Banner
Audio povídky

Synáčkova pomsta

Bylo mi 22 let, studoval jsem vejšku a právě jsem šprtal na zkoušky. Najednou se za mnou objevila máma a že prý se jde se mnou rozloučit. Věděl jsem, že to mezi ní a tátou už nějakou dobu neklape, ale že to dojde tak daleko, to jsem nečekal. „Stěhuju se do garsonky k babičce, protože si dneska táta nastěhuje tu svou kurvičku, ale ty zde zůstáváš, u babičky bys neměl klid na studium a táta souhlasil, abys zde dál bydlel.“

Synáčkova pomsta

Když máma odešla, na učení už jsem neměl náladu ani chuť a čekal co si ten "můj vzorný otec" přivede domů. Když se pak večer objevil s Ivanou, málem jsem se začal hlasitě smát. Ivana totiž byla na základce moje spolužačka a byla to vyhlášená školní kurva. Už na základce se na ní vystřídali snad všichni deváťáci (včetně mě) a i později se účastnila různých mejdanů, na kterých se prováděly sexuální orgie a Ivana v nich byla vždy hlavní aktérkou. Co jsme s ní všichni vyváděli! Ona byla svolná snad úplně ke všemu. Na jednom z mejdanů, kdy se na ní vystřídalo asi šest kluků jsme jí kolektivně všichni pochcali a ta kurva ty naše chcanky dokonce polykala. A ta by nyní měla být moje náhradní máma? Když mi jí táta představoval, Ivana na mě dělala prosebné ksichtíky, jen abych ji neprozradil.

V noci, když jsem si šel pro pití do kuchyně, ozývaly se výkřiky a sténání z ložnice a já slyšel: „mrdej ty čuráku, roztrhej mi tu nadrženou píču.“ „To víš že Ti ji roztrhám, ty čubko šoustavá, ale teď mám chuť na Tvoji prdel, ty děvko“ a pak se ozval příšerný řev, to když jí ho fotr asi zarazil do prdele až po koule. Odešel jsem spát a celou noc jsem se v posteli převaloval a přemýšlel, jak se tátovi na tu zradu, kterou spáchal na mámě pomstít. Malá pomstička přišla hned ráno. Táta odešel do práce a Ivana se právě osprchovala a začala se připravovat na cestu do práce. Byla jen v podprsence a tangách, když jsem vrazil do koupelny. „Co sem lezeš?“ štěkla na mě. „Zavři tlamu a koukej mazat do obýváku, chci Tě vykropit ty kurvo,“ zařval jsem. Ivana čuměla jako kráva a tak jsem dodal: „a nebo chceš, aby se táta dozvěděl co jsi vlastně zač?“

V obýváku jsem jí narval povadlého ptáka do huby a zajížděl co nejhlouběji do krku, až se té svini zvedal kufr. Při tom jsem jí kroutil bradavkama, až slastí začala křičet a když jsem jí palcem u nohy zašátral mezi chlupy, byla mokrá jak nacucaná houba po dešti. Vmáčkl jsem ji na sedačku, zvedl nohy až na svá ramena a prudce do ní zajel až po koule. Řvala jako kráva, ale napichovala se na můj tlustý nástroj jako šílená. Konečně jsem ji vystříkal, čuráka otřel o její pěkné kozy a odešel do koupelny. Přišla za mnou, nadávala mi do zkurvenejch hajzlů a když jsem vylezl ze sprchy, rychle tam zapadla ona a stále nadávala, že kvůli mně přijde pozdě do práce. Tyto hrátky se opakovaly každý den kromě víkendů - v pondělí pak Ivana dost trpěla, neboť jsem byl za ty dva dny nadrženej a dával jí pěkně do těla. Přesto však v noci s fotrem řádila jako kdyby nešukala celý měsíc.

Asi za půl roku přišel za mnou táta a oznámil mi, že odjíždí na 4 dny na služebku mimo ČR a že doufá, že s Ivanou budu vycházet tak, jako kdyby tady byl. Zatím si prý Ivana nestěžovala, že bych jí život v našem bytě nějak komplikoval. No na co by si taky mohla stěžovat, péro mám slušný a projíždím jí ty její díry pravidelně a festovně! Ale to táta nevěděl. Hned odpoledne jsem se domluvil s třema kámošema, kteří mimochodem už Ivanu taky několikrát na mejdanech projížděli, aby večer přišli k nám. Ivana se snažila uklohnit něco k jídlu, ale když jsem odmítl, uraženě odešla do koupelny a pak jen v lehké noční košilce zasedla v obýváku k televizi. Zatím co se koupala, přišli kámoši a ukryli se v mém pokoji. I já se odešel vykoupat a do obýváku jsem už vstoupil nahý, s mírně ztopořeným čurákem.

„To mi neříkej, že chceš zase mrdat, vždyť už jsi mě projel ráno,“ začala vřískat Ivana. „Jo ráno bylo ráno a teď je večer a nejsem sám, kdo Ti chce projet tu Tvojí projebanou píču.“ To už do obýváku vběhli moji nadržení kámoši, z Ivaniny noční košilky udělali kus hadru, se kterým by mohla tam vytírat podlahu a už jí rejdili svýma čurákama ve všech jejích otvorech. Já si zatím pohrával s jejíma kozičkama, které jsem se rozhodl tvrdě povalchovat a podumlat a když se kámoši konečně vystříkali, přenechal jsem jim k hraní kozy a prudce zarazil svého tvrdého čuráka do Ivaniny prdele. A protože mám ptáka pěkně tlustého, po každé u toho řve jako šílená. Dnes jsem se rozhodl, že k čuráku budu přidávat ještě prsty a tu její prdel jí pěkně roztrhám. Roztahoval jsem jí prdel, tvrdě útočil čurákem a ještě do ní rval střídavě 2 a 3 prsty.

To už jí ale jeden z kámošů rajcoval kundu též několika prsty a aby ta naše kurva nerušila noční klid, dostala roubík do huby v podobě dalšího čuráka. Šoustali jsme tu čubku už hodně přes půlnoc a její prosby, že ráno musí vstávat do práce jsme ignorovali. Když už jsme se na ní, nebo do ní, každý 3x vystříkal, odvedli jsme ji do koupelny, položili do vany a na její tělo se začal snášet gejzír zlatavého moku z našich močových měchýřů. „Otevři tlamu a polykej!“ řval jsem na tu štětku a usmíval se přitom s vědomím, že jsem se tátovi za zradu, kterou spáchal mámě, konečně pomstil.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.