Banner
Banner

Soulož se starými

Jestli někdo tvrdí, že za totality se neprováděli v různých rodinách (a hlavně v těch lepších) orgie, lže, jako když tiskne. Já Vám o takovém grupáči můžu povídat. Stalo se to asi před 31 lety a mě bylo 22 roků. Byla jsem čerstvě vdaná a můj Honza byl úžasný milenec.

Soulož se starými

Jednou mu však někdo půjčil pornokazetu (vozily se nelegálně ze zápaďáckých zemí), kde probíhal právě zmíněný grupáč - 4 staří dědulové píchali mladou holčinu. Honila jsem si při tom kundu jako šílená, upadala do transu a představovala si, že mě píchají čtyři chlapi najednou. Lidičky, kolikrát já se za tu noc udělala sama a kolikrát jsem se udělala, když si mě vzal do parády Honza, si už nepamatuju, ale když se mě zeptal, zda bych šoustala s několika dědouškama najednou, kdyby je sehnal, vím, že jsem řvala: „Jo, jo, ano, miláčku ty bys mi to dovolil?“ Dovolil, a hned v pátek večer přivedl 4 pány ve věku 40 - 60 let. Byla jsem už vykoupaná a čekala na Honzovi příkazy. „Svlékni se, ty kundo nadržená,“ křikl na mě a já ze sebe s trochou studu sundala župan.

Bradavky na mých malých dvojkách trčely jako dva oříšky a čekaly, zda některého dědulku napadne si je požužlat. Uznale pokyvovali hlavama nad mými velkými dvorci a na silně zarostlé kundě. I oni se postupně obnažili a dávali na obdiv své pěkné čuráky. Nevěřila bych, že takový staříci budou mít takový péra. Ne, že by měl Honza nějakého chudáčka, ale na tyhle čtyři dědky prostě neměl! „Lehni si, ty děvko a ukaž jim svýho vytahanýho frajtra.“ Poslechla jsem a roztáhla od sebe spodní pysky, takže jsem ukázala trčící poštěvák i otvor do mé nadržené kundy. Postavili se kolem mě a začali si se mnou hrát.

Dva si pochutnávali na mých cicinách, jeden mi nacpal toho svého utahováka do pusy a rozjel slušnou mrdací akci. Čtvrtý brnkal jazykem o můj poštěváček a přiváděl mě k šílenství. „Júúúú,“ zaječela jsem a chrlila kundí lávu. „Jendóóó, pojď budu Tě honit,“ řvala jsem, ale můj novomanžel jen houkl: „Prcej ty kurvo, já se budu jen dívat.“ Než jsem se oddala mrdajícím vášním, zahlédla jsem, jak si Honza honí čuráka jako o závod. Střídali se v mých tělních otvorech až do bílého rána a musím se přiznat, že jsem toho měla až nad hlavu. Jak mi později můj manžel sdělil, šoustala jsem několikrát sendvič - vystřídali se tam prý všichni, udělala jsem se 15x a každý se do mě vyšplíchal 4x.

Nikdy jsme už takovéto orgie neopakovali a moc lituji, že už tehdy nebyla možnost natočení těchto orgií - dneska bychom se měli na co dívat, ale šoustání s manželskými páry si od té doby užíváme plnými "doušky" až dodnes. A já jsem Honzovi za to, jakou rozkoš mi způsobil tím, že mi ty staroušky přivedl, celý život vděčná. Děti jsme si nepořídili, nějak to nešlo a my "netlačili na pilu", ale za to kund a čuráků se v naší vilce vystřídalo již několik stovek a doufáme, že se jich ještě moc a moc vystřídá!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.