Banner
Banner

Svazování mám ráda

Tentokrát bych Vám chtěla přiblížit další zajímavou příhodu, která se mi stala s Michaelou, když jsme spolu byly asi půl roku. Všechno začalo tím, že Michaela měla chuť jít na večeři do nějaké restaurace a já jsem svolila. Zavřely jsme krámek, ve kterém jsem také už nějaký čas pracovala, protože jsme s Michaelou chtěli být pořád spolu.

Svazování mám ráda

Nejdřív jsem jí říkala, že si najdu klidně jinou práci, ale ona na to: „Já jsem stejně chtěla mít ještě jednu prodavačku, protože to tady moc nezvládám, takže jsem jenom hrozně ráda, když tady můžu mít tebe, miláčku“. Vzaly jsme si na sebe tedy nějaké večerní šaty, které jsme si každá navzájem pochválily a vyrazily jsme. Šly jsme do restaurace, která byla od naše bytu jenom asi sto metrů a už jsme tam spolu několikrát byly, ale většinou jsme radši chtěly vypadat jako kamarádky, aby si na nás lidi tolik neukazovali, ale poslední dobou jsme se začaly líbat i na veřejnosti a začalo nám být jedno, co si o nás budou lidi říkat. Byl to opravdu krásný večer i když byl listopad a obou nám bylo spolu hrozně příjemně. Objednaly jsme si nějaké jídlo a k tomu jsme si nechaly přinést výborné červené víno, které jsme s Michaelou měly obě rády.

Nevím, jestli to Michaela věděla, ale ty šaty, které si vzala na sebe, mě na ní vždycky hrozně rajcovaly a začala jsem mít touhu začít ji líbat a hladit. Řekla jsem jí to, ale ona se jenom usmála a mluvila dál jako by mě chtěla napínat. Už jsme měly skoro druhou láhev vína vypitou a ani jsme si toho skoro nevšimly, až když přišel číšník a zeptal se: „Ještě jednu láhev dámy,“ tak nám došlo, že by jsme se měly krotit, protože žádná z nás nebyla zvyklá nějak moc pít. Michaela mi pořád vyprávěla nějaké historky, ale já jsme ji už moc nevnímala a upřeně jsem se na ní dívala, přičemž jsem se začala hladit na stehně. Po nějaké době jsem to už nevydržela, naklonila jsem se k ní a vášnivě jsem ji začala líbat. Samozřejmě, že si toho všimla skoro celá restaurace a bylo slyšet, jak si všichni a nás šuškají, ale mně to bylo úplně jedno.

Michaela se ke mně naklonila a řekla mi: „Dani měla bych pro tebe dneska doma překvapení, ale nevím, jestli se ti bude líbit. Víš možná, že budeš proti, ale možná taky, že se ti to líbit bude. Chceš abychom dnešní noc udělali zajímavější, nebo ne?“ Řekla to docela s tajemným pohledem a já jsem hrozně chtěla vědět, co si na mě připravila, a tak jsem jí odpověděla: „No to víš, že chci ty jedna tajnůstářko, ty víš, že mám ráda cokoliv, co vymyslíš, ale nemohla by jsi mně trochu naznačit, co tím překvapením myslíš. Víš, chtěla bych vědět, na co se mám připravit.“ Zavrtěla hlavou a zavolala číšníka, abychom mohly zaplatit. Cestou zpátky jsem z ní chtěla něco dostat, ale ona neříkala nic a dál mě napínala. Když jsme přišly domů, tak jsem jí řekla, že se půjdu ještě osprchovat, ona řekla, že to nevadí a že na mě počká v naší společné ložnici.

Napustila jsem si vanu a pořád jsem musela přemýšlet o tom, co to překvapení je. Vlezla jsem si do vany a začala jsem na Michaelu myslet, nevědomky jsem se tak začala hladit a snila jsem o dalším našim krásném milování, z něhož mě vyrušila až Michaela voláním, ať si pospíším, že jí je tam samotné smutno. Začala jsem se tedy skutečně mýt a pak jsem na sebe hodila jenom župan, protože jsem věděla, že moc oblečení dnes večer bude spíš na obtíž. Vešla jsem tedy do ložnice a Michaela ležela na posteli a čekala na mě. Lehla jsem si tedy na ni a začala ji líbat. „Ne takhle to dneska nebude drahoušku,“ řekla a odstrčila mě na postel. Šla ke svému nočnímu stolku a vyndala z něho pouta. Já jsem nevěděla, co mám dělat, dost mě to překvapilo, zvedla jsem se tedy z postele a zeptala jsem se Michaeli: „Ty mě chceš svázat? Já nevím, jestli to je dobrý nápad,“ ale v té chvíli do mě Michaela strčila tak silně, že jsem zakopla o postel a skácela se na ni.

Buchla jsem se při tom do nohy a chtěla jsem se na to podívat, ale Michaela ke mně rychle přiskočila a začala mi vázat za hlavou ruce k posteli. Měla vždycky trochu větší sílu, a tak moje snaha dostat se z jejího sevření nevyšla a po chvilce jsem ležela na posteli svázaná. Když jsem viděla její šibalský úsměv, tak jsem si začala říkat, co asi se mnou má za plány a řekla jsem jí: „Michaela pusť mě, uděláme si krásný večer i bez těch pout,” ale dala mi prst na pusu a řekla: „Teď tady nerozhoduješ holčičko, zeptala jsem se tě v restauraci, jestli to chceš a ty jsi mi řekla, že ano. Teď si s tebou pohraju a už nemluv, pokud se tě na něco nebudu ptát. Mohla by jsi taky dostat roubík.“ V té chvíli jsem tedy radši už nic neříkala, protože roubík jsem opravdu nechtěla, a to že mi ho Michaela dá, jsem jí věřila. Na chvilku odešla pryč a já jsem se pokusila nějak dostat z pout, ale byli dost utažené, takže jsem neměla šanci a musela jsem čekat, než se Michaela vrátí.

Po chvilce se vrátila a sedla si ke mně, dívala jsem se na ní s hodně vyděšenýma očima, a tak mě pohladila po tváři a řekla mi, ať se nebojím. Ještě jednou jsem se jí pokusila přemluvit, ale to jsem dostala takovou facku, že jsem rychle zmlkla. Nikde jsem si o Michaele nemyslela, že by něco takového mohla někomu dělat a teď tohle. Lehla si na mě a já jsem na sobě cítila to její horký tělo, byla vážně dost rozpálená, třela se o mě stehny a začala mě vyvlíkat ze županu. Začalo mě to vzrušovat, a to i přesto, že jsem se nemohla hýbat, možná právě proto, a to jsem nemohla pochopit. Hladila mě po tváři a jazýčkem mi lízala bradavky. Za chvilku jsem už byla rozpálená snad ještě víc než ona, ten pocit, že si se mnou mohla dělat co se jí zachtělo, mě hrozně vzrušoval a počáteční strach ze mě rychle vyprchal.

Dál mi dráždila bradavky a já jsem začala nahlas vzdychat, líbala mě taky na krku, a pak se začala sunout níž, až k mojí kundičce, byla jsem tak roztoužená a čekala jsem její dotek, ale ještě do mě vniknout nechtěla a vrátila se zpět k mým prsům, aby mě ještě víc rozparádila. Řekla mi, že ji budu muset poprosit, aby mě udělala a já jsem ji hned prosit začala. Už jsem byla úplně mokrá a ona mě pořád nechala čekat, až po chvíli se vydala níž a začala mě vzrušovat jazýčkem. Byla jsem jak omámená a prosila jsem ji čím dál víc nahlas. Strčila do mě jeden prst, pak dva a nakonec hned tři prsty a hýbala s nimi pomalu ven a dovnitř a přitom si jazýčkem hrála s mým poštěváčkem. Už jsem nebyla schopná ji dál prosit a křičela jsem jenom její jméno, ona začal zrychlovat s mým prstěním a její jazyk byl taky neuvěřitelný.

Po chvilce jsem dosáhla mého největšího orgasmu, celá jsem se hrozně klepala a křičela, Michaela zatím vylizovala moji dírku a pak bez varování začala znova. Takhle mě udělala hned třikrát a já jsem se furt na posteli třásla, ale pouta nepovolily. Potom mě rozvázala a já jsem ji obejmula, lehly jsme si spolu vedle sebe a řekla mi: „Možná jsem to trochu přehnala, nebyla jsem na tebe moc tvrdá?” a já jsem jí řekla: „Ne, bylo to fantastický a můžeme si to jednou vyměnit, zlato.“ Přitulily jsme se k sobě blíž a společně jsme spolu usnuly jako vždycky.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.