Banner

Stará láska nerezaví

Už se jen lehce navoním, prohlédnu se zálibně v zrcadle a vyběhnu ven do vlahého letního večera. Nechystám se na první rande, ale na schůzku se svým bývalým klukem. Je to něco přes rok co jsem se se Štěpánem rozešla, po dvou letech jsme pochopila, jak moc jsme rozdílní a ukončila náš vztah.

Stará láska nerezaví

Ale do dneška se mi na něj nepodařilo zcela zapomenout a tak, když mi nedávno začal přes ICQ psát a navrhl, že bychom se mohli vidět, byla jsem moc ráda. Naše setkání má být sice kamarádské, ale já tajně doufám v něco víc a Štěpán taky, řekla bych podle jeho sice drobných, přesto jasných narážek. Nemám v úmyslu se k němu vracet, ale moc by mě zajímalo, jaký by byl sex po roce… Kdysi jsme spolu prožili své poprvé, ale za ten rok, jsme každý pár sexuálních protějšků poznali. Za těchto úvah dorážím k hospůdce, kde se máme sejít. Štěpán už na mě čeká, a z jeho hodnotícího pohledu poznám, že mě stále považuje za vcelku atraktivní bytost. Objednáme si pivečko a po počátečních rozpacích si máme o čem povídat, vypráví mi veselé historky z vysokoškolského života a já se nestačím smát. Po pár pivech se dostaneme k probírání našeho milostného života a po chvíli povídání mi Štěpán svěří, že sice vystřídal dost holek, hezkých a šikovných, ale žádná mu v posteli neposkytla to co já.

To mi pozvedne sebevědomí, ale moc nepřekvapí, Štěpána totiž nejvíc vzrušuje vypouklé a právě najezené bříško, což je sice podivné, ale mě to moc bavilo. Po půlnoci se rozhodneme vydat domů, Štěpán mě doprovází, přeci jen po těch pivech nemám nejjistější krok. Kráčíme nádhernou i když trochu dusnou letní nocí a mě se pomalu začíná zmocňovat vzrušení. Ze Štěpánovy přítomnosti, z jeho vůně a pevných paží, kterými mě zachytává, když občas zakopnu, z jeho pronikavých očí i z toho jakýmsi napětím nabitého vzduchu. Náhle se na obloze zaklikatí blesk a ozve se hromová rána. Leknutím vypísknu a chytnu Štěpána za ruku. On ji pevně uchopí a přitáhne mě na svou vypracovanou hruď. Obejme mě a chvíli si jen hledíme do očí. Pak to nevydržím a zkoumavě ho políbím, což mezi námi způsobí takřka elektrický výboj. Polibek mi opětuje, cítím jeho jazyk, jak si pohrává s mým a jeho ruce, jak mě pevně svírají. Náhle ucítím kapky deště, jak dopadají na mé rozpálené tělo a to mé vzrušení ještě umocní. Zajedu do Štěpánových vlhnoucích vlasů a vychutnávám si jeho, čím vášnivější, polibky a blízkost jeho těla, a když mi svými ústy sjede na krk, vzrušením mi naskočí husí kůže.

Jeho horké dlaně přejíždí po mých, teď už zcela promočených, šatičkách, hladí moje boky, zadeček, bříško... Zatrne ve mně, tohle ho vždycky vzrušilo a k mé spokojenosti tomu tentokráte není jinak, oba se propadneme do jakéhosi vlastního mikrosvěta, kde jsme jen my dva a naše touha, neexistuje bouřka a prudký liják, nevnímáme, že okolo může kdokoli projít, neexistuje nic, jen my dva a po chvíli lavička, na kterou se usadíme, abychom pokračovali v něžnostech. Stále se líbáme a hladíme, ale naše touha je silná, po chvíli svléknu Štěpánovi promočené tričko a dotýkám se jeho vypracovaného těla, užívám si každý dotyk a Štěpán mě na oplátku zbaví letních šatiček. Svými rty mi přejíždí po krku, šíji, přejde na má ňadra, která osvobodí z podprsenky a mazlí se s nimi, když dojede k mému bříšku, s překvapením zjistí, že ho zdobí piercing, což ho vzruší velice, mazlí se s ním a já jsem v sedmém nebi. Jako ve snách vnímám jeho ruce, jak se dotýkají tenounké látky mých titěrných kalhotek, jak mě líbá po vnitřní straně stehen, jak mi kalhotky svléká a jak líbá a laská můj vlhký klín.

Pomalu do mě zasune prst, až se celá prohnu, po něm druhý a já se vzrušením celá třesu a křičím rozkoší. Po krátké chvíli mě polije horká vlna orgasmu a já celá omámená svlékám zbytky Štěpánova oblečení. Jeho nádherně naběhlý žalud přímo vybízí k pomazlení a tak ho nejprve pohladím rukou a pak zlehýnka přejedu jazykem. Štěpán usykne blahem a tak ho pojmu do úst celého a začnu ho jemně kouřit, což se líbí nám oběma, horkost z nás jen sálá. Ale pak už to nevydržím, narovnám se, pohlédnu do Štěpánových vzrušením zastřených očí a pomalinku na něj nasednu. Pevně mě k sobě přimkne a já se začínám pomalu pohybovat. Chvíli se milujeme velice něžně a pomalu, ale brzy se nám to začne vymykat z rukou, oba se přestaneme ovládat.

Zatínáme nehty do paží a zad toho druhého, cítím, jak mě Štěpán kouše do krku a mě to rozpaluje víc a víc, sténám, začínám se chvět, ale nemůžeme přestat, cosi nás nutí pokračovat, milovat se stále prudčeji, až se oba zalykáme rozkoší. Zakloním se, nechám své tělo zchladit přívalem deště, z dálky slyším hromy a matně tuším blesky protínající oblohu. A postupně se naše vášeň začíná stupňovat, přírazy jsou ráznější a prudší, až náhle oba vykřikneme, a dva tři táhlé pohyby nás oba dovedou k silnému orgasmu, po kterém se obejmeme, chvějeme zimou i doznívajícím orgasmem a vychutnáváme si tenhle neopakovatelný okamžik.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.