Banner
Banner

Stan

To co vám budu vyprávět, se stalo minulé léto. Dvě kamarádky, moje přítelkyně a já jsme jeli na víkend pod stan na Máchovo jezero. Už postavit stan byla docela zábava, když se to konečně povedlo, holky se rozhodly, že se půjdou koupat, tak se začaly ve stanu různě přehrabovat v taškách a hledat potřebné věci.

Stan

A samozřejmě převlíkat. Byla to paráda, přehlídka prsou, všechny měly tak trojky a naše kamarádka Marta krásné pětky, a přitom postavu jak patnáctiletá holka. Nikdy jsem si toho nevšiml, bylo to asi tím, že nosila volné věci. A mezi nima já, péro už mně stálo a co s tím. Všimla si toho moje přítelkyně a Petra a nenápadně mi ho pohladila. Rychle jsem vystřelil ze stanu a čekal venku. Šli jsme se koupat, ale v hlavě jsem měl pořád ty krásné kozy. Večer jsme šli na pivo, dali jsme pár piv, něco k jídlu a dobře se bavili. Moje přítelkyně Petra už chtěla spát, a tak jsme šli do stanu, tam jsem se na ni vrhnul, stáhnul oblečení a začal ji lízat kundičku, tekla jak o život. Postavila se na všechny čtyři a já ji ho tam pěkně vrazil ze zadu a začal ji šukat, udělala se minimálně dvakrát, přestali jsme vnímat okolí a v tom se do stanu nahrnuly holky, zrovna když jsem ho vytahoval a začal stříkat. Jelikož Petra měla hlavu směrem ke vchodu a já stříkal, lítala jí mrdka přes hlavu přímo do obličeje Mátě. Ta se zasekla a strnula, jen na chvíli, než ji došlo, co se děje.

Jelikož měla o pár piv víc, začala se hned vysoukávat se svého oblečení. Zůstali jsme koukat a přemýšleli o tom co se děje. Máťa byla pohotovější a odpověděla, že to chtěla vždycky zkusit a začala Petře cucat kozy a prohrabávat kundu. Naše třetí kamarádka koukala, jako když ji polejou studenou vodou. Já se probral o trochu dřív a začal jsem Lucku hladit po kozách a její ruku jsem si položil na mýho čuráka, který už zase stál. Pomalu mě ho začala honit a já ji přitom rychle zbavil oblečení. Začal jsem ji cucat bradavky a mačkat o trošku menší kozy, než má moje Péťa. Položil jsem ji na záda a strčil jsem jí čuráka do kundy, byla krásně mokrá, píča jí čvachtala a při pohledu, jak si to rozdávají vedle dvě holky a vylizujou si navzájem kundy, byla to paráda. Začal jsem stříkat pěkně do Lucčiny kundy, která se okamžitě udělala.

Ale pořád jsem měl chuť na Máťu s těma krásnejma pětkama, přitulil jsem se k Martině a začal jsem ji cucat ti nádherný kozy a Péťa mě zatím masírovala pusou čuráka, který se okamžitě postavil. Chytnul jsem Martinu za boky a posadil na svýho čuráka, byla krásně úzká, pěkně na mě poskakovala a ty její velké kozy se houpali nahoru a dolů. Její úzká kunda tekla a čvachtala, což mě přivedlo do varu a začal jsem do ní pěkně stříkat. Její reakce byla neuvěřitelná, takový orgasmus jsem neviděl, řvala tak, že ji holky museli začat líbat, abychom nevzbudili celý kemp. Potom jsme všichni spokojeně usnuli. Ráno jsem se probudil jako první a měl jsem nádherný výhled na tři krásné prdelky. Hádejte, kterou jsem si vybral? Toto dobrodružství se nám zalíbilo a praktikujeme ho skoro každý týden. Pánové někdy už opravdu nemůžu, ale musím. Takže sexu zdar a hromadnému obzvlášť.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.