Banner
Banner

Slečna v knihovně

Ještě sedím v knihovně a vyplašeně se ohlížím okolo sebe, protože mám nevýhodné místo hned u vchodu... Čelo a ruce se mi ale potí nejen strachem z prozrazeni, ale taky vzrušením. Napínají se mi kalhoty, takže jsem musel upravit židli do nižší polohy, protože mi penis silně tlačil do stolu.

Slečna v knihovně

Možná si ale udělám pohodlí a aspoň trochu povolím pasek, tááák, ale tlak pořád nepolevil. Asi rozepnu i knoflík... a zip už jde dolů sám... Raději se zasunu se židlí ještě víc pod stůl, aby nebyly vidět boxerky trčící mi z džin jako sloup. Píšu tenhle mejl a myslím na to, že bychom se někdy možná mohli potkat. Ty, divoká šelma a já bezbranné zvířátko, zcela v tvé moci, bez možnosti utéct nebo schovat svou mladickou nadrženost. Sedím tady a chtěl bych si ho okamžitě pohonit, tak mě vzrušuješ... Vedle mě je u počítače slečna, hádám jí tak 26, zdá se mi, že mě pozoruje a všimla si toho, že mi pták trčí z kalhot. Udělám malý pokus a vyprostím naběhlého kamaráda z boxerek. Ucukla pohledem!!!

Tak, teď je to jasné... Cítím se trochu trapně, ale vyrajcovalo mě to ještě víc, pulsuje a škube mi v něm jako nikdy. Budu teď psát jen pravou rukou a levačkou se začnu nenapadne hladit. Musím si to hned teď udělat nebo prasknu. Sedím v takovém dvojboxu, takže na mě vidí jen ta jedna slečna... Sakra, musím toho nechat! Ona se zvedla a stoupla si za moji židli, hledá něco v knihovně, tak nevím, jestli mi nekouká na monitor. Já to ale nemůžu vydržet... Teď na chvíli přestanu psát a budu se sobě věnovat pořádně i pravačkou, prohlídnu si nějaké obrázky starších žen a vystříkám to na klávesnici... Och!!! Ta slečna moc dobře věděla, co dělám, naklonila se na mě zboku a chtěla půjčit dvou kačku do kopírky...

Když si všimla, co dělám, usmála se jako divoká kočička a zeptala se, jestli může na oplátku s něčím pomoct!!! Posunul jsem židli ještě o kousek dolů a ona vlezla do boxíku mezi mé nohy, divám se jí na hlavu, má vlasy s melírem a je menší, takže se tam snadno vlezla. Napřed si pohrála s varlatky a teď mi pusinkou objíždí žalud a celého šulínka. Je to nááádhernééé!!! Moc šikovně to umí s jazýčkem a svými rty mi rytmicky obkružuje celou plochu penisu. Nevydržím to a stříkám jí sperma do pusy, ona přitom naráží hlavou o desku stolu a celou knihovnou se nesou ty dunivé zvuky. Nezajímá nás to, nevnímáme okolí, i když se někteří už začali ohlížet!!! Nakonec mi políbila špičku penisu, usmála se zase tím šelmovským pohledem a klidně odešla z budovy, jako by mi ani právě nepřipravila jeden z nejkrásnějších okamžiků mého krátkého sexuálního života.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.