Banner
Banner

Šikovný instalatér

Čtvrtým rokem jsem studovala na SOŠ ve vzdáleném městě, a tak jsem bydlela přes týden na internátu. Ten den jsem měla praxi, a tak jsem mohla strávit celé dopoledne po svém. Na praxi jsem musela totiž až ve 13:00 h. V 7:30 mi zazvonil budík. Vstala jsem a šla se umýt.

Šikovný instalatér

Náš pokoj byl pro 3 holky, ale moje 2 spolubydlící už byly na cestě do školy. Akorát jsem si chtěla pustit vodu, když jsem si všimla, že ta už dávno teče. Ale ne z kohoutku, ale z těsnění z pod umyvadla. Dala jsem tam proto kýbl a vytřela vodu všude kolem. Potom jsem se oblékla a šla to nahlásit na recepci. Tam si to zapsali a oznámili mi, že mi na pokoj pošlou instalatéra, ale že to bude takovou hodinku trvat, protože je teprve na cestě a jiného nemají. Přikývla jsem a vydala se do jídelny na snídani. Bylo půl deváté, když někdo zaklepal na dveře mého pokoje. Šla jsem otevřít. Byl to ten instalatér. Bez toho, abych si ho nějak zvlášť prohlížela, jsem ho pustila dál. Okamžitě se dal do práce. Jeden druhého jsme si nevšímali. Teda aspoň jsem si to myslela, než jsem si všimla, že na mě v jednom kuse pokukuje. A to mě přinutilo si ho více prohlédnout.

Byl to celkem vysoký, 35ti letý muž sportovní postavy. Nebyl to žádný velký atlet, přesto byly, obzvlášť na jeho rukou, patrné svaly. Měl na krátko ostříhané, tmavě hnědé vlasy a velice pronikavý pohled. Jakmile se naše pohledy střetly, tak jsem uhnula stranou jako první. Byla jsem velice nervózní, tak jsem popadla osušku, sprchový gel a beze slova jsem se vydala do sprchy. Když jsem se vrátila, tak tam pořád ještě byl. Doufala jsem, že už to bude mít opravený, ale spletla jsem se. Jakmile jsem vešla dovnitř, tak na mně spočinuly jeho oči a prohlížely si mě od shora až dolů. Vlasy jsem měla sponou sepnuté do drdolu a jen neposlušné pramínky, které se vymanily, byly mokré. Dále jsem měla na sobě jen osušku omotanou kolem těla a v rukou jsem držela oblečení se sprchovým gelem, který jsem použila. Mírně jsem se ošila a vešla dál do pokoje.

Když jsem míjela postel, tak jsem na ní hodila své oblečení a sprchový gel odložila na poličku nad ní. Poté jsem přešla ke stolu, abych se podíval do kalendáře. Ani nevím jak, ale najedou stál za mnou a držel mě za boky. Na okamžik jsem ztuhla. On to vycítil a naklonil se blíž ke mně, aby mě mohl jemně políbit do vlasů. Nevím proč, ale zabralo to. Celá jsem se uvolnila a lehce se o něj opřela. Cítila jsem, jak se usmál. Začal mě hladit na bocích směrem dolů na můj zadeček až k mým stehnům. Z úst mi unikl slabý sten. Přitiskl se ke mně a tím mě donutil si lehnout na stůl. Sám šel do dřepu, vyhrnul mi osušku a roztáhl mi nohy tak, aby se mohl snadno dostat k mé jeskyňce. Pevně mě uchopil za zadeček a roztáhl mi ho. Poté jsem ucítila jeho jazyk, jak mě ochutnává a posléze přechází na hbitou hru se svým jazýčkem a mou jeskyňkou. Hlavou mi blesklo, že bych to měla zastavit, ale ta rozkoš byla tak velká. Úplně mě pohltila. Z úst mi unikl další sten.

Po chvilce zapojil do své hry i prsty a já cítila, jak ho jeden po druhém do mě zasouvá. Když už jsem si myslela, že to snad nevydržím, tak náhle přestal. Otočila jsem na něj hlavu s prosbou v očích, ale on si mě místo toho přitáhl k sobě a vášnivě a trochu hrubě mě políbil. Když jsme se od sebe odtáhli, abychom popadli dech, tak jsem si všimla, že on je vlastně pořád ještě oblečený. Měl na sobě modrou kombinézu, takovou tu, kterou nosí instalatéři. Okamžitě jsem mu ji svlékla. Teď byl jen v bílém tílku a ve slipech. Než se ale nedál, tak jsem ho připravila i o ten zbytek prádla. Jakmile jsem mu stáhla tílko přes hlavu, tak mě uvěznil v další polibku, který byl teď o mnoho delší a také vášnivější. Ale ani on nezahálel. Ani jsem si nevšimla, že on mě už také zbavil osušky, když jsem na svých prsou ucítila jeho velké dlaně.

Jeho rty putovaly přes můj krk, klíční kost až k mým ňadrům. Chvíli si s nimi hrál. Bral mé ztvrdlé bradavky do úst, sál je a několikrát je slabě stiskl mezi zuby. Bylo to něco neuvěřitelného. Celá jsem se svíjela v jeho náručí touhou po dalším jeho doteku. Poté jeho rty opustily mé bradavky a znovu se setkaly s mými rozpálenými rty. Naše jazyky se proplétaly a jeden k druhému jsme se více tiskli. Právě v té chvíli jsem ucítila tlak. Věděla jsem, co ho způsobuje, a tak jsem opustila jeho rty a pomalu, velice pomalu zamířila směrem dolů. Cestou jsem jeho hrudník obdarovávala polibky. Pokaždé, když se mé rty zastavily u jeho bradavky a začaly si s ní pohrávat, tak jsem cítila, jak se napíná a občas mu vynechává dech. Poté jsem mířila níž a níž, až jsem narazila na silný, pulzující penis, který žadonil o mé doteky. Lehce jsem po něm přejela dlaní. Potěšilo mě, když z jeho úst unikl sten.

Usmála jsem se a poté jsem už veškerou svou pozornost věnovala jen tomu "stvoření" přede mnou, které nabývalo čím dál tím víc na velikosti a síle. Jemně jsem ho uchopila na špičce, přejela až ke kořeni a pak zase zpět. Poté jsem se k němu více naklonila a od kořene jsem ho olízla po celé jeho délce. Takhle ještě několikrát. Když byl už po celé délce vlhký, tak jsem si ho začala brát pomalu do úst a začala ho pořádně kouřit. Měl teď snad dvojnásobnou délku a já jsem si proto musela vypomáhat rukou. Nedělala jsem to ale poprvé, a tak jsem ho už po chvilce mohla brát celého do úst. On samozřejmě nezůstal pozadu a několikrát mi ho vrazil až hluboko do krku. Bylo to něco neuvěřitelného. Cítila jsem, jak se blíží k vrcholu, a tak jsem přestala a odtáhla se. Zaskučel zoufalstvím nad náhlou ztrátou a podíval se mi do očí stejným způsobem, jakým jsem se na něj podívala já před pár minutami.

Když viděl, jak se na něj usmívám, tak mě vytáhl na nohy, přitiskl si mě k sobě, uchopil za zadeček a vysadil mě na stůl. Poté si mě opět přitáhl k sobě a mezitím, co mě vášnivě a zároveň tvrdě líbal, ho do mě vrazil. Chtěla jsem vykřiknout, ale uvěznil mě v dalším polibku. Začal se ve mně pomalu pohybovat. Když jsem se od něj odtáhla a podívala se dolů, tak jsem překvapením otevřela pusu. On byl ve mně celou svou délkou. Nemohla jsem uvěřit, že je to možné. V životě jsem v sobě neměla nic většího než 18 cm, a on má něco přes 25! Vzhlédla jsem k němu a on mě uvěznil zase v polibku. Cítila jsem, jak ho pomalu vytahuje. Když už byl celý venku, tak ho do mě opět vrazil. Vykřikla jsem bolestí a rozkoší zároveň. Bylo znát, že on to má nejraději takhle. Tvrdě. A mně se to začínalo také velice líbit. Po chvilce jsme změnili polohu.

Opět jsem se k němu otočila zády, předklonila se, opřela se rukama o stůl a čekala, až mi ho strčí do mého zadečku. Jakmile byl ve mně, tak si mě přitáhl k sobě a začal si hrát s mými ňadry. Začal se ve mně pohybovat a já jsem se opět opřela o stůl. On mě uchopil oběma rukama za zadeček a začal pořádně přirážet. Měli jsme štěstí, že na tomhle patře jsme byli jen mi dva. Pravděpodobně v celé téhle části budovy a že jsem měla zavřená okna, za kterými právě teď rachotila bouřka, takže nás nikdo neslyšel. Čím více jsme se oba blížili k vrcholu, tím více jsme jeden ke druhému přiráželi. Když už jsem si myslela, že mě snad roztrhne, tak to přišlo. Obrovská vlna orgasmu nás oba pohltila ve stejný okamžik. Oba jsme se zhroutili na stůl a popadali dech. Asi po dvou minutách se ze mě zvedl a vyndal ho ze mě.

Já jsem se také zvedla a otočila se k němu čelem. Chtěla jsem mu pohlédnout do tváře, ale on se začal ihned oblékat. Sebrala jsem tedy ze země osušku a omotala si jí okolo těla. Když už byl oblečený, tak zamířil k umyvadlu, u kterého si nechal nářadí, sebral ho a zamířil ke dveřím. Už sahal po klice, když jsem ho chytila za ruku. Otočil se ke mně a pohlédli do očí. Začala jsem se usmívat při pohledu na jeho úsměv. Sehnul se ke mně a vášnivě mě políbil. Poté se odtáhl a zeptal se: „Zase zítra?“ Já jsem se usmála a přikývla. Když odešel, tak jsem se opřela zády o dveře a snažila uklidnit svůj dech. Už teď jsem se těšila na zítřek.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.