Banner

Spolužaččiny nohy

Bylo mi šestnáct a chodil jsem do prvního ročníku střední školy. Už jako malý jsem věděl, že se mi líbí dívčí nohy, a na této škole jsem poznal plno holek, které by za to opravdu stály. Zvláště jedna štíhlá dívka, malé roztomilé postavy, se špinavě blond vlasy a krásným úsměvem. Byla to moje dobrá kamarádka a říkali jsme si všechno, ale nikdy jsem se neodvážil říci jí, jak se mi líbí ona, a zvláště její krásné nohy.

Spolužaččiny nohy

Jednou, bylo to pondělí, mě pozvala k sobě domů. Nic jsem si od toho nesliboval, proč si taky dělat zbytečné naděje, stalo se ale něco, co bych v životě nečekal. Po škole jsme se setkali u ní před bytem a ona mě pozvala dál. Překvapilo mě, že nikdo není doma a poněkud jsem znervózněl, co bude dál. Pozvala mě k sobě do pokoje a řekla, že rodiče se vrátí až za dva dny, že oba jsou na společné dovolené. Vybídla mě abych si sednul na postel a sama na chvilku odešla, když se vrátila, zamířila ke mně a natáhla se na postel nohama ke mně. Všiml jsem si, že má na sobě jako vždy červené ponožky, kterých měla několik párů. Ona asi postřehla, že se dívám na její nohy, a řekla: „Můžu si na tebe natáhnout svoje nohy?“ Já jsem překvapeně, ale šťastně odpověděl, že samozřejmě může. A dál už to šlo samo. Pořád pohybovala svýma nohama a mě to strašně vzrušovalo a furt sem musel koukat k nim.

„Nechceš ochutnat moje nožky?“ zeptala se náhle a já se na ní podíval a kývnul jsem s úsměvem. „Tak si dej!“ reagovala na mé kývnutím a zvedla svou levou nohu k mé puse. Nečekal jsem ani pět vteřin, chytil jsem její nohu, kterou mi podala, a pomalu jsem jí stáhnul ponožku. V tu chvíli se mi naskytl neuvěřitelný pohled. Držel jsem v ruce nohu dívky, kterou jsem miloval... byla tak ledová, i když venku bylo teplo, ale byla strašně krásná. „Tak, na co čekáš?“ řekla, a já jsem si strčil její paleček do pusy a lahodně jsem ho cucal a vyndával ho a kousal do něj a ona jen blahem vrtěla. Pak jsem se chvilku věnoval zbytku její nožičky, olizoval jsem ji a kousal do ní. Po chvíli mi podala svou druhou nohu a já udělal to samé, co s tou první. Stáhla obě svoje nohy a lehla si na břicho a řekla, že můžu pokračovat. Neváhal jsem a střídavě jsem lízal obě její nohy.

To trvalo dobrých patnáct minut, pak si opět sedla, políbila mě a vzala do ruky také moji nohu, které sundala ponožku, a začala do ní nelítostně kousat. Myslel jsem, že jsem v sedmém nebi. Vzal jsem do ruky její nohu a vše jí oplácel. Na chvilku přestala a řekla, že si teď zahrajeme takovou hru, že se bude bránit tomu, abych jí něco dělal s nohama. Já souhlasil, jelikož mě to stračeně vzrušovalo. Začalo to tak, že dělala, že jen tak sedí, já k ní přišel, povalil jsem ji, chytil jsem ji za nohy a začal ji kousat do obou nohou. Ona se začala bránit a snažila se mi vytrhnout, což se jí podařilo, ale já jsem ji opět chytil a začal znova. Pořád sebou ještě škubala, ale už věděla, že nemá cenu mi vzdorovat a už jen vzdychala a nechala se kousat. Strčil jsem si její paleček do pusy a opět ho cucal. Nakonec jsme se rozloučili a slíbili si další setkání.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.