Banner

Spolužačka Lenka

Ve druháku na gymplu jsem byl závislý na spolužačce Lence. Nevím, jak ten stav lépe popsat. Dělal jsem cokoli, abych mohl být s ní, i když bylo jasné, že ona o mě nijak zvlášť nestojí. Ke konci roku jsme se s Lenkou a pár kamarády dohodli, že v srpnu pojedeme na několik dní k ní na chatu do Podkrkonoší. Pak to ale postupně během prázdnin všichni kromě mě odřekli.

Naštěstí je Lenka tvrdohlavá a nechtěla se ztrapnit před rodičema, že má neschopné kamarády, tak doma řekla, že nás tam jede šest a jeli jsme jenom spolu. Bylo fakt krásně, možná až dost horko, po cestě od vlaku s krosnama jsme se pěkně zapařili. Když jsme konečně dorazili na místo a sundali bágly, sedla si Lenka na zápraží, vyhrnula sukni, že jí bylo vidět kousek kalhotek a začala hýbat nohama od sebe a k sobě, aby se zchladila. Po chvilce řekla: „Nebude ti to vadit, viď?“ Tak, mě to fakt nevadilo. (Já jsem dost nemehlo, co se holek týká, Lenka mě brala vždycky jako kamaráda, tak ji asi nenapadlo, že mě může vzrušovat). Nenapadlo ji to ani po obědě, kdy si na zahradě rozložila deku. Sukni si svlékla úplně a ukázala se jenom v bílých kalhotkách, pak si lehla na deku na záda a svlékla si i tílko, které si dala přes obličej, aby jí sluníčko nesvítilo do očí. Bylo to fakt krásné, mohl jsem si ji prohlížet a nemusel se bát, že by si toho všimla.

V plavkách jsem Lenku viděl už dřív, ale to je něco jiného. Má hezká malá prsa, přes která měla černou krajkovou podprsenku. Nohy měla trošku pokrčené, spoďárky vepředu trochu užší, takže jí po stranách vykukovalo strniště kraťounkých světlých chloupků. Po chvíli se překulila na bříško, a tak jsem si mohl prohlédnout její kulatý zadeček. Nohy měla malounko od sebe... Když se vyslunila, tak jsme šli dovnitř hrát karty. Lenka si oblékla zpátky jenom tílko. Sedli jsme si ke stolku, Lenka si ve spoďárách sedla na židli na bobek, takže teď vystavovala úplně všechno. Nemohl jsem se ovládat, pořád jsem jí tam koukal. Brzo si toho všimla (ach to ženské periferní vidění) a podívala se dolu, jestli ji něco nekouká... Tak, nekoukalo, každopádně teď jí došlo, že mi není úplně lhostejná. Dělala jako že nic, ale bylo nám to oběma jasné.

V osm večer řekla, že si půjde lehnou: „Budu se převlíkat, tak chvíli počkej, než přijdeš.“ Když jsem přišel do pokoje, seděla Lenka na posteli, kolena přitažená pod bradu, na sobě kostkované pyžamové kalhoty a růžovou mikinu. Chtěl jsem zhasnout a také se převléknout. „Počkej, jak jsi mě dneska vočumoval... Taky se chci podívat.“ říkala Lenka a tak nějak zvláštně hezky se u toho usmívala. To se fakt nedalo, okamžitě jsem měl erekci a myslím, že se dala jen těžko přehlédnout. „Okej,“ řekl jsem nejistě, ale bez přemýšlení, protože nejsem zvyklý ženám odmlouvat. „Svlíkni se do trenek!“ řekla rozkazovačně, ale strašně roztomile vysokým hláskem. Svlékl jsem se a stoupl si do pozoru. Chvíli na mě koukala a mně dělalo moc dobře, že ji vzrušuju. Pak vstala a přišla ke mně, cítil jsem jí z pusy zubní pastu, oběma ukazováčkama mi odtahla gumu u trenek a chvíli se koukala na můj penis.

Už se neusmívala, trochu se třásla a byla moc hezká. Šla zpátky k posteli a sedla si na ni do tureckého sedu. „Teď si je sundej,“ pokračovala naše hra. Svlékl jsem si trenky a Lenka si mě několik minut nahého prohlížela. Pak se zatvářila strašně něžně: „Pojď sem, tady si klekni“ a plácala před sebe na postel jako kdyby přivolávala psa. Klekl jsem si na postel, Lenka mi lehce zatlačila na zátylek, abych se opřel o ruce a nohy mi dala trochu od sebe. Seděla u mě z boku. Svoji ruku mi zasunula pod břicho, a začala mi třít penis, spíš tak jenom hladit a hlubším hlasem říkala: „Pašák, pašák...“ Asi to viděla u někoho, kdo má psa. Když se vyblbla, tak jsem jí řekl, že se musím jít vyčůrat. „OK, ale na to se chci taky podívat.“ Šli jsme tedy do koupelny. Lenka si v pyžamu sedla na vanu a já si nahý stoupl před záchod a snažil se vyčůrat. Měl jsem ale pořád erekci a tak to vůbec nešlo. Lenka vymyslela, ať si kleknu na všechny čtyři do vany a vyčůrám se tam. To také nebylo úplně snadné, ale nakonec se to povedlo. Řekla, ať počkám venku, že se chce taky vyčůrat. Pak jsme se vrátili do pokoje a šli spát.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.