Banner

Soužití s Pepou

Po prožitém týdnu u Pepy, kdy mi denně přivedl nějaké "štamgasty", kteří mě píchali k mé blaženosti, jsem se rozhodla, že pokud dál bude trpět to, že mě nebude prcat jen on sám, zůstanu u něho. Byl z toho nadšený a každý víkend se pořádaly "šoustací víkendy".

Soužití s Pepou

Pepa sehnal od 2 - 5 chlapů a ti pak na mně řádili, dokud mě neodrovnali. Pokud pozval jen 2, musel se činit i on sám a stejně jsem neměla dost. Na jeden víkend budu dlouho vzpomínat. To, když přivedl 5 asi 30-ti letých chlápků. Nic bych za to nedala, že to byli nějací kriminálníci právě propuštěný z lochu, protože byli nadržení až hrůza. Ale protože jsem šoustavá čubka, byla jsem jen a jen ráda, držela jsem jako ovce a řádila jako mladice. Myslím, že už byl každý nejméně 3x hotový, když jsem zaslechla. „A teď Ti tu Tvou kurvu pěkně potýráme,“ řekl jeden z nich Pepovi a ten jen špitnul, že neví, jestli budu chtít. „Té čubky se ptát ani nebudeme, vstaň ty důro,“ zařval na mě, chytil mě za bradavku a táhl nahoru.

Myslela jsem, že bolestí zešílím a začala jsem jim nadávat, ale to jsem neměla. „Ta kurva si bude ještě vyskakovat“ a už jsem cítila, jak na mé tělo dopadá spona pásku od kalhot. Omdlévala jsem bolestí a najednou jsem si všimla, že vedle mě leží i Pepa. Chudák se mě zastával a oni ho za to všichni vyšoustali do prdele. Ležel tam jako lazar a pozoroval, jak na mně ti hajzlové pořád řádí. Sice jsem si chvilkama myslela, že omdlím bolestí, přesto jsem zůstávala při vědomí a píča mi vlhla jako snad ještě nikdy. Byla jsem už samá modřina, měla jsem pokousané snad celé tělo, vosk mě pálil na všech partiích mého těla a já se stále narážela na ty jejich velké kůly všemi otvory.

„Ta svině snad nikdy nebude mít dost,“ řekl jeden z nich, když už se ani jednomu nechtěl ocas postavit. Když mi své velké tlapy zasouvali hluboko do píči a prdele, řvala jsem už opravdickou bolestí a moje prdel skončila s parádní fisurou. Když viděli, že krvácím z konečníku, zbaběle utekli. I Pepa měl od těch jejich klád trochu natrženou prdel, a tak jsme celý týden brali sedací lázeň, ale na naše šoustací víkendy jsme nezanevřeli.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.