Banner

Šoustání při návratu ze školení

Vracel jsem se ze čtyřdenního školení a já, vyhlášený mrdoun, jsem si ani nezaprcal. Obsluha pánská, osazenstvo samej chlap a já se bál, že snad budu muset "zteplat". Sedím v rychlíku a přemýšlím co dál. Doma mi ta moje taky asi nepřidrží, Vánoce se ještě neblíží, a tak už jsem byl rozhodnut, že se zastavím u Vlastičky.

Šoustání při návratu ze školení

To je taková moje utěšitelka, ale má jednu "vadu" - je k neutahání a já na ní zase tolik času dneska nemám! Najednou se rozrazí dveře a skoro na klín mi vletí rozjařená pětatřicátnice. „Máš tu volno,“ houkne a než stačím odpovědět, už se vysvléká, ale co to, ona se svléká úplně do naha!!!??? Čumím na její nádherné tělo a cítím, jak mi čurák trhá poklopec. Najednou se na mě podívá a řekne: „Ty asi nemáš chuť šoustat, viď? Já jsem nadržená jako opice a myslela jsem, když jsi tu sám, že by s Tebou něco mohlo být.“ Rychle jsem skočil ke dveřím, zamkl a zatáhl závěsy. Chytil jsem tu děvku za vlasy, stáhl k mému poklopci a zařval: „Vyndej ho a kuř!“ Čurák byl tak ztopořený, že ani nešel vytáhnout a musela mi stáhnou celé kalhoty. Teď už jsem jí držel hlavu oběma rukama a tvrdě se přirážel do její pusy. Dávila se, až jí tekly slzy, ale já nepovolil. „Když jsi chtěla kurvo prcat, tak drž!“ Za chvíli už jsem, dlouho zadržované semeno, pálil do jejích útrob. Ta kurva ho chtěla vyplivnout, ale měla smůlu, držel jsem ji tak dlouho, dokud to nespolykala. Konečně jsem uvolnil její hlavu.

Začala mi nadávat do dobytků, a tak jsem ji políčkem srazil na sedadlo. Koukala vyděšeně, ale mně to nevadilo. Občas si rád zašoustám trochu tvrději a chci být pánem a tahle kurva si o to nepřímo řekla. „Roztáhni hnáty ty svině,“ zavelel jsem a už jsem se prolizoval mokrou kundou. Té čubičce to dělalo asi taky moc dobře, když se při tom udělala! Zasouval jsem do té houštiny jazyk co nejhlouběji a za chvíli jsem obdržel pozdrav z útrob její píči, stříkala kundí lávu a já byl z toho množství trošku zmatenej. Mám pár samic s pěkně mokrejma orgáčema, ale takovouhle jsem fakt ještě neměl. S přelizem jsem však nepřestal, naopak jsem se prolízl i její kakaovou a v obou dírkách jsem jazyk střídal s několika prsty. Další pozdrav z kundy následoval a já se rozhodl, že ji konečně zmrdám, jak se patří, ale najednou jsem dostal chuť na její pěkné kozy. Mohly to být větší 3 či menší 4, ale byly super. Pěkně tvrdé, s velkými hnědými dvorci a rudými trčícími bradavkami.

Vytáhl jsem z kufříku svorky na spisy a už jsem jí je připevňoval na bradavky. Řvala, ale držela! Ještě pár svorek na poštěváka a na pysky, trochu zfackovat cecky - už byly pěkně rudé a ta kurva začala brečet, už asi doopravdy. Prosila ať už ji nechám, že nikomu nic neřekne. „To neřekneš, to si piš ty čubko, ale konec bude až řeknu já!“ Ten její brek mě ještě víc nabudil k jejímu týrání, i když sadista fakt nejsem! V hlavě mi uzrál plán, ale ten jsem chtěl provést až potom, co jí pořádně projedu ty její nadržené díry. Byla šťastná, že už ji konečně mrdám a náležitě si to užívala, dokonce se ani nebránila, když jsem jí svůj tlustý ocas narval do prdelky. Přirážela, sténala rozkoší a pobízela mě: „Mrdej, roztrhej mě, to mi moc chybělo.“ Vystříkal jsem jí píču a hned jsem si ji položil zpátky na sedadlo. Roztáhl jsem jí nohy a do kundy, ze které čůrkem vytékalo mé semeno, jsem začal strkat prsty.

Ječela, že to bolí, že se jí tam víc jak 3 nevejdou, ale to mě ještě nezná! Už jsem v ní měl všechny čtyři, zbývá jen palec a ten do ní natlačím, kdybych ji měl roztrhat. Řvala tak šíleně, že jsem ji musel několika políčky utišit. Teď už jen sténala a tiše prosila. Konečně se mi podařilo dostat do kundy ruku po zápěstí. Kroutil jsem s ní o 180 stupňů a ona vyváděla jako šílená. Bylo na ní vidět, že jí to sice bolí, ale nechtěla, abych přestal. Držela mě za zápěstím a sama se snažila ještě o hlubší vniknutí. Rychlík zrovna zastavil, oknem jsem se podíval, kde jsme a když jsem zjistil, že moje výstupní stanice je ještě daleko, pěstil jsem tu její kundu ještě pěkně dlouho. Když jsem si všiml, že na stolku u okénka mám nenačatou plechovku s pivem, vytáhl jsem ruku z kundy a do díry, která přede mnou zela, jsem narval plechovku s pivem. Zajela do ní jako po másle, kunda se zavřela a po plechovce nebylo ani památky.

„Nééé, to bolííí,“ řvala a já jí pěkně masíroval podbřišek a tlačil přitom na plechovku. „Já se počúúúrááám,“ křičela. „Chčij ty děvko, dělej ty kundo nadržená, až se vychčiješ, tak mi porodíš moje pivko!“ Chcala pěkně dlouho a všechno se pěkně vsakovalo do sedačky! „Tááák a teď budeme rodit.“ Tlačil jsem jí nohy až k hlavě a řval: „Tlač ty čubko, nebo Tě nechám odejít i s tou plechovkou!“ Tlačila poctivě a plechovka už se sunula ven, ale já ji do ní znovu narval a znovu tlačila. To jsem několikrát opakoval a mně se z toho pěkně ztopořil čurák! Ona už však byla tak vysílená, že asi ani nevnímala, když jsem jí ještě projížděl díry, vystříkal se jí tentokráte do prdele a pochcal jí chlupatou píču. Oblékl jsem se a vlak právě zastavoval v mé cílové stanici. Tu čubku jsem tam nechal, možná, že si jí někdo všimne a taky ji ještě vyprcatá tu její nestydatou kundu! U Vlastičky se dneska určitě nezastavím, mám dost.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.