Banner
Banner

Společnice

Ahoj, jmenuji se Aneta, povídky jsem si vždycky ráda četla i jsem se jimi někdy nechala inspirovat. Doufám, že se vám bude moje povídka líbit. V práci jsem se z nudy rozhodla, že si trochu projedu internet. Narazila jsem na povídky, na nějaké porno video a taky mě zaujaly inzeráty společnic. Tak jsem si řekla, co si taky dát inzerát.

Společnice

Jsem hezká blondýnka, 60 kg, trojky prsa, víkendy mám volné. Neváhala jsem a dala si inzerát, že nabízím služby společnice s volným zakončením večera. A začalo to, odepsalo mi pár chlapů, jednoho jsem si vybrala. Jmenoval se Petr a byl z Brna. Domluvili jsme si schůzku, že mě vyzvedne na nádraží u něj ve městě v sobotu. Sobotu ráno jsem vstala a šla se chystat. Vyholila jsem si moje zlatíčko, natřela se voňavým krémem, namalovala a vyrazila jsem. V poledne jsem dorazila na nádraží a už tam na mě čekal v autě. Nasedla jsem k němu. Na pozdrav mi dal polibek a už jsem cítila, že to bude zajímavý večer. Řekl, že mě vezme na svoji chalupu kousek od města. Řekla jsem si proč ne. Dojeli jsem k pěkný chalupě, kolem byly lesy, no prostě nádhera. Vzal mě dovnitř a nabídnul mi skleničku. Objal mě zezadu a začal se mazlit s mýma prsama. Zeptal se, jestli nepůjdeme do vířivky.

Plavky jsem neměla, tak jsem se začala svlíkat. Pomalými pohyby jsem sundávala oblečení a Petr na mě koukal mlsnýma očima. Ve vířivce jsem si na něj sedla a začala ho žhavě líbat. Sahal mi rukou do mého klína a já jsem začala vzrušeně vzdychat, nemohla jsem to vydržet, jemně jsem ho dráždila a rukou jezdila po jeho penisu. Až byl tvrdý jako kámen, zavedla jsem si jeho macka na okraj mé jeskyňky a začala jsem pomalým pohybem klouzat dolů, pak pomalu nahoru a pouštěla jsem ho do sebe jen kousíček, aby byl pořádně napjatý. Viděla jsem, jak rozkoší zavírá oči. Začala jsem na něm zběsile jezdit a po pár přírazech jsem se hned udělala. Prostě skvělý orgasmus, cítila jsem ho snad všude. Zvedl mě a ohnul přes okraj vířivky, protože se neudělal a začal do mě vehementně přirážet. Cítila jsem každý jeho pohyb a začala jsem křičet slastí, chtěla jsem pořádně udělat, bože jak já jsem to chtěla!!! Konečně jsem cítila, jak ve mně začíná škubat a jeho sperma se v mé kundičce rozlévalo.

Pomalu jsme vylezli z vířivky a přesunuli jsme se do kuchyně, protože jsme dostali hlad. Vzala jsem sklenici, že si napustím vodu a najednou mě chytl za boky a zatlačil mě na linku, cítila jsem, jak mi začíná masírovat můj anální otvor. Bylo to moc příjemné, cítila jsem tlak, jak mi tam strkal prst, a začala jsem vzdychat, najednou jsem ucítila chlad, pootočila jsem se a Petr na mě koukal tázavým pohledem a banán v jeho ruce mi mizel v zadečku, začala jsem přirážet a moc se mi to líbilo. Rukou si začal hrát s mým poštěváčkem, kroužila jsem pánví a užívala si ty slastné pocity. Říkala jsem mu, ať mi to udělá pořádně hluboko a on mi ještě svého macka vrazil do mojí kundičky, zajel tam jako po másle, nevěděla jsem, jestli křičím strachem, že mě roztrhne nebo neuvěřitelnou slastí. Nevím, jak to dokázal, ale jak ho ze mne vysouval a zasouval, tak ve stejném rytmu hýbal s banánem, který byl pořád v mém zadečku. Ta zběsilá jízda mě přivedla k několika orgasmům a když se udělal i Petr a vytáhl ze mě tu jeho chloubu i s banánem, svezla jsem se k zemi. Odnesl mne do ložnice a tam jsme spolu usnuly ukojení v náručí… A co se dělo, když jsme se probudili???

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.