Banner
Banner

Strýček - učitel sexu

K tetě Janě (sestra mé mamči) jsem jezdila pravidelně na prázdniny a bylo mi u nich vždycky moc fajn. Když mi bylo 14, strýček náhle zemřel, ale jelikož byla teta ještě fešanda a žádoucí, pořídila si hned nového mužského. Sice spolu žili, jak říkala moje mamča, na psí knížku, ale teta Jana ho zbožňovala, což by poznal snad i slepý.

Strýček - učitel sexu

Sestřenice Zita ho nesnášela a dávala mu to neustále najevo. A tak se stalo, že jsem další rok přijela na prázdniny a teta Jana mi řekla, že Zita odjela na prázdniny k babičce (mamince po zemřelém taťkovi), ale že klidně můžu zůstat, když už se to tak zamotalo. Večer jsem v posteli přemýšlela, zda bych neměla raději odjet domů, ale nakonec jsem si řekla, že nějaký čas zůstanu a uvidím. Sluníčko už pěkně hřálo, když mě probudilo něco zvláštního. Měla jsem silně roztažené nohy a někdo mi rejdil v mé panenské pičce jazykem. Ano, byl to tetin přítel, můj nevlastní strýček Roman. „Klárko líbí se Ti to, co Ti dělám?“ Asi jsem přikývla, neboť řekl: „To jsem moc rád, líbíš se mi od prvního setkání a ty Tvoje nádherné kozičky - můžu si s nima hrát, prosím Klárinko, dovol mi to.“ Chraplavě jsem mu odpověděla, že jsem "TO" ještě nikdy nedělala a že se moc bojím.

„Neboj Klárko, budu opatrný.“ Ocucával moje tvrdé kozičky, prsty jemně mnul poštěváček a já poprvé ve svém skoro ještě dětském životě poznala, jak chutná skutečný orgasmus (nevěděla jsem, že se tomu tak říká, ale poučil mě Roman). „Už si někdy měla v ruce pánské přirození?“ Odpověděla jsem, že ne a tak mi Roman začal ukazovat, jak mu ho mám hladit, říkal, že se tomu říká, ocas, čurák, pták, péro, bidlo nebo kokot a ptal se, jak mu budu říkat já. Řekla jsem, že se mi líbí čurák a už mi Roman přikazoval: „Vezmi si čuráka do ruky, hoň ho, ochutnej ho jazykem, narvi si ho do pusinky, kuř ty malá čubko“ a já zjistila, že se mi to moc líbí a plnila všechny jeho příkazy. Najednou nade mnou Roman začal křičet: „úúúúž Ti to nesu, ty malá kurvo“ a já cítila, že mi stříká něco hnusně mazlavého do pusy. Držel mi pevně hlavu, takže jsem nemohla tu hnusotu vyplivnout a pomalu jsem to polykala.

Zvedal se mi žaludek, chtělo se mi zvracet a začala jsem brečet. „No neřvi Kláro, to dělají všechny ženský, vykouřej čuráka a pak mrdku pěkně sežerou, to je normálka. Tetě Janě to moc chutná, můžeš se někdy koukat oknem.“ Tetu Janu jsem měla ráda a pokud i ona toto dělala, není to zaručeně nic špatného. Roman mi opět rejdil jazykem v pičce a mně se hrozně chtělo čúrat. Když jsem mu to řekla, odpověděl, že není problém a že se mu mám vychcat do huby, chcanky z tak mladý kundy bude pít moc rád. Chvíli jsem se bránila, ale když mi Roman několikrát zmáčkl močový měchýř, vypustila jsem jeho obsah do jeho pusy. „Tak Klárko, teď přijde Tvé odblanění, možná Tě to trošku bude bolet, neboť na Tvou malou kundu mám dosti velkého čuráka, ale ty to vydržíš viď holčičko?“

Pomalu se tím svým velkým čurákem zasouval do mé pičky. Křičela jsem bolestí, bránila jsem se tím, že jsem Romanovi do krve poškrábala záda, ale nepovolil. „To sis měla rozmyslet dřív, ty kurvičko, teď drž.“ Do pusy mi narval svoje slipy a ruce mi zkroutil nad hlavou a tvrdě přirážel do mé právě zprzněné kundičky. Už se mi to dokonce začínalo líbit, když se nade mnou vztyčil, zařval a tvrdě přirážel až na dno mé mladé pičky. Semeno mi vytékalo z kundičky a já bulila, že budu v tom a všechno praskne. „Neplaš hady,“ řekl, „zítra budeme prcat s gumou, abys byla klidnější.“ Do tajů sexu mě zaučil fantasticky, ve svých necelých 16 ti letech jsem zmákla bravurně kouřit ptáka a labužnicky spolykala tu dobrotu do poslední kapky, šoustat mužskému prdelku jazykem i různými náhražkami a sama jsem měla obě spodní díry připravené pro pořádné šoustání v nastávajícím životě.

Roman chodil každé ráno, hned jak odešla teta do práce, pak odcházel na odpolední směnu a když se v noci vrátil, řádil na tetě Janě jako šílenec. Byl sice o několik let mladší než teta Jana, ale kde bral tu sílu, to jsem nikdy nepochopila. Zůstala jsem celý měsíc a ani "mé dny" nezastavili Romana předtím, aby do mě s chutí mohl rvát toho věčně nadrženého čuráka. Od té doby jsem k tetě Janě jezdívala častěji i o víkendech a přestože jsme nebyli v domě nikdy sami, vždycky jsme si někde našli místečko, abychom si navzájem udělali dobře. Od té doby uplynulo několik let. Žiju s přítelem, mimochodem jmenuje se též Roman a čekáme dítě. Musím přiznat, že sama nevím, čí je, neboť nastavuji svou věčně nadrženou pičku i strýčkovi Romanovi - sice jen občas, ale kdo ví? Strýčka Romana, svého učitele sexu stále nade všechno miluju!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.