Banner

Šmírák

Jsem šmírák. Stala jsem se jím, když jsem úplně náhodou vešla do třídy na naší střední škole a viděla, jak můj učitel něžně hladí mého spolužáka Ivana. Zarazila jsem se a chtěla vycouvat ven, ale oni se věnovali jen sami sobě a mně to pozorování jejich hrátek vzrušilo.

Šmírák

Ustoupila jsem do výklenku a snažila se ani nedýchat. Ivan s učitelem Honzou stáli v rohu třídy, Ivan opřený o zeď a Honza vedle něj, jazykem mu laskal tvář a prsty bloudil po jeho těle. Byl konec května, dost horko, Ivan měl na sobě jen triko a kraťasy, Honza lehkou košili a volné kalhoty. A tak bylo dost dobře vidět jejich vzrušené ocasy. Ivan rozepnul Honzovi kalhoty, penis vyndávat nemusel, vyjel mu sám, jen co jezdec zipu sjel dolů. Překvapilo mě, že je učitel na ostro. „To je ale pěknej kousek,“ povzdechl si Ivan. „Ale zatím se budeme jenom kouřit, jo?“ „Ty ses ještě nikdy s mužem nemiloval?“ zeptal se Honza a stáhnul Ivanovi kraťasy i se slipama. „Ne, jenom sem tam nějaká ta honička a pokouření. Jen jednou jsem se snažil opíchat kámoše, ale strašně řval, a tak jsme toho nechali.“

Sundali si i triko a košili. Pohled na ně byl úžasnej a já, nadržená po měsíčním půstu, jsem si rozepla džíny a zasunula pravačku do kalhotek. Poštěváček byl nalitý krví a kundička krásně mokrá. Věděla jsem, že je to průšvih, protože jakmile se jednou vzruším, potřebuju tak čtyři, pět orgasmů, jinak jsem neukojená a rozbolí mě hlava. Kroužila jsem dvěma prsty kolem nalitého poštěváčku a kluci se zatím taky činili. Honza klečel u Ivana, držel jeho obřezaný penis a jazykem lehce laskal jeho žalud. Ivan vzdychal tak hlasitě, že ani já jsem se nemusela krotit. Vždycky mě vzrušovaly moje masturbující, mlaskavé projevy mojí kundičky. Poprvé jsem se udělala snad po minutě laskání. Nepřestávala jsem a prsty levačky si zasunula dovnitř do kundičky. Honza měl plná ústa Ivanovy klády a ten do vzdechů začal sténat: „Už budu, za chvíli..., bože... už... to... budééé...“ a začal stříkat Honzovi do pusy.

Ten sice vyndal jeho pulzují penis ze svých úst, ale olizoval bílé sperma ze špičky penisu s takovou chutí, že jsem se udělala podruhé. Honza se postavil a řekl zpocenému, rozechvělému Ivanovi, jestli by přece jenom nechtěl zkusit ošukat prdelku. „Neboj se, Ivane, mám lubrikant a budu něžnej.“ Ivan se pokusil o odpor, ale Honza ho prostě chtěl. Opřel si ho o lavici, z batohu na židli vytáhl barevnou tubu, část obsahu si dal na prsty a začal natírat Ivanovu prdelku. Když zajel jedním prstem dovnitř, Ivan se vzepřel. „Honzo, já vážně nechci.“ Jenže ten už nevnímal a viděl jen Ivanův zadek a svůj stojící penis.

Přejel si po něm prsty s lubrikantem, přidržel si Ivana a začal se žaludem dobývat do jeho panického zadečku. Čím víc Ivan křičel bolestí, tím silněji se do něj svým pérem Honza tlačil. Třetí orgasmus jsem už prožila naplno a bohužel tak hlasitě, že jim to nemohlo ujít. Honza pustil Ivana, vytáhl ocas a došel ke dveřím. Když zjistil, že jsem to já a všiml si rozepnutých kalhot, strach v jeho obličeji ustoupil úsměvu. „No vida, máme tu divačku, co to říkám, krásnou divačku a vzrušenou taky, že?“ Vzal si moji ruku a přivoněl si. Potom i olízl. Už jsem nechtěla nic jiného, než aby mě tím svým naběhlým kolíkem opíchal. Položil mě na lavici, stejně jako předtím Ivana. Ten se na nás jen užasle díval. Zajel mi do zadečku s takovou vervou, až jsem vykřikla. Ale přece jenom jsem to už s klukama dělala, takže po chvíli svaly povolily a já si naplno užívala jeho píchání.

Jednou rukou jsem se dráždila na klitorisu a druhou si laskala bradavky. Po chvíli se přidal i Ivan. Zvedla jsem se z lavice, on si lehnul na záda a já si nasedla na jeho znovu stojící ocas. Dva chlapi najednou jsem v sobě ještě neměla. Ivan se udělal brzo, ale Honza mi prdelku projížděl pěkně dlouho. Bylo to nádherný, udělala jsem se během jejich mrdání ještě dvakrát. Šukali jsme ve trojce celý měsíc, skoro do konce školního roku. Potom se na to přišlo a Honza musel odejít. Škoda. Můžu už jen napsat, že to moje šmírování, bylo mým nejhezčím, školním zážitkem.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.