Banner
Banner

Školní strasti a především slasti II.

Od onoho krásného večera, kdy to mezi mnou a naším sexy dějepisářem „lehce zajiskřilo,“ uběhlo už pár týdnů. Nijak zvlášť jsme si jeden druhého nevšímali, ale stále jsem cítila ve vzduchu jisté napětí, který slibovalo cosi sladkého a hříšného do budoucna. A nedalo to na sebe dlouho čekat. Blížilo se pololetí a s ním i termín odevzdání mé seminární práce, právě z dějepisu.

Školní strasti a především slasti II.

Potřebovala jsem nějakou doplňující literaturu a tu by mi mohl doporučit jedině náš profesor, a tak jsem se za ním jednou po skončení poslední hodiny vydala. Zaklepala jsem na dveře jeho kabinetu, vešla a přednesla svou prosbu. Usmál se a vytáhl ze skříně nějaké encyklopedie a ještě mi cosi doporučoval na internetu. Celou tu dobu nezávazného klábosení o napoleonské problematice však mezi námi bylo něco, co s velkým vojevůdcem mělo společného pramálo. Po chvíli jsem mu poděkovala, posbírala knihy a vyšla ke dveřím. Už jsem brala za kliku, když mě prudce uchopil za paži, vytrhl mi knížky z ruky, prudce mě objal a ještě s větší prudkostí mě začal líbat. Podlomila se mi kolena a on to asi vycítil, protože mě vysadil na menší stolek stojící hned vedle dveří. Líbal mě a nedočkavě ze mě strhával oblečení, svetr, tričko, podprsenku rozepnul velmi zkušeně jednou rukou a než jsem se nadála, měla jsem dole i punčochy.

Pak přede mě poklekl, stáhl mi kalhotky, lehce vyhrnul sukénku a s prudkostí s jakou mě svlékl, mě začal i líbat na nejintimnějších místech mého těla. Vzrušením jsem zatínala prsty do stolku a kousala se do rtu, musela jsem být zcela potichu, vždyť co kdyby nás kdokoli slyšel. Ale i tato skutečnost, že děláme něco velmi zakázaného, mě vzrušovala víc a víc. Celá jsem se chvěla a cítila, že k nádhernému orgasmu není daleko. Profesor to poznal, přestal s tím nádherným kmitáním svého jazyka na mém klitorisu a přesouval se pomalu zpět nahoru k mým ústům. Horečně jsme se políbili a to už jsem mu strhávala košili, rozepínala pásek a sundávala kalhoty. Objevil se jeho krásný, krví naběhlý penis, nádherně tvarovaný, se sametově jemnou kůží. Na nějaké prohlížení, ale pana profesora, neužilo. Znovu mě prudce a hluboce políbil, svýma velkýma mužnýma rukama mi přejel přes boky, a když dojel na zadeček, přitáhl si mě a pronikl do mě.

Slastí jsem tiše zaúpěla a svými boky jsem šla vstříc jeho přírazům. Veškerá touha těch posledních týdnů se promítla do tohoto jedinečného okamžiku, spalovala nás a nutila se milovat stále víc a víc, nemohli jsme přestat, polibky milosrdně tlumily naše výkřiky. Nemohla jsem se ho nabažit, chtěla jsem mu oplatit jeho laskání, proto jsem ho lehce odstrčila a donutila posadit na židli. Poklekla jsem před něj a ten jeho krásný lesklý úd jsem začala něžně olizovat a sát, vnímala jsem jeho nádhernou vůni, vychutnávala se každou vteřinku. Pak se mě ale zmocnila taková síla vzrušení, že jsem nemohla nic jiného, než se mu posadit na klín a pokračovat v tom nádherném spojení. Třeli jsme se o sebe co největší plochou našich rozpálených těl a společně se blížili k orgasmu. Celé mé tělo se začalo otřásat v křečích té nádherné slasti, zarývala jsem mu nehty do ramen a tiše zaúpěla. Pak jsem ucítila, že i pan profesor dosáhl toho nejvyššího bodu a prudce mě k sobě přitiskl.

Tak jsme tam spolu seděli, k sobě přilepeni, oddychovali a poslouchali pomalu se uklidňující tlukot našich rozbušených srdcí. Když jsem se uklidnila, rozpačitě a rychle jsem se oblékla a chystala jsem se k zmizet. Také dějepisář už byl oblečený a jen se na mě tak zvláštně díval. Došla jsem ke dveřím a zamumlala „Tak nashledanou,“ když na mě zavolal „Počkejte, něco jste si tu zapomněla“ a podával mi s úsměvem knížky, kvůli kterým jsem vlastně přišla. Pak se rozesmál a povídá, že by vlastně bylo skvělé, kdybych se pro ně musela vrátit, to už jsem se i já musela smát. Sex ve škole je nejen zakázaný, ale i krásný, tak snad nebyl poslední.

Související povídky

Školní strasti a především slasti I.

Školní strasti a především slasti I.

Všechno to začalo kteréhosi prvního září kdysi dávno. Na naše gymnázium přišel nový dějepisář, ani ne třicetiletý, s pronikavýma očima a nádherným zadečkem na nějž pěli ódy studentky do primy do oktávy. Čas plynul, já si prodělala rozchod a moje neukojená touha mě nutila pohlížet na všechny kluky a muže ve svém okolí jinak než doposud.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.