Banner

Spolužáci

Vystoupila z vlaku, rozhlížela se, ale nikde ho neviděla. S lehkým zklamáním se vydala do vstupní haly nádraží, ale ani tady po něm nebylo ani stopy. Najednou se jí rozechvěl telefon signalizující příchozí smsku. „Musel jsem něco důležitého zařídit, za chvilku jsem u tebe... CHCI TĚ!!!“

Spolužáci

V podbřišku se jí dnes už po několikáté ozvalo to příjemně nervózní mravenčení. Za posledních pár týdnů ji provázelo několikrát denně, milovala to napětí a vzrušení. Strašně po něm toužila. V těch chvílích nebyla schopná se plně soustředit, viděla jen to, jak jsou spolu. Jak ji vášnivě líbá na krku, pomalu se přesouvá k ušnímu lalůčku, dychtivě jí ho olizuje a líbá. Neznala nic jiného, co by ji tak nažhavilo. Z jejích představ ji vytrhla osoba, která se k ní rychle přibližovala. Byl to on. V ruce měl kytici lilií, byla pro ni. Věděl, že tyto květiny jsou její nejoblíbenější. Bez jediného slova ji začal dlouze a vášnivě líbat. Tak strašně po ní toužil... a ona po něm. Do dneška neměli příležitost svoje touhy naplnit, trvaly jen zlomek času, co se znali. Chodili spolu do školy, ale nikdy mezi nimi k ničemu nedošlo, byli kamarádi.

Skoro tři roky se neviděli, když se potom zčista jasna ozval, jestli nechce zajít na skleničku. A ona šla. Dlouhé hodiny si povídali, až se nakonec, než se měli rozloučit zeptal, jestli nepůjde do kina. A ona opět souhlasila. Ten večer znamenal zlom v jejich dosud přátelském vztahu. Když se procházeli parkem, tak ji chytil kolem pasu a tak dál pokračovali v procházce. A pak to přišlo... Najednou se k sobě otočili a začali se líbat. Pomalu ochutnávali svoje rty, jazyky prozkoumávali neznámé prostředí, vzájemně se proplétaly. Ani jeden netušil, jak dlouho tam tak stáli. Byli jako omámení, hlavou se vznášeli v oblacích. Až se jejich jazyky a rty vzájemně nasytily, tak tam ještě chvilku stáli, s očima přivřenýma a vychutnávali si doznívající pocity tohoto okamžiku. Až se vzpamatovali, tak pokračovali v cestě. Došli k rybníku a tam se usadili na lavičku, kde je přepadla další vlna jejich vzrušení.

Divoce se líbali. Byli jako opilí, opilí sami sebou. Jejich vzrušení a chtíč z nich přímo sálalo. Položila mu ruku na jeho pomalu se vzdouvající poklopec. To, co se pod ním skrývalo, jeho mužská chlouba, bylo pořádně tvrdé. Začala přes něj pomalu přejíždět nahoru a dolů. Tiše jí vzdychal do ucha, byl v úplně jiném světě. Ona mu své vzdechy vracela, když ji začal líbat na šíji a pomalu postupoval k jejímu oušku a začal jí ho pomalu masírovat rty a jeho hbitým jazýčkem, přesně tak, jak to měla ráda. Jak tento večer mohl dál pokračovat, kdyby se nezačali ovládat, si mohou oba jen představovat. Dnes možná na to pokračování dojde. Ona v to aspoň tajně doufala. Za poslední týden, co se neviděli, si napsali mnoho žhavých smsek a ona ho strašně chtěla. Toužila po něm, celé její tělo toužilo po jeho vášnivých polibcích.

Chtěla ho cítit v sobě, vychutnávat jeho naléhavé přirážení, vnímat jeho zrychlený dech a jeho vzdychání. Tyto chvíle prožívala každý večer, když byla nadržená. Dělala si to sama a při tom si představovala, jak ji šuká. Představovala si ten divoký pustý sex, po kterém tak zoufale toužila. Z jejich vášnivého obětí je vytrhl nádražní rozhlas. „Pojď, vypadneme odsud,“ pošeptal jí naléhavě do ucha. Šli ruku v ruce tmavou noční ulicí osvětlenou slabými pouličními svítidly a tiše si povídali. Zalezli do malé příjemné hospůdky, kde se usadili do tmavého koutu. Seděli tak blízko u sebe, až vzájemně cítili vůně svých těl. Vedli tichý rozhovor při komíhajícím se plamínku svíčky. Ve vzduchu se vznášela jejich lačná touha po svých tělech povzbuzená vypitým vínem. Tiskli se na sebe a ona mu s naléhavostí v hlase pošeptala do ucha: „Pojď už pryč!“

Dlouze se jí podíval do očí a potom ji dlouze políbil. Nechali za sebou nedopitou láhev vína, zaplatili a šli pryč. Zastavil prvního taxíka, kterého uviděl. Vlastně mu málem skočil pod kola. Věnoval taxikáři speciální příplatek za rychlé služby a rychle hledal klíče. Rychle vyběhli schody, v tom spěchu se nemohl trefit do klíčové dírky. Nedočkavě za ním postávala a popoháněla ho. Objela ho zezadu kolem pasu a pevně se k němu přitiskla, jednou rukou šmátrajíc v jeho rozkroku. Sotva zavřel, popadl ji a přirazil ji ke dveřím. Nedočkavě se na ni vrhl a začal ji zuřivě líbat. Nevěděl, kam má dřív položit ruce. Nenasytně ji osahával a ona mu jeho doteky nadšeně vracela. Pomalu se pohaslou chodbou blížili k jeho obýváku. Položil ji na zem a pomalu z ní začal svlékat oblečení. Obratně jí rozepnul podprsenku.

Hladil její prsa a naléhavě sál a laskal její ztuhlé bradavky, tiše při tom vzdychala. Nedočkavě mu přetáhla tričko přes hlavu a prozkoumávala každý záhyb na jeho těle. Při průzkumu dorazila k jeho kalhotám, opatrně je rozepnula a stáhla dolů přes jeho vypracovaný zadek. Rukou zajela do trenek, aby mohla vysvobodit jeho velký ztuhlý penis. Pomalu mu ho začala honit a on u toho slastně zasténal. Mezitím se mu podařilo rozepnout jí kalhoty a ona mu pomohla je dostat dolů. Zajel jí rukou do kalhotek a začal prozkoumávat neznámou oblast jejího klína. Přejížděl jí přes kundičku, pak jí začal honit poštěváčka. Vzdychala u toho a byla celá bez sebe, tak moc toužila po tom, aby ho už zasunul do ní a pořádně jí to udělal.

Svalila ho na zem, klekla si nad něj a začala mu ho kouřit. Olizovala mu žalud jako lízátko, potom ho obemknula svými rty a pohltila ho až po kořen, pomalu přejížděla nahoru a dolů a přitom ho vysávala, zároveň mu ho začala honit. Byl celý bez sebe, ale těsně předtím, než se udělal, tak ji zarazil, položil ji na zem a pomalu do ní začal pronikat. Pomalu mu vzdychala do ucha, nehty mu zaryla do zad a vnímala jeho pomalé rytmické přírazy. Začala pohybovat pánví a udávat tempo. Začala zrychlovat. Byla tak nadržená, že se skoro hned udělala. Přetočili se a ona si na něj pomalu nasedla, začala se pohybovat a cítila, jak se v ní pohybuje, zrychlovala pořád víc a víc. Držel ji pevně za zadek a vychutnával její pohyby, zároveň ji laskal a sál její bradavky.

Hlasitě vzdychali, a to je rajcovalo k ještě rychlejším pohybům. Rychle se na něm pohybovala a on jí pomáhal. Jeho péro cítila hluboko v sobě a zároveň cítila ten pocit rozlévajícího se napětí, které začínalo od konečků prstů u nohou a pomalu se rozlévalo po celém těle. Potom se oba zároveň udělali ve společném obětí. Chvilku tak seděli a vychutnávali si ten pocit, dokud úplně neodezněl. Chvilku se společně mazlili a potom pokračovali dál. Realita byla nakonec stonásobně lepší, než si vůbec dokázala představit ve své fantazii.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.