Banner

Šoust se starou kurvou

Bylo mi 16, byl jsem skoro panic (zrovna včera mě přefikla jedna spolužačka na učňáku na hajzlu) a právě jsem se vracel z učňáku. Beru ze schránky noviny a slyším nějaké zvuky ze sklepa. Že by tam zase řádil nějaký zloděj? Občas nám nějaký hajzl vyplení sklepní kóje, a tak jsem se rozhodl, že se tam podívám.

Šoust se starou kurvou

Novákův sklep je pootevřený, a tak se k němu potichu přibližuju a co vidím! Starou Novačku tam šoustá Kadlec ze 4.patra. To by asi Kadlecová koukala, že ji ten její seladon zanáší s takovou starou bábou. Je fakt, že Kadlečka je plošina a Novačka má pěkný hajdaláky. Taky si je Kadlec užívá. Novačka je opřená pupkem o ponk, Kadlec ji "pigluje" zezadu a svírá v rukách bradavky velké jako špunty od kopaček. Novačka supí a chrochtá blahem a když se Kadlec vysemení do kundy, utře ptáka o její prdel a odchází (jen tak tak jsem se stačil schovat). Novačka zůstává ještě nehybně ležet a pěkně si to vychutnává. A proč bych toho neměl využít já? Tiše přistupuju zezadu a prudce vrazím svého tvrdolína do její vysemeněné píči. „Ty ještě nemáš dost Péťo?“ „Nejsem Péťa a drž ty nadržená bábo,“ šeptám jí do ucha a držím jí hlavu, aby se na mě nemohla dívat.

„Ale já budu ráda držet, máš moc krásně velkýho a tvrdýho čuráka. Tebe ještě neznám, čí ty seš?“ „Přirážej ty stará kurvo,“ drmolím mezi zuby a napadne mi chytit ji za kozy. Má je baba pěkně tvrdé, to bych nečekal. Na Péčkách je mají většinou ty staré kurvy jako hadry na podlahu. A ty bradavky, hned bych si je narval do pusy a sál jako nemluvně. Konečně stříkám a Novačka začíná taky vrcholit. „Tak co, jak se Ti to líbilo?“ „Moc, moc, moc a už se můžu podívat, kdo mě tak krásně šoustal.“ „Ne nemůžeš, ale jestli chceš pokračovat, tak zítra tady touhle dobou.“ Druhý den jsem letěl z učňáku jako blázen a rovnou do sklepa. Novákův sklep pootevřený, na ponku něco kutil starej Novák a když mě uviděl ptá se: „Ty Honzo, neviděl jsi tady někoho se poflakovat, mě sem snad chodí někdo souložit, měl jsem postříkaný celý ponk něčím, co vypadalo jako za mlada moje mrdka.“

„Ne neviděl,“ odpověděl jsem a už jsem upaloval domů. Právě když jsem míjel Novákovic byt, otevřela stará Novačka, vtáhla mě dovnitř a už mi lovila ptáka z kalhot. „Tak ty si myslíš, že jsem se nepodívala, kterej čurák mě tak dobře klátil jo?“ Bába, nebába, kouřila božsky a vysála mě do poslední kapičky. Když mě táhla do obýváku, kladl jsem odpor, neboť jsem se bál, že se objeví Novák. „Neboj, ten bude u toho svýho ponku až do večera.“ Měla pravdu, prcal jsem ji tam víc jak hodinu a neobjevil se. Od té doby mě Novačka vyčihuje každý den. Když je Novák v hospodě, nebo ve sklepě, vyšukáváme si pěkně v teploučku jejich bytečku, když je náhodou doma, tísníme se ve sklepních prostorách a já občas trnu hrůzou, aby nás tam někdo nenačapal, jako já kdysi ji s Kadlecem. To by mě máma asi na fleku zabila, Novačka je totiž asi o 6 let starší než moje babička!!!

Nejvíc mě ale těší, že kvůli mému "ptáku ohniváku" (jak mu říká), opustila všechny své dosavadní milence kromě Kadlece. Ten to totiž těžce snáší a občas na něho padne stesk po její kundě. To se pak namaže v hospodě se starým Novákem a zvoní na Novačku, aby mu přidržela. A ta, aby se nic neprovalilo, mu nechá povalchovat cecky, vykouří ptáka nebo nastrčí některou spodní díru a má na chvíli od něho pokoj. A tak Kadlece jí zatím toleruju, ale běda, kdyby ji šukal ještě někdo, to by něco zažila!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.