Banner
Banner

Sousedka na půdě

V říjnu mi bude 17 let, měřím 195 cm a nosím 11 boty. Někde jsem slyšel, že kdo má velká chodidla, má velký péro. Něco na tom asi bude, protože mně, když se postaví, tak měří 19 cm. Někdy se za něj i stydím. Jsem na intru a když se jdeme s klukama sprchovat, tak si ze mě dělají srandu, ale já o tom vím své. Zvláště od té doby, co mě připravila o poctivost naše sousedka.

Sousedka na půdě

Já jsem do té doby byl ještě chlapec nepolíbený. Mám z holek mindráky už tím, že jsem tak dlouhej. Kluci mi říkají "vohráblo" a holky po mně moc nejdou. Teď mi to vůbec nevadí, protože když dostanu chuť, tak si zajdu za sousedkou. Je sama, rozvedená, je jí asi 40 let a nemá děti. Jak jsem k ní přišel? To bych vám teď chtěl vyprávět. V našem baráku je půda, kam chodí všechny partaje věšet prádlo. Já při praní musím pomáhat mámě, a tak věším prádlo na půdě já a tam to právě začalo. Šel jsem s první várkou a na půdě věšela taky sousedka. Pozdravil jsem a začal věšet. - „Frantíku ty jsi šikovnej chlapec, takhle pomáháš mamince, ta se má“ - povídala sousedka a věšela dál, kousek ode mě. Měla na sobě zástěru, tričko jen na ramínka, takže jí ze strany byly krásně vidět kozy a když věšela, byla zády ke mně a měla pod tou zástěrou jen kalhotky.

Takže zástěra jí zakrývala jen předek, zezadu měla skoro nahou zadnici. Bylo na co koukat. Jednou jsem viděl kozy, jednou zase zadek. Protože jsem věšel čelem proti ní, mohl jsem ji krásně pozorovat. Bylo mi hned jasný, že nemá podprsenku, protože když se shýbala pro prádlo, tak jí málem lezly kozy ven. Sousedka má krásnou postavu a jak jsem ji tak pozoroval, můj klacek se začal v teplákách bouřit. Protože jsem byl pod teplákama nahej, nemohla sousedka moje vzrušení přehlédnout. Zapálila si cigaretu vzala si židli, sedla si vedle mě a pozorovala můj rostoucí stan v rozkroku. Oči jí jiskřili a já věděl, že se schyluje k nějaký neřesti. „A co holky Frantíku, jestli pak už nějakou máš?“ - povídala sousedka - „Postavu na to máš, takovej pěkně rostlej kluk, já vím, že po tobě holky šílí, co?“

Přišoupla se najednou ke mně, zmáčkla mi přes tepláky tu mojí stojící tyčku a povídá - „Jéžiši, ten je dlouhej, no to je klacek panečku, ten chce ven na vzduch!“ - a stáhla mi trochu tepláky a můj pinďour vyskočil ven jak čertík z krabičky. Vzala ho do ruky, jemně sevřela a začala ho pomalu honit. „Frantíku to je kousek, jestli pak už byl v nějaký kundičce?“ - Kývnul jsem hlavou, protože jsem ze sebe nemohl vydolovat slovo, i když to nebyla pravda. Sousedka mě přitáhla ještě blíž k sobě a můj pinďour skončil v její puse. Pěkně mě zašimrala jazykem na žaludu a začala mi ho honit v puse. V duchu jsem si říkal, jestli takhle bude pokračovat, tak brzy začnu stříkat, ale bylo mi to jedno, protože mi to dělalo strašně dobře. Nikdo mi ho ještě nehonil. Vždycky jsem mu dával za uši jen sám. Sousedka se najednou zvedla, v mžiku stáhla kalhotky, opřela se o židli a jednou rukou už směrovala můj silně ztopořený klacek zezadu do svojí kundiny.

„Fanoušku jen zatlač, neboj se, pojď a šukej mě chlapečku!“ Chytla mě zezadu za prdel a přitáhla mě až na doraz k sobě. Můj klacek do ní zajel jako nůž do másla a já cítil, jak má uvnitř krásný teplíčko. „Ježiš, Franto, to je kláda, chla...peč...ku, jen šukej Věrušku, ne...přes...tá...vej!“ - hekala sousedka a vyhrnula si blůzku, ven se jí vyvalily krásný kozy, chytila mě za obě ruce a položila si je na ně. „Fando mačkej mi kozy, mám to moc ráda!“ Udělal jsem několik pohybů a začal jsem stříkat, protože takovou slast jsem ještě nepoznal. „Jen stříkej Fanoušku, neboj se, můžeš všechno do mě!“ A tak jsem se poprvé v životě vystříkal do ženský, do Věrušky a pokračoval dál, protože moje péro bylo jako špalek. Mačkal jsem sousedce kozy a vrážel jsem do ní svou kládu tak, jak mi udávala tempo rukou, kterou mi mačkala zadek. Škubala se mnou čím dál víc, vrážela do mě svým zadkem, pochopil jsem, že asi bude taky hotová.

Prohýbala se, chvílemi se držela za židli a řvala přitom, až jsem měl strach, že nás někdo uslyší. „Fando dělej, já budu, rychleji miláčku, vraž ho tam až na doraz, koťátko moje!“ Tak jsem zrychloval a vnikal do Věrušky, až mi kulky pleskaly o její zadek. Najednou si mě sousedka přimáčkla k prdeli oběma rukama, nehty mi zarývala do zadku a škubala sebou jak v posledním tažení, vrtěla prdelí a tlačila ji proti mému kolíku. Byl jsem v ní úžasně hluboko a nevím, jak to dělala, ale najednou začala kundičkou svírat můj žalud a ždímala ho tak silně, až jsem do ní znovu začal chrlit semeno. „Beruško moje jen stříkej,“ křičela Věruška a znovu mi cpala ten svůj zadek do klína. Pak se otočila, čapla můj urousanej penis a v puse dodělala můj krásnej orgasmus. Vycucla mi poslední kapičku z pytlíku. „Fanoušku, líbilo se ti to? Mně moc koťátko moje, musíš za mnou přijít někdy domů!“ - přikázala mi Věruška a já jí to slíbil.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.