Banner
Banner

Sny transky Ivetky

Ahojda, chci vám dnes vyprávět o snu, který se mi tuto noc zdál. Ještě teď se celá chvěju, když si na něj vzpomenu, proto se o něj musím podělit. Předchozí večer jsem, tak jako každý den, po krátké koupeli a ošetření mého už skoro ženského těla mlékem, ulehla do postýlky a stejně jako každý den jsem prováděla masáž ňader.

Sny transky Ivetky

Mám už skoro dvojky a moc ráda je hladím, dokud necítím, jak se nalévají a tuhnou spolu s bradavkami. Včera jsem si ale počínala trochu jinak než obvykle a než jsem se nadála, celé mé tělo se chvělo a bylo rozpálené chtíčem. Bradavky byly nebezpečně tvrdé a citlivé, takže jakmile jsem se jich dotkla, bylo to stejné jako by mnou projelo deset tisíc voltů. Také můj poštěváček (tak říkám mému penisu) se v klíně hlásil o mazlení a já se pomalu stávala otrokem svých vášní. Když jsem si olízla dva prstíky a pomalu sjela od ňader přes bříško a stáhla ruku pod sebe, kde jsem nahmátla můj anální otvůrek, byla jsem mile překvapena, jak rychle se podal jejich tlaku a vpustil je do svého nitra. Chvíli jsem si levou rukou masírovala levé ňadro, zatímco moje pravá ruka projížděla můj otvůrek lásky a připravovala jej pro umělého přítele, kterého mám dovedně schovaného v nočním stolku.

Právě v okamžiku, kdy jsem si jej vyndala ze zásuvky a byla tak nadržená, že jsem byla ochotná si ho tam vsunout i bez gelu, cvakla klika a ve dveřích stál můj nevlastní otec. Taktak jsem umělý penis stačila schovat pod polštář a maskovat mé rozrušení, aby otčím nic nepoznal. Pod dekou jsem se celá ještě chvěla, když vyzvídal, co bych chtěla ke svátku, a tak když konečně odešel, byla moje nálada na bodu mrazu. Abych zapomněla na ty báječné chvilky, které jsem před jeho příchodem prožívala, raději jsem se více zavrtala pod deku a snažila se usnout. Musela jsem sotva zavřít oči, když v tu ránu se otevřely dveře a v nich stál velmi pohledný asi metr osmdesát vysoký muž, atletický typ s blond vlasy a modrýma očima. Stál ve dveřích a úplně nahý. V jeho rozkroku trčela v plné síle jeho mužská pýcha, která byla obrovská.

Na okamžik jsem si představila, jaké by to bylo, kdyby tento sameček projížděl můj věčně nadržený zadeček. Když ke mně přistoupil, vzrušením jsem ani nedýchala. Naklonil se a dlouze políbil. Jeho rejdící jazyk v mé pusince na mě působil doslova elektrizujícím způsobem. Počínal si tak obratně, že mě po celém těle střídavě polévaly vlny horka. Když ze mě pomalu stahoval deku, chtěla jsem rukama zakrýt svůj poštěváček, ale ke svému překvapení jsem ve svém klíně nahmátla úplně horkou a vlhkou štěrbinku. Když si jazykem začal hrát s mými naběhlými bradavkami a jednou rukou drtil moje levé ňadro, cítila jsem se jako Alenka v říši divů. Před očima se mi začaly dělat mžitky a mé tělo, rozpálené celé do ruda, se zmítalo v extázi. Z mého horkého a mokrého klína tekly pramínky mých šťáviček a namáčely můj zadeček.

Neodolala jsem a konečky prstů si roztáhla co nejdále své závojíčky, abych si ve své tůňce namočila alespoň prst. Ten jsem pak labužnicky olízla. Když to uviděl, neváhal a rychle se přesunul k mému pokladu mezi mými stehny. Jeho mrštný jazyk rychle našel můj bod G a já musela slastí křičet do polštáře, abych neprobudila celý dům. Chtěla jsem, aby to nikdy neskončilo, ten pocit byl naprosto báječný. Už už se zdálo, že dosáhnu naprosto světem nevídaného orgasmu, když v tom najednou ustal. Měla jsem strach, že odešel a rychle otevřela oči. Před pusinkou se mi rýsoval jeho krví nalitý bojovník a hlásil se také o svůj díl. Jazykem jsem olízla ze špičky jeho kapku touhy a téměř naráz ho celého polkla. Jazykem jsem dráždila jeho předkožku, objížděla žalud a netrvalo dlouho a v jeho klacku začalo řádně cukat. Přidala jsem proto na intenzitě a rukou mu masírovala jeho nalitý kulky.

Vypadalo to, že vyplní moji pusinku svojí dávkou, ale k mému překvapení svého bojovníka vyndal. Ležela jsem před ním a čekala, co bude dál. Když mi poručil, abych se postavila na všechny čtyři, neváhala jsem a vystrčila na něj co nejvíc svůj zadeček. Na to mě chopil za boky, co nejvíce roztáhl mé půlky a jeho cukající bojovník se dotkl mé úplně mokré prcinky, aby pak mírným tlakem přiměl moji jeskyňku ke kapitulaci. Každým nervem poševní stěny jsem cítila jeho sílu, když do mě pomalu pronikal. Byl něžný a ze začátku se ve mně pohyboval pomaleji, ale jakmile mě oběma rukama chytil za prsa, neovládla jsem se a pánví mu tvrdě vycházela vstříc. Šukal mě tvrdě jako holku a já byla v sedmém nebi. Zakrátko jsem opět ucítila, že na mě přichází orgasmus.

Vynořil se odkudsi z mého nitra a s každým dalším přírazem nabýval na intenzitě. Opět jsem musela křičet do polštáře a před očima se mi dělaly nádherné mžitky. Cítila jsem, že každou chvíli ze mě bude sopka, ale on náhle přestal. Otočila jsem se na něj s tázavým pohledem, ale místo odpovědi mi roztáhl půlky co nejdále od sebe a posléze jsem ucítila mírný tlak na mém mokrém análním otvůrku. Byla jsem překvapena, jak rychle mé svaly povolily a vpustily ho do mého nitra. Postupoval pomalu a já polykala nasucho. Na okamžik přestal, abych si zvykla na jeho rozměry, ale náhle se ve mně začal pohybovat. S každým jeho pohybem pronikal do mé dírky hlouběji, až jsem ucítila, jak jeho naběhlé kulky bičovaly mé dokořán roztažené závojíčky a občas se dotkly mého krví nalitého poštěváčku. Trochu mě jeho počínání bolelo, ale slastné pocity moji bolest přehlušily.

Moje rozpálené tělo se po chvíli opět zmítalo v extázi a já cítila, jak se opět hlásí o slovo už poněkolikáté přerušený orgasmus. Z jeskyňky mi tekly potůčky šťáv a řádně máčely vnitřní stranu mých hebkých a pevných stehen. Můj zadeček ho obepjal určitě moc těsně, protože najednou mě chytnul za boky, vzepjal se jako kůň a podle nádherného šimrání v podbřišku, do mě pumpoval svoji dávku rozžhaveného olova. Vznášela jsem se v sedmém nebi, zatímco plnil mé nitro. Byla to nádhera a nevím, jak dlouho trvala, ale když jsem otevřela oči, už můj neznámý v mém pokoji nebyl. Byla jsem zmatená, byl to sen, nebo nebyl... Nevím, ale jisté je, že jsem se to ráno probudila na všech čtyřech s hlavou zabořenou hluboko v polštáři, rukama jsem pevně svírala ňadra a z vystrčeného, rozpáleného a dokořán otevřeného zadečku mi vytékala bílá lepkavá tekutina...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.