Banner

Tak trochu jiné posilování

Když mi bylo 16 let, měli jsme s kamarádama z našeho baráku v jedné sklepní místnosti takovou primitivní posilovnu. Pár podomácku vyrobených činek, nějaká pružina a posilovací lavice. Zařídili ji starší kluci, ale nejvíc jsme jí používali my mladší, teda já a můj stejně starý kamarád, se kterým jsem vyrůstal od prvních měsíců našich životů.

Tak trochu jiné posilování

To, že jsme tu posilovnu nejvíce využívali, neznamená, že bysme byli tak zarytí sportovci. Spíš jsme si z ní udělali takové soukromé doupě neřestí. Jednou, když jsme ještě poctivě cvičili, bylo venku červnové vedro a mi měli na sobě jen slipy. Byli jsme oba úplně zpocení a naše těla se leskla v záři slunce pronikajícího k nám pootevřenými okny. Držel jsem Ondrovi nohy při cvičení leh sedů a pozoroval jsem jeho pružné tělo a napínající se svaly. Jak se celý leskl, uvědomil jsem si, že mě ten pohled zvláštně přitahuje a cítil jsem, jak mi ve slipech tuhne moje chlouba, o kterou jsem se už nějakou dobu poctivě staral rukou, když jsem měl doma možnost. Pot se ze mě řinul čím dál víc... „Dáme si pauzu, Ondro.“

Sednul jsem si na zem a sáhnul pod koberec, kde jsme měli schované erotické časopisy. Ondra si sednul vedle mě a vzal jsi další časopis. Prohlíželi jsme si nahá těla žen a mužů v různých sexuálních polohách a oba jsme pomalu začali těžce oddechovat. Podíval jsem se na svého kamaráda a všimnul jsem si, že má ruku ve slipech a hladí se na svém péru. „Co koukáš? Vždyť to je úplně normální. Nebo ty si ho snad nehoníš?“ Trochu jsem se začervenal „To víš, že jo. A dost často.“ Sám jsem se zarazil, že jsem to řekl, ale je to můj nejlepší kamarád, tak co. Ondra zkoumavě koukl na mé slipy. „Tak se nestyď a dej se do toho. Vidím, že ti pořádně stojí.“ S tím si stáhl slipy a já najednou viděl jeho krásný nástroj. Vždy jsem si myslel, že jsem na holky, ale ten pohled mě přiváděl k šílenství. I já jsem si sundal slipy a začal jsem si ho honit.

Po chvíli jsem si uvědomil, že časopis leží na zemi vedle a já se honím s pohledem na Ondru. Nemohl jsem prostě od něj odtrhnout oči. „Co mě tak sleduješ?“ Začervenal jsem se a provinile se na něj podíval. Zasmál se „Mně to nevadí, klidně se koukej.“ Odložil časopis. „Já se na oplátku budu koukat na tebe.“ Tak jsme se navzájem vpíjeli očima do svých zpocených těl a naběhlých žaludů. Najednou už jsem to nemohl vydržet a volnou rukou jsem začal Ondru hladit po stehně. Čekal jsem, jak zareaguje. Bál jsem se zbytečně. Zářivě se na mě usmál a začal mě hladit na břiše a prsou. Sebral jsem odvahu a po stehně přejel výš, až jsem se dotknul jeho naběhlého ptáka. Ondra si ho pustil a nechal mě, ať si ho převezmu. Začal jsem jemně přetahovat kůžičku přes žalud, sledoval jsem, jak se přede mnou ta růžová krása znovu a znovu objevuje a úplně jsem zapomněl honit svůj stožár.

Ondra vedle mě vzdychal a prohýbal se vstříc mým pohybům. Najednou ztuhl a stáhnul se trochu zpátky. „Počkej chvilku. Takhle bych dlouho nevydržel. Chci se trochu věnovat tobě.“ Zvedli jsme se a Ondra mě odvedl k posilovací lavici. Posadil jsem se na ni, ale on mi naznačil, abych si lehl. Ještě než jsem dolehl, podíval jsem se, co dělá a on už klečel mezi mýma nohama a prohlížel si můj rozkrok a hladil mě po vnitřní straně stehen. „Asi je to divný, ale mně se tohle líbí o hodně víc než ty ženský v časopisech.“ Mé srdce zajásalo. „Tak to jsem moc rád, protože já jsem na tom úplně stejně.“ Jeho hlazení bylo tak něžné a příjemně, že jsem zavřel oči a chtěl jsem, aby to nikdy neskončilo. Pak Ondra řekl: „Můžu něco zkusit? Kdyby se ti to nelíbilo, tak řekni.“ Byl v obličeji celý rudý a podivně se mu leskly oči. Kývl jsem hlavou a znovu zavřel oči.

Najednou jsem ucítil jeho horký dech v mé klíně, teplo a vlhko jeho těla opírajícího se o mé. Chytl mého ptáka jednou rukou až u kořene a pomalu mě začal něžně líbat po celé délce tepajícího ptáka. Vzdychal jsem a prohýbal se tak, jak před chvilkou můj kamarád-milenec. „Líbí?“ Zeptal se, ale nepotřeboval odpověď. Nebyl jsem jí ani schopen. Byl jsem šíleně vzrušený a tak netrvalo dlouho a začalo to ve mně škubat. Než jsem stačil cokoliv udělat, začal jsem stříkat Ondrovi přímo do pusy. V tu chvíli jsem měl v hlavě úplně prázdno. Jen jsem ho hladil po hlavě a po zádech. Nebyl jsem schopný ani se pohnout a tak si Ondra lehl vedle mě na zem a hladil mě po břiše. „Tak to bylo nečekané.“ Smál se. „Ale rozhodně mi to nevadilo.“ Laškovně si olízl rty. Po chvilce jsem se zmohl aspoň pohnout hlavou a všiml jsem si, že ten jeho krasavec ještě stojí.

Vyměnil jsem si s Ondrou místo a vrhl jsem se po jeho naběhlém žaludu jak smyslu zbavený. Kouřil jsem ho divočeji než on mně a tak byl během chvilky taky hotový a vystříkal mi pusu. Polykal jsem každou kapičku a Ondra vzdychal jak šílený a pot z něj tekl proudem. Když byl olízaný do sucha, lehl jsem si vedle něj a hladil jsem ho po celém těle. Oplácel mi něžné doteky a líbal mě na tvář. Naše ústa se střetla a mi si vášnivě propletli jazyky. Líbali jsme se dlouho v obětí a nechtěli jsme jeden druhého pustit. Smál jsem se plný štěstí. „Takhle posilovat bych mohl častěji.“ Zašeptal jsem mu do ucha a políbil ho něžně. „Tak to nejsem proti. Hned zítra si to můžeme zopakovat.“ Jemně mi zmáčkl pytlík a zvadlého ptáka. Souhlasil jsem a domluvili jsme se na další den společného posilování.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.