Banner

Skvělý oběd

Každé ráno, když se probudím jsem strašně nadržená... Asi to bude tím, že se mi o sexu celou noc zdá a ráno je potřeba vypustit páru. Chytím svému ještě spícímu Oldovi toho krásného tvrdého ptáka a začnu ho jemně honit. Vždy ho to rychle probudí, ostatně už si za ten rok zvykl, že ho tam budím.

Skvělý oběd

Už po paměti najde mé bradavky ztvrdlé vzrušením a začne je třít. Mám šíleně citlivé bradavky, tak je to nádhera. Jednou rukou mu honím péro, druhou mám u své kundičky a šukám se sama svými prsty. Po ránu, ale není moc času, a je třeba vstávat do práce, tak mě Olda jen otočí k sobě zády a vrazí mi ptáka hluboko do mé kundy. Je tak vzrušený, začne do mě okamžitě bušit velkou rychlosti a za pár minut mi vystříká celou kundičku svým semenem. ...Už jsem v práci, jediné, na co myslím je to, že jsem neukojena a chci strašně šukat... Už vím, co udělám!... Beru do ruky mobil a pošlu Oldovi MMS -- svou vlhkou mušličku s textem – „Miláčku, místo oběda tě čeká zákusek.“ Přesně vím, že se mu okamžitě postaví, když tu mou kundičku uvidí... Běžně si to hned chodí do šatny sám udělat, jinak by mu stál pořád.

Je dvanáct... Já už čekám v posteli na toho krásného klacka. Čekání si krátím s Alfrédem (dárek od Oldy, prostě umělák)... Jsem už tak nadržená z rána, že ho tam prostě musím mít!!! Konečně přišel Olda... Jakmile mě spatří nahou v posteli, jak vzdychám a šukám se umělakem, začne ze sebe strhávat vše, co na sobě má… Naštěstí toho moc není. Jen ty skvělé červené montérky a triko… Ten můj chlap proste spodní prádlo nenosí. Klacek mu stojí jako stožár… Moc ho chci mít v sobě, ale Olda má v plánu něco úplně jiného… Jen mě jemně políbí na rty a už sjíždí dolů po mém těle… Nikde se moc dlouho nezdrží… Láká ho vůně mé nadržené kundičky. Rozevře ty krásné závojíčky a svým mrštným jazýčkem začne jemně kroužit kolem naběhlého poštěváčku… Jeho jazýček začíná být neodbytný… Doráží stále více na mou svatyňku… Už jsem úplně mokrá a vzrušením křičím, ať mi ho tam konečně vrazí… Ne, ještě si musím počkat! Do hry zapojí své prsty… Začne mi hladit kundičku a jen na krajíček zajíždí dvěma prstíky dovnitř… Už to nejde vydržet… Prostě se na ty zlobivé prstíky sama narazím a začnu se jimi šukat.

Je to k nevydržení… Stačí pár pohybu tam a zpět a už cítím, jak to na mě přichází!!! Sousedé ze mě musí mít radost… Jakmile to na mě přijde… Křičím u toho na celý barák… To byl úžasný orgasmus… Ale pořad to není vše. Položím Oldu na záda a beru si jeho macka do pusy… Miluji tu chuť a vůni ptáka, když je vzrušený na maximum. Teď má na krajíčku zase on… Chce mi ho tam vrazit a šukat mě… Ví přesně, jak to mám ráda. Je jako šílenec a okamžitě mi ho tam vrazí až po koule… Na chvilku ztuhne a užívá si teplo kundičky… Pak mě začne pomalu šukat… Jen chvilku… Chce, abych měla nádherný orgasmus a udělá pro to cokoliv. Zatímco mi šuká kundičku, bere do ruky Alfréda, vrazí mi ho do pusinky, abych ho trošku namazala a vrazí mi ho do zadečku… Wau, to je pocit… Mít v sobě dva macky, co mě šukají o život… To se nedá vydržet… Exploduji v úžasném orgasmu, upadám do tranzu… Kundička se mi stahuje… Oldův klacek to cítí a stačí pár přírazů a exploduje také skoro současně! Cítím, jak do mě pumpuje to teplé semeno v době, kdy můj orgasmus doznívá… Nádhera… Pak ale rychle zpět do práce… A to ještě není večer… Kdo ví, zda do večera vůbec vydržím nešukat!!!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.