgasmus za sebou, oplatím Denise její péči. V takové rozpoložení jsme stáli na krajnici a stopovaly. Konečně nám zastavil nějaký řecký tirák. Řidič byl ohromě sympatický, a ačkoliv nám nerozuměl ani slovo, pohled na nás mu stačil. Hned na nejbližším odpočívadle zastavil a bez váhání vyndal z kalhot parádní penis. Obě jsme vykřikly nadšením a div jsme se o něj nepopraly. Řidič se smál a naznačoval nám, že se dostane na obě. První se jeho údu zmocnila Denisa. Sevřela ho rty, až řidič zavyl slastí, a hned po něm začala jezdit takovou rychlostí, že se mladý Řek neovládl a po pár vteřinách jí nastříkal do pusy plnou dávku.

Když jsem viděla, jak jim to jde, byla jsem hrozně vzrušená a musela jsem onanovat, abych to vůbec vydržela. Náš šofér se okamžitě znovu vzpamatoval a měl ho zase tvrdého jako na začátku. Tentokrát jsem se nenechala odstrčit a bez váhání jsem si na něj nasedla. Popadl mě za zadeček a sevřel jako v kleštích a narazil si mě na svého ptáka vší silou. Vykřikla jsem leknutím i rozkoší a hned se jeho rytmu přizpůsobila. Jezdila jsem na něm jako smyslů zbavená a jen po očku jsem pozorovala, jak on přitom stačí Denise vášnivě sát bradavky. Potom se ale zaměřil i na moje prsa. Kroužil nám jazykem kolem ztopořených bradavek a rukama masíroval naše zadečky. Netrvalo dlouho a byl znovu tak vyrajcovaný, že zase začal stříkat. Tentokrát jsme měly jeho semeno obě po celém těle. S chutí jsme si ho vtíraly do kundiček, které ale ještě pořád nedostaly to, co potřebovaly. Náš řidič to věděl moc dobře. Naaranžoval si nás teď obě vedle sebe na všechny čtyři, zadečky namířil proti svému ohonu a začal tvrdě útočit.

Vjížděl střídavě do obou našich kundiček i do zadečků. Tam, kde zrovna neměl úd, tam vrážel prsty nebo jazyk. Netrvalo to dlouho a obě jsme byly vydrážděné jako nikdy předtím. Skoro naráz jsme vykřikly vrcholnou slastí a roztřásly se orgasmem. Stačilo mu ucítit dvakrát za sebou sevření kundičky stahované křečí vyvrcholení a už zase stříkal. Jeho horké sperma nám stékalo po zádech, slepovalo nám rozcuchané vlasy a vpíjelo se do pokousaných krků. Když nás vysazoval z auta, byly jsme obě tak uspokojené, že k Mirkovu a Petrovu překvapení jsme téměř hodinu odpočívaly a neměli chuť na soulož. Oba se urazili, zavřeli se v sauně a navzájem onanovali, až zase oni ztratili zájem o sex. Přes tohle malé nedopatření se náš sexuální víkend vydařil.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.