Banner

Stěhování

Podle skutečné události: Jednou v létě potřebovala sestřina kamarádka Petra pomoct se stěhováním. Já jsem obětoval sobotu a svůj vůz ke stěhování společně se sestrou. Když už bylo vše na svém místě, odpočívali jsem v bytě. Seděli jsem v obýváku, já seděl vedle sestry a Petra před námi. Petra byla docela pěkná holka.

Stěhování

Měla štíhlou postavu a trochu menší prsa. Zato sestra měla velké poprsí skoro nikdy nenosila podprsenku a její velké bradavky ji vykukovaly skrze tričko. Mě to osobně dost vzrušovalo. Tak si tak sedíme v obýváku a najednou Petra řekla: „Nedáme si trojku?“ Já se chvilku zarazil a odpověděl jsem „Klidně, proč ne.“ Zato sestra se zadrhla a koukla na nás. Po chviličce se Petra svlíkla triko a ukázala nám prsa. Já koukal s otevřenou pusou a šťouchnul jsem do sestry. Ona se na mě docela zle podívala. Petra přistoupila blíže k sestře a začala se s ní vášnivě líbat. Sestře se to docela začalo líbit. Obě se začali osahávat na prsou. Můj penis byl v pozoru. Ani jsem nedýchal, jak to bylo sexy. Potom Petra sundala sestře tričko a já viděl poprvé sestřiny nádherné čtyřky. Netrvalo chvilku a Petra se vrhnula na její spodní část. Sundala jí najednou kalhotky s kraťasy. Její nádherně oholená kundička mě docela dostala.

Poprvé v životě jsem viděl sestru nahatou. Byla fakt nádherná. Petra jí lízala na vagíně a sestře to bylo velice příjemné. Já seděl vedle nahaté sestry a penis mi stál. Moje ruka začala směřovat k sestřině nádhernému poprsí. Začal jsem jí mačkat prsa. Petra se pomalinku sundávala spodní díl oblečení, až byla úplně nahatá. Moc mě nevzrušovala, ale nebyla zas tak špatná. Setra mi najednou sáhla na stehno a tvrdě mi ho zmáčkla. Její orgasmus byl rychlý a bylo toho hodně. Petra měla celou pusu postříkanou od poševního výtoku. Její vagína byla celá mokrá. Sundal jsem si kraťasy a vyndal jsem penis. Začal jsem masturbovat. Sestra se koukla na mě a vzala mi penis do ruky. Začala mi ho docela rychle honit. Já jí osahával prsa. Petra stále olizovala sestřinu vagínu. Po chviličce jsem začal cítit, že budu stříkat. Nějak jsem to nestihnul a začal stříkat v sestřině rukou. Orgasmus jsem měl tak velkej, že jsem dostříknul přímo na její poprsí. V její ruce se objevilo velké množství semene. Ona vzala ruku a celou si ji olízala od mého spermatu. Potom si Petra lehla na zem a sestra si lehla na ní a začali se milovat.

Já seděl na pohovce a honil si penis. Penis mi stále stal v pozoru. Kleknul jsem si k nim blíž a osahával je. Sestra vyšpulila prdelku a lízala Petřinu kundičku. Já neváhal a začal jsem lízat sestřinu anální dírku. Dost mě to chutnalo a pomáhal jsem si prstama. Stáhnul jsem předkožku a pomalinku jsem ho strčil do sestřiny vlhký prcinky. Ona se podívala na mě, co to dělám, a v tom jsem byl přímo v ní. Držel jsem jí za pas a přirážel do ní. Ona se netvářela moc nadšeně, ale pro mě to bylo velice příjemné. Měla velice těsnou vagínu. Cítil jsem, že budu stříkat, a tak jsem ho vyndal a vystříknul jsem přímo na její vagínu. Sperma stékalo po její prdelce a kapalo na zem. Byl jsem tak nadrženej, že mi můj penis pořád stál. Potom se holky obrátily a měl jsem před sebou Petřinu prcinku. Zasunul jsem to přímo do ní a rychlýma pohyby jí začal prcat. Tentokrát, to bylo dost dlouhé, za to pro mě příjemné. Všichni jsme byly zpocení, a tak mi občas vyklouznul ven. Zkusil jsem i anál. Měla ho tak volnej, že ani necítila kam jí ho strkám. Po několika minutách jsem naposledy vystříknul do Petry. Pak jsme nahatí a unavení leželi na zemi. Byl to nádhernej sexuální zážitek se sestrou.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.