Banner
Banner

Ta pravá

To už je tak dávno, že už to není pravda. To se tak říká o událostech dávno minulých, kdy je vše už věkem promlčeno. Mně bylo krásných 24 a jí o 14 let více. Zralá žena v nejlepším věku. Jako víno, které je věkem zhodnoceno nad zlato. Ten předsilvestrovský den a ta noc. Už v práci to začalo jiskřit.

Ta pravá

Sloužili jsme poslední odpolední směnu a konec roku bylo třeba zapít. Byl jsem krátce v té době nadřízeným dvěma ženám v malém chemickém provoze. Mistr daleko, vlastně jsme ho viděli jen dvakrát za směnu, a to by se podle jeho pochůzek daly řídit hodinky. Láhev jsme otevřeli po sedmé hodině večerní a věděli jsme, že mistr se ukáže až za deset devět. Času dost, a tak jsme toho využili. Frťánek za frťánkem a byla tu slušná rumová opička. Jak vlastně jel provoz ani nevím. Řídili jsme chemický proces jen podvědomě. Vědomí jsme potřebovali na vnímání jiných podnětů. Po přípitku přišlo i na novoroční přání a polibek, který jej doprovázel, se nějak protáhl. Než šly rty od sebe, věděl jsem, že její malá prsa jsou pevná a krásně padnou do ruky.

Po dalším přípitku jsem už ty prsy nepustil a docela bezostyšně jsem líbal obnaženou bradavku. Její vzdechy daly jasně najevo souhlas s pokračováním. Stojíce v tmavém koutě na schodišti, prozkoumávali jsme se vzájemně, nedočkavě rukama jako dva slepci. Zajel jsem rukou do jejích kalhotek na horký dychtivý klín, počechral porost, o kterém jsem se v té době jen domníval, že je světlý. Přejel jsem prstem po strážci podsvětí a několikrát zajel mezi rozchlípené provlhlé pysky. Kolena se jí podlamovala, ale nezapomněla oplácet plnou měrou. Rozepnutým poklopcem projela její ruka a zkušeně uchopila můj ztopořený nástroj. Několik zkušených tahů, kterými přezkoušela kvalitu, mě přivedla až na pokraj výstřiku, ale nedotáhla to do konce. Poznala ten okamžik a přerušila tu slastnou masáž. Byl čas se rozejít do koupelen a potom domů.

To se ale nestalo, hned za vrátnicí jsme si očima řekli, co chceme a vyrazili jsme na návštěvu kolegyně na mateřské dovolené. Na nic se nás neptala, snad jsme to měli napsané na čele, jen s námi v obýváku vypila decku vína, vyslechla z úst zkušené kolegyně dobře míněné rady o nutnosti zachování manželské věrnosti (ráno se ukázalo, jak pošetilá byla ta slova) a rovnou nám rozestlala. Zůstali jsme sami se svojí touhou a té jsme rychle podlehli. Postupně mizely zábrany i svršky a když jsem se jazykem ponořil do její zlatavé studánky, dolízal jsem ji k prvnímu vrcholu toho večera. I ona mě ústy potěšila, ale na první kontakt mého žaludu s její píčkou nikdy nezapomenu. Bylo to něžné pohlazení náhle vzniklé lásky.

Škoda, že jsem nemohl stříkat dle libosti do té nádherné, těsné pochvičky, která tak pevně objímala můj úd. Nemohli jsme si dovolit riskovat těhotenství, oba jsme nechtěli rozbít svá manželství, měli jsme děti a ona navíc i rozum. Přesto jsme se tu předsilvestrovskou noc milovali ještě několikrát. Když jsem do ní po krátké pauze, ležíce na boku, vstupoval zezadu, tiskl jsem ji v náručí a nemohl se nabažit jejích prsů. Masíroval jsem ta jablíčka a stal jsem se pro tu noc její součástí. A nejen tu noc, ale ještě dalších patnáct let nám ta nádhera vydržela. Nepoznal jsem hezčích chvil, byla vždy ochotná přijmout moje tělo a nebylo místa kde bychom se nemilovali, ve sprchách, v autě, na strništi i v měkké trávě, u ní i u mě doma, ve všech koutech republiky a vždy to bylo fantastické, prostě to nejkrásnější milování jsem zažil se svou starší kolegyní. Jen díky jí jsem nikdy po tu dobu, nepřestal milovat svoji ženu. Jen díky její vstřícné lásce jsem poznal, co je skutečné milování.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.