Banner

Synova úchylka

Ahoj, jmenuju se Helena a je mi 38 let. Mám 16-letého syna, říkejme mu třeba Honza. Nebudu uvádět pravá jména, abych zůstala v utajení. Stalo se to právě v den jeho 16-tých narozenin. Seděli jsme odpoledne u televize a sledovali nějaký pořad (manžela nemám, jsem již 3 roky rozvedená).

Synova úchylka

Honza najednou otočil zrak na mě a pozoroval mě asi dvě minuty. „Co je?“ zeptala jsem se. „Mami,“ řekl on, „já s tebou chci mít sex.“ Vůbec jsem nevěděla co říct, jen jsem zůstala koukat s otevřenou pusou. „Nikdy! Seš normální dobytek, ptát se vlastní mámy!“ pak jsme seděli asi hodinu beze slova, oba zaskočení a naštvaní. Brala sem věc za vyřízenou a už na to nemyslela. Proto jsem šla bez obav na záchod. Vyčůrala sem se a otočila se, že spláchnu, když vtrhl dovnitř! Zabouchl a opřel mě o dveře... Ihned mi začal vyhrnovat triko a sundávat kalhotky.

„Nech mě!!! Ty úchyláku!“ křičela jsem, ale on nepřestal... Stáhl mi kalhotky a zatím si rukou honil svůj naběhlý penis. „Hezky se uvolni, protože teď si spolu zapícháme“ řekl a chtěl mi ho strčit do mé vagíny... Já měla ale nohy u sebe a nemohl se strefit. Stále jen žaludem tápal v mém zarostlém rozkroku. Potom si ale pomohl prstem a našel dírku do mé mušličky... Okamžitě zasunul penis dovnitř a začal mě píchat. „Jooo!“ volal „dlouho sem se chtěl vrátit tam, odkud jsem přišel!“ Pořádně tvrdě ho do mě vrážel a pak do mě i vystříkl. Je pravda, že já se udělala taky, ale pocit, že to byl penis mého syna je hrozný! Den skončil a já šla s myšlenkami na to co se stalo spát... Měla jsem neklidný spánek. Najednou jsem se probudila a zjistila jsem, že mám ruce pevně svázané pod sebou, syn mi drží roztažené nohy a má úplně tvrdý úd! Řekl jen: „Uvolni se, teď už se stejně tomu bránit nemůžeš...“ a pak jsem ve tmě uviděla jeho velký lesklý žalud, jak se ke mně blíží.

Dotkl se mojí mušličky a párkrát projel mou čárku nahoru a dolů. Měl úplnou pravdu, nemohla jsem dělat vůbec nic. Potom jsem cítila, jak mi jeho horká hlavička roztahuje pysky a zajíždí hluboko do mého lůna... Byl horký a s každým přiražením se zdál být větší a větší... Celou mě vyplňoval. Občas přirazil tak tvrdě, že jsem cítila, jak mi vytrhl pár chloupků. Vrážel do mě svůj penis asi hodinu a půl a dvakrát se mi do vagíny vystříkal. Pak už mi jen poděkoval a odešel. Od té doby uplynuly asi tři měsíce a Honza se mnou souloží minimálně jednou za den. Já nechci, ale on se mě neptá. Aspoň si ale nemohu stěžovat, že mám neuspokojené své ženské potřeby...

Komentáře k povídce (1)

10.04.2021 12:34:26Deviant704103411kladno
Tak ted Nevim co rict MAM POCIT ZE ONAS PISES MATKO ALE. TO JE DOBRE. VIS CO. SE. DIVIM ZE. JSI JESTE NEBAPSALA O TOM JAK RADA MUCIS SEGRU A TO. ZE. MUJ CURAK SLOUZIL JAKO DUDLIK A TED. PO 13LETECH. JE ZNI SKVELA OTROKINE. A MRDAT NA POVEL BUDE. I ZE PSEM NEBO 100KOKOTU USPOKOJI jana draha moje matka bernartice u trutnova. A

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.